dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

520 000 zł48 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w malowniczej miejscowości Otrębusy. Nieruchomość znajduje się w kamienicy z lat 30., co nadaje jej unikalnego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27,30 m² 18 278,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Studio | gdańsk śródmieście, stare miasto Sieroca Studio | 27,3 m | Gdańsk Śródmieście Cena: 519 000 zł lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Sieroca w Gdańsku, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 393 zł59,48 m² 9 707,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne Osiedle "na Koszutce", powstaje dla osób ceniących sobie bliskość wydarzeń kulturalnych w Katowickim Spodku oraz nospr. Jego świetny dojazd do najważniejszych punktów miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł51 m² 9 980,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, znajdujące się na 3 piętrze, zlokalizowane w jednej z najlepszych części Siedlec. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł58,01 m² 7 326,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie rozkładowe po przeprowadzonym generalnym remoncie - 3 pokojowe w 4 - ro piętrowym bloku - blisko szkoła z basenem, przedszkole, zaplecze usługowo - handlowe, szpital,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł70 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny dwukondygnacyjny położony 400 m od plaży w miejscowości Łukęcin. Nieruchomość ta o powierzchni 70 m 2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł36,50 m² 8 082,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo jasne i ciepłe mieszkanie 2 pokojowe położone na IV piętrze w bloku z cegły przy ul. Ogrodowej. Układ pomieszczeń (przedstawiony na rzucie) Ustawny i jasny pokój dzienny (od.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł49,40 m² 16 194,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w kamienicy w samym sercu Gdańska- 50 metrów od Neptuna. Okolica Ulica Kaletnicza położona jest w absolutnym centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł75 m² 4 266,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Żagań, mieszkanie, powierzchnia 75 m2, trzy pokoje cena 320 000 zł, sprzedam. Uwaga! istnieje opcja wynajmu okazjonalnego. W przypadku wynajmu koszt odstępnego wynosi 1800 zł Kaucja zwrotna 2000.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł34,80 m² 5 718,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 34,8 m - Centum, szczecin | 199 000 zł Na sprzedaż lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, położony w Centrum. Idealna opcja inwestycyjna lub na start. Parametry:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 136 zł30,76 m² 18 730,04 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty gotowe do odbioru! zewnętrzne biuro handlowe dewelopera oferuje mieszkania na rynku pierwotnym w doskonałych lokalizacjach. Klient nie ponosi kosztów prowizji za naszą obsługę. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł55 m² 11 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie z antresolą | design, przestrzeń i światło | Centrum Lubina Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle standardowych układów i daje coś więcej niż tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 296 zł47,29 m² 11 467,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,52 m² 10 284,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie położone w centrum Lublina, przy ul. Szczerbowskiego 4 (okolice ul. Piłsudskiego/lipowej/ Narutowicza) To propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

748 900 zł57,50 m² 13 024,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament zlokalizowany na tzw. deptaku - przy ulicy Grunwaldzkiej, w samym sercu nadmorskiej miejscowości Pobierowo. W skład nieruchomości wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Atrakcyjne mieszkanie Z tarasem I garażem W centrum gorzowa 85 M2! niepowtarzalna oferta! - mieszkanie W kamienicy centru miasta - Z widokiem na kłodawkę - Z pięknym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim. Mieszkanie położone na czwartym piętrze, w bloku zlokalizowanym na osiedlu Belzacka. Mieszkanie rozkładowe, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł44,60 m² 5 269,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Chcesz mieszkać w ścisłym centrum Głogowa? A może poszukujesz nieruchomości, pod kątem inwestycyjnym? Świetnie! Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie.! oferta dostępna tylko w cuprum.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł71,24 m² 20 339,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Mint Property prezentuje na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Starej Krowodrzy przy ul. Wrocławskiej.Prezentowana nieruchomość o powierzchni 71,24 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł41,77 m² 9 552,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow.41,77 m2 na pierwszym piętrze w oficynie kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł39,30 m² 16 412,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Nowoursynowskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 39,3m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł75,74 m² 7 248,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1873

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 75-metrowego apartamentu klasy premium, położonego w w pełni odrestaurowanej kamienicy z 1873 roku, przy ul. Pomorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł60,95 m² 5 988,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 60,95 m , zlokalizowane na III piętrze w czteropiętrowym budynku na osiedlu Chemików. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 200 zł71,10 m² 13 490,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

ani podatku pcc 2% gotowe do odbioru! Mam przyjemność zaproponować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w nowo ukończonej inwestycji w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

806 000 zł42 m² 19 190,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie na warszawskiej Ochocie. Budynek po remoncie, zadbany, klatki schodowe po remoncie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 742 zł26,78 m² 21 200,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł104 m² 13 451,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Przestronne, słoneczne mieszkanie, z możliwością podzielenia na dwa niezależne mieszkania! Idealne również pod lokal usługowy! lokalizacja: lokalizacja w centrum Gdańska, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł69,90 m² 9 942,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zalety Dobry standard. Do odmalowania i drobnego remontu Duża piwnica 12 mkw Loggia z dostępem z 2 pokoi. Położenie Turka.Os.Borek DODATKOWE INFORMACJE Mieszkanie o pow. 69,90 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 964 zł53,08 m² 8 024,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż 10 mieszkań w kameralnym budynku realizowanym przy ul. Elizy Orzeszkowej w krośnieńskim Śródmieściu. Inwestycja obejmuje funkcjonalne mieszkania 2-.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł61,50 m² 14 471,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m położone na parterze w bloku z 1993 r. z podjazdem dla osób z niepełnosprawnościami.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł36,09 m² 20 781,38 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

DO sprzedania: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,09 m2 w nowoczesnym budynku apartamentowym w topowej lokalizacji, blisko Rondo Daszyńskiego oraz Dworca Zachodniego na 11. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 700 zł40,13 m² 13 000,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty 100 m od morza - Mielno Szmaragdowa! Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 40,13 m2 z balkonem, położony w Mielnie przy ul. Szmaragdowej, zaledwie 100 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe, jasne mieszkanie z balkonem Częstochowa, ul. Starzyńskiego 19 prezntuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ jedn.C,ulStarzyńskiego 19 Jeśli marzysz o mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł100,43 m² 3 475,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję wyjątkową okazję - przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 100,43 m w Krośnie Odrzańskim! To atrakcyjna nieruchomość, która zachwyca zarówno przestrzenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 880 000 zł143,53 m² 27 032,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 143,53 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Inwestycja skierowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł21,17 m² 20 264,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Tylko w Best Nest Nieruchomości Do sprzedania apartament o powierzchni 21,17 m2 zlokalizowany między Szczyrkiem, a Bielsko-Białą, w sąsiedztwie szlaków pieszych, rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł49,06 m² 8 968,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż: jasne i przytulne mieszkanie - ul. Czeska, lublin Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,06 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł140,50 m² 6 042,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową ofertę sprzedaży. Mieszkanie klasy premium w zabytkowej kamienicy - ponadczasowa elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł59,70 m² 21 758,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy apartament W miasteczku wilanów Przestronne wnętrza | Wysoki standard wykończenia | Idealne dla singla lub pary ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 60 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł37 m² 18 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w Gdańsku, przy ulicy Starowiejska. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł40,40 m² 6 163,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz niewielkiego mieszkania dostępnego od zaraz, w dobrej lokalizacji Andrychowa? A może świetnego miejsca pod inwestycję? To oferta idealna dla Ciebie! Mieszkanie położone na II piętrze.