dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzemieniecka

Opole,opolskie

459 000 zł50 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe przy ul. Krzemienieckiej na Osiedlu Klonowym w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Opola - Kolonii Gosławickiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

437 200 zł47 m² 9 298 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

298 000 zł27 m² 10 848 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzejewskiej

Koszalin,zachodniopomorskie

346 500 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Wyjątkowa oferta! Niepowtarzalna lokalizacja, zamknięte osiedle w centrum Koszalina! Do sprzedania przestronne mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią przy ulicy Heleny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Gliwice,śląskie

360 000 zł66 m² 5 455 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Gliwicach przy ul. Chorzowskiej: * 66m2, * 3 piętro, * 3 pokoje, kuchnia półotwarta, łazienka z ubikacją, przedpokój, niewielki balkon, * ogrzewanie i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

401 472 zł56 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Wołyńskiej na osiedlu Projektant. Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

286 000 zł34 m² 8 404,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Biuro nieruchomości Home ma przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę w bardzo dobrej lokalizacji w Rzeszowie. Przestronna kawalerka, idealnie nadająca się do zamieszkania lub inwestycje pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

478 000 zł44 m² 10 768 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

405 800 zł36 m² 11 191 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta! Mieszkanie - 2 pokojowe, powierzchnia 50 m 2 , Czeladź Piaski Lokalizacja: czeladź Piaski Opis: mieszkanie w dobrym stanie, dobrze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Straszęcin,podkarpackie

215 000 zł53 m² 4 056,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż. Mieszkanie mieści się na parterze bloku w Straszęcinie, gm. Żyraków. Lokal o powierzchni użytkowej 53 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

389 557 zł39 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie na Ratajach. zakup bez pcc i prowizji blisko do tramwaju - szybki dojazd do centrum miasta pełna infrastruktura - sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

280 600 zł30 m² 9 206 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

402 200 zł50 m² 7 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przy Agorze

Warszawa,mazowieckie

496 000 zł37 m² 13 405,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. -Mieszkanie Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wymieniona instalacja elektryczna i hydrauliczna. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zabłockiego

Gdańsk,pomorskie

720 000 zł64 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 zlokalizowane w Gdańsku na Morenie przy ulicy Zabłockiego Doskonała inwestycja - cztery oddzielne pokoje i oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielany

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł58 m² 13 189,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż! Mieszkanie 58 m2 na warszawskich Bielanach na nowoczesnym i bezpiecznym osiedlu Kwadry Księżycowej. W skład mieszkania wchodzą: dwie sypialnie, łazienka oraz salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Brzeźno

Gdańsk,pomorskie

620 000 zł53 m² 11 698,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się w dzielnicy Brzeźno w Gdańsku. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy, łączna powierzchnia wynosi 53m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stężycka

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zupełnie nowe mieszkanie z ogródkiem na Jasieniu! Funkcjonalne, słoneczne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 65 m2 w skład którego wchodzi przestronny jasny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Warszawa,mazowieckie

445 500 zł30 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Housing market- ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, ciepłe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 29,72m2 na warszawskiej Woli, usytuowane na 6 piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

535 700 zł45 m² 11 904 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

620 000 zł69 m² 8 985,51 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Home Profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Małopolska. Nieruchomość o powierzchni 69 m2 usytuowana jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł84 m² 23 690,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, mam wielką przyjemność zaprezentować jedyny w swoim rodzaju apartament na Warszawskim Mokotowie. Zlokalizowany w Apartamentowej części inwestycji Qbik z 2012 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

539 000 zł67 m² 7 996 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

411 100 zł36 m² 11 366 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

575 400 zł52 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł66 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowo urządzone mieszkanie! 3 pokoje, 66 m2 Glinki / Zielone Tarasy Mieszkanie na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z windą z poziomu garażu, mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

329 000 zł49 m² 6 657,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe wyremontowane mieszkanie , położone w Szczawnie Zdroju, w jednej z bocznych uliczek , w odległości 50 m od deptaka. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł38 m² 8 311,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m2 Kapuściska 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w 2-piętrowym bloku. Mieszkanie jest bardzo słoneczne. Blok z czerwonej cegły po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopcińskiego

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł63 m² 10 635 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 63M2, 3 pokoje, ursynów, ul.KOPCIŃSKIEGO (Warszawa, Ursynów, Kopcińskiego) CENA DO NEGOCJACJI Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Trzcinowa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł71 m² 10 563 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwupoziomowe 71M2, 3 pokoje, włochy, ul.TRZCINOWA (Warszawa, Włochy, Trzcinowa) Na sprzedaż: Mieszkanie dwupoziomowe w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

389 600 zł30 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

352 000 zł52 m² 6 769,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umeblowane mieszkanie dwupokojowe Nowe budownictwo Fordon Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe - 52m2 w nowym budownictwie. Do mieszkania przynależy miejsce garażowe (25.000zł). Budynek zarządzany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Łódź,łódzkie

235 000 zł35 m² 6 743,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,85mkw zlokalizowane w nowej części Bałut przy ulicy Młynarskiej. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

512 500 zł45 m² 11 389 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gałczyńskiego

Pruszków,mazowieckie

555 000 zł59 m² 9 356 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 59,32M2, 3 pokoje, pruszków-bąki, ul.GAŁCZYŃSKIEGO (Pruszków, mazowieckie, Gałczyńskiego) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lissowskiego

Rypin,kujawsko-pomorskie

300 000 zł67 m² 4 457,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 67,3m2. przy ul. Ks.Cz.Lissowskiego. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze. W skład wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Staszica

Piaseczno,mazowieckie

650 000 zł73 m² 8 904 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie dwupoziomowe 73M2, 4 pokoje, piaseczno, ul.STASZICA (Piaseczno, mazowieckie, Staszica) Na sprzedaż: Mieszkanie dwupoziomowe w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Warszawa,mazowieckie

312 000 zł38 m² 8 193,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Współczesne zielone osiedle na białołęce! zakochasz się W tym miejscu zamieszkaj W spokojnej okolicy Z dużą dawką zieleni, blisko rzeki! szybki dojazd do centrum! O inwestycji :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

338 358 zł47 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - sierpień 2022 rok. Możliwość oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł37 m² 7 702,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie umeblowane na parterze Bielawy Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,84 m2 położone na parterze w 4-piętrowym bloku w doskonałej lokalizacji na ogrodzonym Osiedlu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij