dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

621 200 zł65 m² 9 503 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

1 235 100 zł87 m² 14 197 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł55 m² 8 527,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy apartament na sprzedaż przy ulicy Wieniawskiego na osiedlu Słocina. Prezentowana nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

547 000 zł57 m² 9 648,97 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy bardzo ładne, ciche, słoneczne 3-pokojowe umeblowane mieszkanie z loggią na osiedlu ruda przy ul. Klaudyny na Kępie Potockiej. Mieszkanie nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

766 100 zł92 m² 8 299 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mydlice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

370 000 zł66 m² 5 606,06 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie - 3 pokojowe, powierzchnia 66 m 2 , Dąbrowa Górnicza, mydlice Lokalizacja: dąbrowa Górnicza, mydlice O

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

533 900 zł46 m² 11 531 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

883 935 zł65 m² 13 599 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opis szczegółowy: do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z loggią w na nowym, strzeżonym osiedlu z 2014 blisko metra Młociny. Piętro 10 W skład lokalu wchodzi: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Czeladź,śląskie

270 000 zł51 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51m2 w skład którego wchodzą: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

390 000 zł30 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym i ogródkiem. W pełni wyposażone w sprzęt rtv/agd. Przy wejściu szafa. W pokoju kanapa rozkładana, dwuosobowa. Zabudowany aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł54 m² 15 537 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na 2 piętrze w budynku apartamentowym z 2016roku na prestiżowym Żoliborzu, przy ul. Przasnyskiej. Wokół pełna, nowoczesna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wejherowska

Poznań,wielkopolskie

729 000 zł79 m² 8 435,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyobraź sobie, że po zakupie swojego nowego wymarzonego mieszkania, wprowadzisz się do nowoczesnego i funkcjonalnego wnętrza, które oferuje Tobie wiele wygód i liczne komfortowe rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Piotrków Trybunalski,łódzkie

179 000 zł39 m² 4 589,74 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy, rozkładowe M3 (39 m2) z balkonem i ładnym widokiem, położone na 6 piętrze w zadbanym, ocieplonym wieżowcu na ul. Norwida Mieszkanie do własne aranżacji, okna stare -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łańcucka

Gdańsk,pomorskie

559 000 zł45 m² 12 480,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego z oddzielną kuchnią o powierzchni 44,79 na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu. Mieszkanie: dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalska

Gdańsk,pomorskie

495 000 zł31 m² 15 967,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Gdańsk Śródmieście ul. Kowalska / mieszkanie 2 pokoje, powierzchnia 31 m2. I Gwarancja bliskości najważniejszych atrakcji historycznego Starego Miasta I Słoneczne, komfortowo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sabały

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł53 m² 5 422,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przedstawiam Państwu niezwykle przestronną, dwupokojową nieruchomość (53,3 m2) położoną w Fordonie! Osiedle Tatrzańskie charakteryzuje pełna infrastruktura miejska, handlowa i edukacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Witomino

Gdynia,pomorskie

425 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam i zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą tego atrakcyjnego miejsca, położonego w jednej z gdyńskich dzielnic -witomino.Ta propozycja jest fajna dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

628 200 zł60 m² 10 470 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

431 600 zł41 m² 10 527 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jadwiżyn

Piła,wielkopolskie

311 000 zł54 m² 5 759,26 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piła os. Jadwiżyn Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53,67 m 2 usytuowane na I piętrze w wieżowcu, z dużą loggią: - duży pokój z wyjściem na loggię - mniejszy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

401 300 zł35 m² 11 355 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

529 900 zł55 m² 9 634,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam mieszkanie na ul. Głównej we Wrocławiu. Mieszkanie na 3 piętrze od strony zachodniej z widokiem na staw Cegielnia. W bloku jest winda. Lokal składa się z otwartego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

642 000 zł55 m² 11 673 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

434 300 zł34 m² 12 747 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

568 400 zł47 m² 12 094 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgijska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł43 m² 18 372,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Hampton Home Nieruchomości oferuje na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie w samym sercu zielonego Mokotowa, w bliskiej lokalizacji Paku Morskie Oko. Mieszkanie na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

555 800 zł55 m² 10 020 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miklaszewskiego

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł71 m² 10 961,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ustawne i ciche, 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 70,7m2 z dużą loggią, zlokalizowane na Starym Imielinie, na 4 piętrze w bloku bez windy. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

543 000 zł48 m² 11 298 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węglowa

Gdynia,pomorskie

1 050 000 zł48 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w doskonałej lokalizacji - Gdyni Śródmieście! Apartament o powierzchni 48 m2 znajduje sie na 6 piętrze z pięknym widokiem na port. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pod Stokiem

Kraków,małopolskie

888 400 zł68 m² 13 065 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

405 000 zł44 m² 9 173 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie na Krzykach przy ul. Gajowickiej Opiekun oferty: telefon Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,15 m mieści się na 3 piętrze dziesięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

590 200 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujesz bezpośrednio W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc. Oferta kredytowa na kupno i wykończenie.mieszkania. Poznaj nową inwestycję zlokalizowaną w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Otwock

Otwock,mazowieckie

400 100 zł50 m² 7 943,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie dwupokojowe. Blok położony jest na wygrodzonym osiedlu na którym również znajduje się plac zabaw. 15 min piechotą do Biedronki czy Lidla. W skład nieruchomości.