dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł93 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkania 3 pokojowe mieszkanie w zadbanym niskim bloku. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze poddasza, na powierzchnię całkowitej 93m2, użytkowej 55,6m2 składają się: - 3 pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

499 000 zł46 m² 10 859,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szanowni Państwo, do sprzedaży oferujemy , dwupokojowe mieszkanie w inwestycji "fajny Dom" przy ul.Sołtysowskiej LOKALIZACJA: Oddane do użytkowania w 2013 roku Osiedle Fajny Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

400 500 zł53 m² 7 557 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

561 100 zł51 m² 11 002 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Apenińska

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł79 m² 13 439,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 4 pokojowe (78,87 m2) znajduje się w cichej i zielonej części Bemowa przy ul. Apenińskiej. Mieszkanie jest zadbane, nasłonecznione, położone wśród zieleni, znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

426 000 zł60 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie zlokalizowane w świetnym punkcie komunikacyjnym, a jednocześnie pod lasem. Mieszkanie dwustronne, ciche o dużych możliwościach aranżacyjnych. 8 piętro w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

289 768 zł30 m² 9 720,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 29,81 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł40 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przyjemne mieszkanie na dożynkowej / miejsce postojowe / winda / balkon zapraszam do kontaktu I umówienia się na bezpłatną prezentację oferta wstrzymana na start dla singla, młodych małżeństw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krucza

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł32 m² 14 968,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio studio przy ulicy Kruczej doskonała lokalizacja w ścisłym centrum. Powierzchnia 32m2 Pokój, kuchnia, łazienka Mieszkanie w kamienicy, wysokie na 3,8m! Standard jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

738 560 zł58 m² 12 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Białystok,podlaskie

350 000 zł48 m² 7 292 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie w bloku na osiedlu Piasta. W bliskim sąsiedztwie znajdują się: arhelan, biedronka, żabka, pss oraz Lidl. Jest to bardzo przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł75 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie z 2 łazienkami oraz loggia w apartamentowcu z roku 2012 na nowoczesnym osiedlu Mozaika Mokotów. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 74.58 m2 + loggia 8.70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

350 000 zł60 m² 5 846 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Gliwice, os. Waryńskiego: proponujemy do sprzedaży komfortowe, trzypokojowe mieszkanie położone na IV piętrze. Niezależny układ pomieszczeń, toaleta i łazienka osobno. Z salonu wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

493 000 zł47 m² 10 405 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wałbrzych,dolnośląskie

320 000 zł50 m² 6 374,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Elegancka husarska: nowa inwestycja w Wałbrzychu. Dwa budynki (a i B), trzy piętrowe z windą. Bardzo atrakcyjna lokalizacja- podzamcze, ul. Husarska. Mieszkania w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł38 m² 11 289,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe, przy ulicy Korotyńskiego. Standard jak na zdjęciach, wszystkie sprzęty sprawne, łazienka remontowana 5 lat temu. Do odświeżenia lub remontu. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Himalajska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł62 m² 8 871 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty: tel. Piękne dwustronne 62M2 na pięknym cichym osiedlu W najbardziej pożądanej okolicy: krzyki - gaj! Mieszkanie znajduje się na parterze, rozkładowe, dwustronne, umeblowane gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przytulna

Gdańsk,pomorskie

566 115 zł52 m² 10 886,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dzień dobry, oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie z 2012r (deweloper Hossa) położone parterze w 7 piętrowym bloku na osiedlu Wiszące Ogrody w Gdańsku W pobliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ryszki

Chorzów,śląskie

220 000 zł33 m² 6 686,93 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 32,9 m2 + balkon Mieszkanie aktualnie jest w trakcie remontu. Podana cena dotyczy mieszkania wyremontowanego z nową łazienką i aneksem kuchennym (bez sprzętów agd) - istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

677 946 zł62 m² 10 935 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

456 300 zł43 m² 10 577 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł55 m² 8 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko u nas! Oferta doskonała zarówno dla rodziny jak i pod inwestycję! Mieszkanie sprawdzi się też jako lokal biurowy lub gabinet ze względu na położenie w budynku i szeroki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

563 400 zł33 m² 16 944,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Ostatnie gotowe do odbioru apartamenty na Mokotowie! Chcesz poznać szczegóły? Umów się na prezentację mieszkania. Kompaktowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

624 800 zł44 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długorzeczna

Warszawa,mazowieckie

412 000 zł51 m² 8 102,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle w wyjątkowej lokalizacji, zapewniającej mieszkańcom ciszę i spokój. Co warte podkreślenia, inwestycja została zaplanowana w taki sposób, aby zapewnić wszystkim lokatorom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Warszawa,mazowieckie

309 000 zł38 m² 8 114,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Współczesne zielone osiedle na białołęce! zakochasz się W tym miejscu zamieszkaj W spokojnej okolicy Z dużą dawką zieleni, blisko rzeki! szybki dojazd do centrum! O inwestycji :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł60 m² 9 483 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Przestronne słoneczne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, usytuowane na czwartym piętrze w 4-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana na Gocławiu w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długorzeczna

Warszawa,mazowieckie

641 115 zł79 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, przedstawiam ofertę 4 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 79,15 m2. Do mieszkania należy dokupić miejsce postojowe w cenie 35000 zł, opcjonalnie można dokupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł48 m² 5 242,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta dostępna tylko W naszym biurze nieruchomości Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 45,5m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Plater

Warszawa,mazowieckie

597 000 zł39 m² 15 307,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 39 m2 w ścisłym Centrum Warszawy. Budynek | Lokalizacja: mieszkanie usytuowane na 3 piętrze przy ul. Emilii Plater. W pobliżu ch Złote.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

1 235 100 zł87 m² 14 197 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rzeźnicza

Kraków,małopolskie

1 088 880 zł84 m² 12 962,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Grzegórzki rondo grzegórzeckie - 4 pok. - do wejścia po remoncie N20 Nieruchomości oferuje bardzo jasne, 4 pokojowe mieszkanie o pow. 83,76m2 położone w dzielnicy Grzegórzki w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

529 100 zł43 m² 12 305 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Orunia Górna

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł45 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Atuty: - super lokalizacja, cicha i spokojna okolica - przestronne, jasne wnętrze - świetny rozkład pomieszczeń - nowe budownictwo - przestronny balkon z dobrym widokiem - oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Kowary,dolnośląskie

200 000 zł30 m² 6 779,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w pełni wyposażone przygotowane pod wynajem. Dobrze wynajmuje się przez booking. Znajduje się na pierwszym piętrze w starej kamienicy w centrum Kowar, stan bardzo dobry, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagójska

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł34 m² 11 569,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży - 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 33,71 m2 z balkonem i piwnicą. Mieszkanie jest usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Husarska

Wałbrzych,dolnośląskie

320 000 zł50 m² 6 374,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Elegancka husarska: nowa inwestycja w Wałbrzychu. Dwa budynki (a i B), trzy piętrowe z windą na ogrodzonym osiedlu. Bardzo atrakcyjna lokalizacja- podzamcze, ul. Husarska. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łajming

Słupsk,pomorskie

338 000 zł106 m² 3 189 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie 106 m2 w centrum Słupska! Szukasz klimatycznego mieszkania w centrum Słupska? Mamy dla Ciebie interesującą ofertę. Idealne mieszkanie dla rodziny oraz pod wynajem! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

624 200 zł52 m² 12 004 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Płatności 10/90 - promocja ograniczona ilościowo. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

654 000 zł65 m² 10 003 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

915 624 zł71 m² 12 960 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kameralne i nowoczesne osiedle mieszkaniowe o wysokim standardzie w zielonej części rewitalizowanego Gocławka. Zaskoczy Cię tym, jak wiele ma do zaoferowania. W zależności od tego,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij