dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belwederska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł46 m² 12 993,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczną nieruchomość zlokalizowaną na jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic w stolicy. Ul. Belwederska tuż obok Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilczak

Poznań,wielkopolskie

459 225 zł58 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż całkowicie nowe mieszkanie trzy pokojowe 58.50 m2! Nazwa Inwestycji: Wilczak 20 Udogodnienia: - W pobliżu znajduje się: Plac zabaw - Możliwość wykończenia mieszkania: Pod klucz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

278 000 zł75 m² 3 706,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w atrakcyjnej cenie! Lokal znajduje się na 2 i 3 piętrze zabytkowej odrestaurowanej kamienicy w okolicy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

609 151 zł57 m² 10 687 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bulwar Gdański

Szczecin,zachodniopomorskie

426 801 zł38 m² 11 294 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% Prowizja 0% pcc Nowoczesne apartamenty z widokiem na Odrę i Stare Miasto, z własna mariną. Wyjątkowe i funkcjonalne układy | Atrakcyjne ceny | Świetna lokalizacja Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

409 000 zł40 m² 10 225 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie z przynależnym tarasem w nowym budownictwie blisko Stadionu. ogrzewanie z kotłowni wyposażone idealne na start mieszkanie dwa pokoje aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

247 500 zł65 m² 3 807,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Przedmiotem oferty jest 2- pokojowe mieszkanie usytuowana na pierwszym piętrze pięknej, stylowej kamienicy położonej przy ulicy Warszawskiej w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

708 512 zł55 m² 12 849,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja na pograniczu Bemowa i Woli. W pobliżu powstającej stacji metra. Apartamentowiec dla wymagających. Kameralny budynek, tylko 43/89 mieszkań. Zainteresowany spotkaniem?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Poznań,wielkopolskie

354 849 zł21 m² 16 605 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży developera poleca lokale inwestycyjne w ścisłym centrum Poznania: miniapartamenty z aneksem kuchennym i łazienką o powierzchni od 16 do 27mkw. Lokale wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

390 000 zł40 m² 9 823,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Rozkładowe, przytulne mieszkanie 39,7 m2 zlokalizowane na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym na monitorowanym, zamkniętym osiedlu przy ul. Powstańców 62 w Ząbkach, z dwoma głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł49 m² 18 346,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Polecamy ciche, jasne 3 pokojowe w kamienicy przedwojenne w Śródmieściu Rok budowy: 1908, cegła Ekspozycja zachodnia, duże okna Wysokość 3,40 m Piwnica 10 m w białej cegle Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł42 m² 7 985,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% Prowizji 0% pcc Od dewelopera! zdjęcia-wizualizacje Atuty inwestycji: zielone tarasy plac zabaw dla dzieci lokale usługowe apteka blisko duży market spożywczy indywidualne miejsca garażowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł52 m² 14 711,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedsprzedaż Dla pierwszych 15 klientów 5% rabatu lub system płatności 10/90 0% prowizji - 0% pcc - Bez dodatkowych opłat Luksusowy Apartamentowiec przy skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Pileckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

548 000 zł56 m² 9 785,71 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowy apartamentowiec, wysoki standard, 56 m , 3 pokoje, 7 piętro, winda, komórka lokatorska. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, bardzo ciche, jasne wnętrze, sprzęt wraz z zabudową w cenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gaj

Wrocław,dolnośląskie

424 116 zł42 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż lokal z balkonem w stanie deweloperskim o powierzchni 41,58 m2. *prowizję pośrednictwa pokrywa sprzedający* Przestronny lokal mieszkalny, z balkonem, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

389 000 zł46 m² 8 493,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 45,8 m2, gotowe do wprowadzenia, wolne od zaraz. Zalety mieszkania: - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - świeżo po remoncie, - jasne, zadbane wnętrze, - częściowo umeblowne, - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waliców

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł34 m² 16 568,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bardzo jasne i umeblowane mieszkanie po przebudowie, w ceglanym budynku z końca lat 60-tych, w centrum Warszawy przy ulicy Waliców. Zaprojektowane z myślą o przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młodzieżowa

Lublin,lubelskie

309 000 zł49 m² 6 306 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m i świetnym rozkładzie. Mieszkanie znajduje się na 10 (ostatnim) piętrze w 10-cio piętrowym bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warka

Warka,mazowieckie

182 000 zł34 m² 5 376,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie w Warce na osiedlu Książąt Mazowieckich 15 - jeden z ostatnich bloków budowanych przez spółdzielnię. Wielkość mieszkania 33,85 m2, kawalerka z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

396 400 zł39 m² 10 253 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kameralny charakter osiedla, liczne tereny zielone i bliskość centrum - wszystko to w jednym miejscu! for english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Inwestycja na Pilczycach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł37 m² 9 506,95 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu na sprzedaż ładne 2 pokojowe mieszkanie (po remoncie) o powierzchni 36,71m2 na pierwszym piętrze wysokiego ocieplonego budynku zlokalizowanego w Centrum tuż przy Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oporowska

Wrocław,dolnośląskie

358 000 zł47 m² 7 682,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Mieszkanie z dużym potencjałem. Świetna lokalizacja, a położenie okien od strony podwórka dodatkowo gwarntuje ciszę. Blisko centrum miasta (rynek 2,5 km), do przystanku 200 m (linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

739 000 zł51 m² 14 490,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Świetny apartament W centrum starówki gdańskiej! gotowy produkt inwestycyjny. Stopa zwrotu roi minimum 7% (w zależności od opcji zarządzania) Najlepsza turystycznie lokalizacja w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

480 766 zł59 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż piękne mieszkanie z tarasem i ogrodem Bliskie Jagodno - Można przejść się na tramwaj tramwaj w pzt, obecnie dobrze rozwinięta kominukacja autobusowa (średnio co 10minut).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

301 833 zł48 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę nowych mieszkań w sercu gryfińskiego osiedla. Mieszkania powstają na pierwszym piętrze niskiego budynku. Na parterze lokale usługowo-handlowe. Inwestycja obejmuje 5 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł20 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie na Osiedlu Bliska Wola: - nowoczesny budynek, wysoki standard wykończenia, portiernia całodobowa - mieszkanie inwestycyjne (lokal użytkowy), powierzchnia: 20,82 m2 - pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

427 000 zł46 m² 9 197 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na Grunwaldzie. Możliwe wykończenie "pod klucz" (przykładowa aranżacja wnętrza w ofercie). Lokal nr 1 A 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

336 279 zł34 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Funkcjonalne osiedle Idealne na start mieszkanie na Jagodnie W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł33 m² 6 515,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: tylko U nas! Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze - Błonie Lokal składa się z : - 2 pokoi - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł59 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

2-pokojowe mieszkanie gotowe pod inwestycję. Opiekun nieruchomości: telefon: ładne, przestronne mieszkanie o powierzchni 58,82 m2 w cenie 450 tys. zł. Optymalnie położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Koszalin,zachodniopomorskie

365 000 zł46 m² 7 856,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, położone w budynku 5 kondygnacyjnym z windą. Lokal mieszkalny znajduje się na wysokim parterze. Posiada dużą loggię od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Gajewko

Gajewko,zachodniopomorskie

115 000 zł74 m² 1 562,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Idealne miejsce dla aktywnych emerytów , dla mobilnego młodego rodzica, dla ceniących ciszę, spokój, przyrodę. Klimatyczne położenie nieruchomości daje szereg możliwości dla grzybiarzy, wędkarzy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piwnika Ponurego

Łódź,łódzkie

566 424 zł79 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Piękne, w pełni rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie w nowo wybudowanym bloku przy ul. Piwnika 17 Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Śmigłego-Rydza

Łódź,łódzkie

239 000 zł36 m² 6 574,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na pierwszym piętrze bloku w cichej okolicy. Opis mieszkania Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu o powierzchni 17 m2; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Wrocław,dolnośląskie

495 266 zł47 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli chcesz zamieszkać przy samym centrum, na osiedlu o wykończeniu premium i mieć wszystko na wyciągnięcie ręki - wybierz to mieszkanie! for english: call us / send us an E-mail / get in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Warszawa,mazowieckie

390 020 zł51 m² 7 670,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Współczesne zielone osiedle na białołęce! zakochasz się W tym miejscu zamieszkaj W spokojnej okolicy Z dużą dawką zieleni, blisko rzeki! szybki dojazd do centrum! O inwestycji :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymka

Poznań,wielkopolskie

391 594 zł43 m² 9 050,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,27 m2! Nazwa Inwestycji: murapol Malta Udogodnienia: - w pobliżu znajduje się: plac zabaw - Mieszkania na piętrze posiadają balkon! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

610 000 zł48 m² 12 577,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Cena podlega negocjacji Zdecydowanym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W okolicy znajdują się galerie handlowe, markety, przedszkole, szkoła, uczelnia, siłownia, a do plaży autem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

394 500 zł55 m² 7 179,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wieliczka- nowa inwestycja mieszkaniowa N20 Nieruchomości oferuje n owe kameralne osiedle nowoczesnych domów wielorodzinnych w otoczeniu zieleni, ogrodzone z bramą wjazdową na pilota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Augustów

Augustów,podlaskie

280 000 zł38 m² 7 466,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Obr. Westerplatte w Augustowie. Nieruchomość nadaje się dla niewielkiej rodziny, pary, jednej osoby lub do wynajmu. Jest możliwość przeprowadzenia tam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł30 m² 7 035,18 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 1-pokojowe, znajdujące się na drugim piętrze w wieżowcu na Kapuściskach Pomieszczenia: 29,85 m 2 - pokój, - kuchnia oddzielna, - łazienka.