dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

490 000 zł42 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Oferuję na sprzedaż urocze mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku wielorodzinnym o powierzchni 42 m2 w bliskim centrum w Międzyzdrojach. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kuźniki

Wrocław,dolnośląskie

612 000 zł69 m² 8 895,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu dwustronne, rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Lębork,pomorskie

257 152 zł46 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

O% - oraz podatku pcc! Kompleks mieszkalny Mieszko to cztery wolnostojące budynki trzypiętrowe z nowoczesnymi mieszkaniami z balkonami, zlokalizowane w Lęborku przy ul. Władysława IV,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

455 000 zł77 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu blisko dworca pkp. Nieruchomość mieści się w bloku z roku 1970 na 4 piętrze. Świetna lokalizacja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zachodnia

Leszno,wielkopolskie

339 900 zł75 m² 4 532 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Polecam atrakcyjne, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie czterorodzinnej z własnym ogródkiem i miejscem postojowym na działce 175m2 Przestronne, funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

295 000 zł62 m² 4 720 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe trzypokojowe na sprzedaż! oferta W rezerwacji! Przedstawiamy na sprzedaż rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w wieżowcu blisko centrum Zielonej Góry. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

734 600 zł62 m² 11 848 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

404 190 zł57 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - październik 2022 rok. Wszystkie szczegółowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

346 000 zł40 m² 8 648 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie urządzają Cię kawalerki? Potrzebujesz przestrzeni? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Przy ul. Porazińskiej na fordońskiej Bajce czeka na Ciebie śliczne mieszkanie o pow. 36m2! Dwa pokoje, 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

469 800 zł45 m² 10 440 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sympatyczna

Gdańsk,pomorskie

439 000 zł41 m² 10 707,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Podstawowe informacje Mieszkanie o powierzchni 41 m2 znajduje się przy ul. Sympatycznej w Gdańsku na osiedlu Wiszące Ogrody - jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nad Wisłą

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł53 m² 5 188,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Fordonie o powierzchni 53m2. Lokalizacja - Osiedle Nad Wisłą to cicha i spokojna okolica położona blisko terenów nadwiślańskich. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

517 000 zł42 m² 12 248 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Olszówka

Bielsko-Biała,śląskie

550 000 zł57 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Super oferta Gotowy do wprowadzenia apartament wraz z garażem przy Szyndzielni. Otwarte przestrzenie, niezliczone możliwości spędzenia wolnego czasu oraz najnowocześniejsza infrastruktura sprawią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Oliwa

Gdańsk,pomorskie

350 000 zł27 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Obiektem sprzedaży jest kawalerka o łącznej powierzchni 26.9m2, znajdująca się w dzielnicy Oliwa w Gdańsku. Usytuowana na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Puchalskiego

Białystok,podlaskie

525 000 zł68 m² 7 720,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie o pow. użytkowej 62,16 m2, z ogródkiem 28m2 - do wprowadzenia Mieszkanie znajduje się w zabudowie szeregowej na Bagnówce, na Eco Osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

479 605 zł50 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

* oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * Stan deweloperski do wykończenia Idealne mieszkanie na start lub pod inwestycję. W skład mieszkania wchodzi: -Pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamkowa

Poznań,wielkopolskie

1 400 000 zł93 m² 15 053,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Poznaniu w okolicach ul. Zamkowej - praktycznie przy samej płycie Starego Rynku. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Weryhy-Darowskiego

Kraków,małopolskie

367 000 zł31 m² 11 762,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle przestronną kawalerkę zlokalizowaną na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Mydlniki /kraków! Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

495 300 zł52 m² 9 481,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kup mieszkanie i odbierz klucze w gotowym budynku. Ostatnie dostępne mieszkania w stanie deweloperskim. Wysoki rabat. Cena katalogowa: 535 460 zł Cena promocyjna: 495 300 zł Zainteresowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

372 680 zł48 m² 7 717,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Najbardziej wyczekiwana inwestycja ostatnich lat poniżej kilka słów o niej. Inteligentna infrastruktura strefy rekreacji pozwala zachować prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

203 000 zł26 m² 7 889,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w centrum Nowego Sącza w stanie deweloperskim, bądź wyremontowanego pod klucz? Trafiłeś/aś idealnie! Ofertą sprzedaży jest własnościowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Szczecin,zachodniopomorskie

338 000 zł36 m² 9 352,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 2 rozkładowe pokoje z balkonem na Nowym Mieście. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze wysokiego bloku. Lokal w świetnej lokalizacji. W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł43 m² 9 744,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Makler prezentuje nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem i

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hrubieszowska

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł72 m² 6 097,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na Gumieńcach w wieżowcu mieszkanie na parterze 3 pokojowe z balkonem. Powierzchnia mieszkania 72 m2, balkon 7,9 m2. Pokój dzienny 22 m2 z wyjściem na balkon, sypialnie 11,68 m2 i 10,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Willowa

Bystrzyca Kłodzka,dolnośląskie

265 000 zł43 m² 6 122,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 43,28 mkw. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grabowo

Szczecin,zachodniopomorskie

295 000 zł40 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż, które składa się z dwóch rozkładowych pokoi. Powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł55 m² 6 170,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - Fordon osiedle Tatrzańskie Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon - 2 sypialni - kuchni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

600 000 zł53 m² 11 320,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuje nowe mieszkanie przy ul. Pachońskiego 7 A-Dzielnica Prądnik Biały, inwestor Murapol. Metraż 52.5 m2. Inwestycja stanowi ciekawą propozycję dla wszystkich, którym zależy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł38 m² 15 293 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Śródmieście Muranów a dokładnie ul. Wałowa! Tuż przy Ogrodzie Krasińskich! 2 Stacji Metra! Prezentujemy dwupokojowe ciekawe mieszkanie 37,60m2. Z widną kuchnią i balkonem! Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł63 m² 9 206,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowe mieszkanie (63,3 m2) w kameralnym budynku o niskiej zabudowie z widokiem na jezioro - cesja umowy deweloperskiej (brak podatku pcc dla kupującego) Nowa inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł60 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oto mieszkanie w ok. ul. Kozanowskiej - rozkładowe i dwustronne, w bliskości bardzo dobrze rozwiniętej komunikacji miejskiej. Zapraszam do zapoznania się z ofertą, a w razie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł41 m² 4 895,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji znajdujące się w atrakcyjnej części wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, przy ulicy Kasztelańskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Warszawa,mazowieckie

738 000 zł66 m² 11 114 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

**** biuro ładna willa prezentuje**** mieszkanie do remontu lux oferta, okazja! metro imielin, natolin ul. Polaka oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu ursynowa. Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

380 000 zł28 m² 13 571 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie w pełni wyposażone z miejscem parkingowym w garażu podziemnym czeka na nowego właściciela! To może być Twoje pierwsze mieszkanie! Nowe, zadbane osiedle, przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dziesięciny II

Białystok,podlaskie

460 000 zł51 m² 9 081,93 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu nowe, 3 pokojowe mieszkanie w bloku z 2020 r. Mieszkanie jest nowe, wykończone w wysokim standardzie. Celowo pozostawiono nowemu nabywcy możliwość doboru mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

565 000 zł75 m² 7 556,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie trzy pokojowe z możliwością przearanżowania na 4 (pow. 74,77 m2) na pierwszym piętrze w apartamentowcu z 2017 r. na bydgoskim Czyżkówku. Oferta wyłącznie w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szopienice

Katowice,śląskie

180 000 zł46 m² 3 921,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1927

Super oferta/ Cena do negocjacji! Mieszkanie - 1 pokojowe, powierzchnia 45,9 m2 , Katowice Szopienice. Lokalizacja: katowice Wałowa Opis: mieszkanie do

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczynowa

Gdańsk,pomorskie

409 000 zł34 m² 11 962,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji 2 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem gródkiem 60m2 w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i kompletnie wyposażone. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł41 m² 8 366,24 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle Mokre - Sczanieckiego- po kapitalnym remoncie. Gotowe do wprowadzenia 2 pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie w świetnej lokalizacji czeka na nowego właściciela. Mieszkanie.