dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł46 m² 11 521,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ciche, 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie (sielce) w odległości ok. 200m od Łazienek Królewskich. Jasne i przestronne, z ekspozycją okien na południowy wschód. Zielona i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyszyńskiego

Brzeg Dolny,dolnośląskie

390 414 zł63 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wybierz mieszkanie w ulubionej lokalizacji. Inwestycja przy ul. Wyszyńskiego w Brzegu Dolnym. Przedmiotowa inwestycja wyróżnia się nowoczesnym projektem o prostej i eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Limby

Szczecin,zachodniopomorskie

650 000 zł66 m² 9 777,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. całkowitej ok 80 m2 (pow użytkowa 66,48 m2) usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku z ok. 2017 r. w dzielnicy Warszewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawodzie

Katowice,śląskie

349 000 zł47 m² 7 489,27 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje blisko centrum! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Zawodzie w Katowicach. Zlokalizowane zostało na 6 piętrze wysokiego bloku z 2 windami. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł40 m² 4 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 40m2 w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze. Lokal składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, przedpokoju, łazienki oraz wc. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

684 000 zł57 m² 12 010,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56,95 m2 z ogródkiem na zamkniętym i strzeżonym osiedlu Neptun w Ząbkach w dogodnej lokalizacji pomiędzy ulicami Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

483 000 zł39 m² 12 458,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu z szybkim terminem odbioru kluczy. Oferta dostępna tylko u nas. Zakup w atrakcyjnym systemie płatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zamość

Piła,wielkopolskie

319 000 zł56 m² 5 676,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 56,20 m 2 na 4 piętrze w Pile. Zamość. Balkon. Piwnica. Mieszkanie po remoncie. Gotowe do wprowadzenia. Wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgoda

Warszawa,mazowieckie

714 000 zł38 m² 18 545 zł/m²

 

Piętro:22/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ścisłe Centrum Warszawy! Zachwycający widok na panoramę miasta! Mieszkanie 38,5m2. 2 pokoje z kuchnią prześwit. Usytuowane na 22 piętrze, ostatnim, apartamentowca z 1969r. przy ul. Zgoda! Sam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

579 000 zł61 m² 9 502,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ustawne słoneczne 3 pokoje, duży taras! + garaż bez pcc cesja- zakup bez podatku pcc 2% Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania (60.93m2) zlokalizowanego w nowym budynku przy ul. Piltza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

440 000 zł38 m² 11 609,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal mieszkalny dwupokojowy w nowopowstającej inwestycji deweloperskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Doliny Trzech Stawów. Na powierzchnię 37,9 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 059 000 zł70 m² 15 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Poszukujesz mieszkania, ale nadal nie możesz znaleźć ideału? Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Prawdopodobnie tego właśnie szukasz! lokalizacja ul. Jana Kaziemierza 33a mieszkanie Gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartnicza

Gdańsk,pomorskie

345 296 zł37 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 36,93 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Golisza

Szczecin,zachodniopomorskie

389 000 zł66 m² 5 857,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż ładne duże 66,41m2 mieszkanie trzypokojowe na czwartym piętrze z dużym balkonem i widokiem na jezioro Dąbskie. Mieszkanie składa się z trzech pokoi o pow:20,5m2. 13,4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

314 880 zł26 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W szklarskiej porębie! Oferujemy do sprzedaży apartamenty na nowo realizowanym osiedlu w widokowej części Szklarskiej Poręby. Inwestycja to cztery budynki mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grodzka

Gdańsk,pomorskie

1 739 999 zł84 m² 20 665,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Jedyna taka oferta na rynku. Apartament w 230 letniej kamienicy całkowicie zrekonstruowanej przez dewelopera w 2010 r w drugiej linii zabudowań od Motławy. Historia, kultura i rozrywka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

278 000 zł58 m² 4 772,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 cena 4.700 ZŁ/M2 II ETAP OSIEDLA OSIEDLE CUDNE CHMIELNIKI k/Bydgoszczy 28 km od Inowrocławia oddanie TRZECI/czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku PCC zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej okolicy, w zadbanej kamienicy, jest to adaptacja strychu z lat dziewięćdziesiątych, na piątym piętrze. Mieszkanie posiada zamykany korytarz dzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

353 899 zł41 m² 8 631,68 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

, oferta wysłana z systemu locumnet Online.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

611 000 zł65 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko: wola / ul. Grabowska | 3 oddzielne duże pokoje | Rozkładowe | Widne mieszkanie | 65 m2 | oddzielna kuchnia | łazienka | wc | miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbska

Kraków,małopolskie

749 000 zł53 m² 14 132,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zespół Anndeson oferuje Państwu do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie na ul. Dąbskiej, w okolicy Tauron Areny i Parku Lotników. Mieszkanie o powierzchni 53 m2 usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Łódź,łódzkie

165 000 zł23 m² 7 174 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

W piosence Sylwii Grzeszczak "prawda o nas" słyszymy: "witaj w domu W samą porę Za oknami sztorm Masz ten spokój Rollercoaster bierze mnie Krzyknij już stop Powiedz komu Jak nie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

397 000 zł64 m² 6 248,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 63,5 m2 Fordon Mieszkanie 3-pokojowe na 4 piętrze w bloku z lat 90. Mieszkanie składa się z: - salon 21m2 - sypialnia 11,5 m2 - pokój 8 m2, - kuchnia 6,5 m2 - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młyńska

Mikołów,śląskie

226 000 zł47 m² 4 808,51 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mikołów Centrum mieszkanie 3 pokojowe - parter - do remontu Prezentuję ofertę sprzedaży odrębnej własności lokalu mieszkalnego. Mieszkanie zlokalizowane jest w Mikołowie przy ulicy Młyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

490 000 zł30 m² 16 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mieszkaj w przytulnej kawalerce w Świnoujściu w samym sercu miasta tylko kilometr od morza. Nieruchomość jest idealna dla inwestorów pod wynajem lub dla tych, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Oleśnica,dolnośląskie

269 000 zł36 m² 7 370 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Powrót oferty do sprzedaży! Opiekun Oferty tel. Jeśli szukacie Państwo funkcjonalnego mieszkania z dwoma osobnymi pokojami balkonem i jasną osobną kuchnią na niskim piętrze-proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

574 005 zł68 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dewelopera / mistrzejowice / piasta park IV 0%! Rynek pierwotny - brak podatku pcc! Prezentowane mieszkanie składa się z 2 sypialni ( 10,36 m 2 9,77 m 2 ), pokoju dziennego ( 18,34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe, 37 m2, 1 piętro, bardzo dobra lokalizacja. W skład nieruchomości wchodzą : pokój dzienny, sypialnia, duża kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Lublin,lubelskie

750 000 zł42 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż unikatowe 2 pokojowe mieszkanie w samym sercu Lublina, obok Bramy Krakowskiej. Jezuicka 1/3 Na powierzchni 42 m2 mamy do dyspozycji salon z aneksem, sypialnię oraz łazienkę wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

296 000 zł61 m² 4 852,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 cena 4.800 ZL/M2 II ETAP OSIEDLA OSIEDLE CUDNE CHMIELNIKI k/Bydgoszczy 28 km od Inowrocławia oddanie trzeci/czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku PCC zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Augustyna

Częstochowa,śląskie

255 000 zł34 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro meross Nieruchomości przedstawia do sprzedaży mieszkanie z najnowszej inwestycji Augustia, zlokalizowanej w dzielnicy Podjasnogórskiej w Częstochowie. Apartament na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Świdnik,lubelskie

264 000 zł41 m² 6 407,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Świdniku, przy ulicy Racławickiej. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w niskim, 4.piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

269 000 zł54 m² 4 981,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro meross Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie, usytuowane na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie jasne, z wystawą okien na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

309 500 zł38 m² 8 196,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Centrum Nieruchomości Kopernik ma przyjemność przedstawić mieszkanie na Koniuchach. Mieszkanie o powierzchni 37,76m 2 znajduje się na 4 piętrze bloku wybudowanego z cegły w roku 1996.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podolska

Warszawa,mazowieckie

902 462 zł70 m² 12 920 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji i podatku pcc. Przedsprzedaż mieszkań w nowej inwestycji na Olszynce Grochowskiej. Mieszkanie na pierwszym piętrze. Funkcjonalny rozkład. Kameralne osiedle: 3 budynki, 4 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Kozłówce

Kraków,małopolskie

365 000 zł35 m² 10 549,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa pokoje Z balkonem - kozłówek ul. NA kozłówce N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,60 m2 położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pszczelna

Kraków,małopolskie

499 000 zł42 m² 11 900,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, z 2 balkonami, komórką lokatorską i dostępnymi miejscami postojowymi zewnętrznymi dla mieszkańców bloku. . Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

420 000 zł61 m² 6 845,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami, w ramach nowopowstającego kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł25 m² 11 094 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Park Leśny Rembertów jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł75 m² 6 241 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji: rzeszów ul. Rejtana opis mieszkania: - powierzchnia mieszkania 75,15m2 - piętro: 2/4 - 4 niezależne pokoje - duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnodworska

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł37 m² 18 243,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej części Żoliborza. W skład mieszkania wchodzą umeblowane i wyposażone: salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, sypialnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij