dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 135 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

349 000 zł63 m² 5 563,53 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 62,73 m2 mieszczące się na pierwszym piętrze w ośmiopiętrowym bloku na Osiedlu Górczyn. Rozkład: salon w wyjściem na balkon Widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł40 m² 15 552,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem parkingowym i komórką lokatorską o powierzchni 39,80 m. Położone na Warszawskim Mokotowie przy ulicy Egejskiej, przylegającej do ulicy Jana III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Żyrardów,mazowieckie

280 000 zł37 m² 7 506,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w pięknej historycznej kamienicy w sercu Żyrardowa. Głównymi atutami nieruchomości są doskonała komunikacja z centrum wymieniona instalacja elektryczna i hydrauliczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł20 m² 8 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka/lokal użytkowy o pow.19,5m2, znajdująca się na parterze budynku, na osiedlu Jary/Błonie. Idealne dla singla lub na wynajem! Nieruchomość całkowicie wyremontowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł39 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie składające się z dwóch niezależnych pokoi (w każdym szafy wnękowe), niezależnej kuchni, przedpokoju i łazienki, przynależy piwnica oraz parking rotacyjny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

1 060 000 zł132 m² 8 030,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowy Apartament w kamienicy w centrum miasta Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni domu! Mieszkanie o powierzchni 132,5 m2, wysokie na 3,5 m, składa się z : dużego salonu (36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

959 000 zł101 m² 9 509,17 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry Idealne dla Rodziny mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł82 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duży ogród l okazja l połowa domu! Gorąco polecam mieszkanie w dwu lokalowym budynku z lat 70. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 82 mkw oraz użytkowej 59,69 mkw, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z ogródkiem, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

312 480 zł37 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji! W ofercie Biura Prosper Home posiadamy! Nowoczesne mieszkania w loftowej zabudowie zadzwoń do nas! Z pewnością dobierzemy idealne mieszkanie dla Ciebie opis nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cedry

Łódź,łódzkie

366 768 zł45 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednia! Oferta ww. nieruchomości nie jest ofertą w rozumieniu Art. 66 i następnych kodeksu cywilnego. Oferta może być nieaktualna. Wszystkie dane o ofercie sporządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

417 900 zł73 m² 5 754,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro meross Nieruchomości przedstawia do sprzedaży apartament z najnowszej inwestycji Lunaris, zlokalizowanej w dzielnicy Lisiniec, w Częstochowie. Mieszkanie usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łozy

Gdańsk,pomorskie

495 000 zł44 m² 11 327,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zalety Nieruchomości: - 400 metrów do plaży! - 5 minut pieszo do Parku Brzeźnieńskiego - Idealne pod inwestycje lub jako letnia baza wypadowa - Pełna infrastruktura w promieniu 300m - 4 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

547 768 zł53 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujesz bezpośrednio W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc. Oferta kredytowa na kupno i wykończenie.mieszkania. Poznaj nową inwestycję zlokalizowaną w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł34 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry Oferuję swoje własne mieszkanie w nowym budynku przy ul. Braniborskiej 50 "złota brama" Activ Braniborska. Mieszkanie składa się z łazienki, garderoby, pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zakopane

Zakopane,małopolskie

890 000 zł57 m² 15 505,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie W centrum zakopanego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 57,4 m 2 zlokalizowany w centrum Zakopanego, a jednocześnie na uboczu. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

341 603 zł37 m² 9 250,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 36,93 m2, zlokalizowane na 2 piętrze, 4 piętrowego budynku. Termin odbioru przewidziano na II kwartał 2023 roku. Osiedle położone jest przy ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

358 575 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla! zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sudecka

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania pod wynajem blisko Centrum a jednocześnie z dala od głównej ulicy. Przedstawiam na sprzedaż nieruchomość, która spełni Twoje oczekiwania. Świetna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 3 Maja

Siedlce,mazowieckie

220 000 zł30 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30 mkw. w samym centrum Siedlec Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja zabudowa kuchni i sprzęt w cenie Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

385 000 zł61 m² 6 320,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

4 pokoje po remoncie na os. Ustronie IV położone na II piętrze Mieszkanie zlokalizowane w odnowionym budynku po termomodernizacji w centralnej części osiedla przy cichej ulicy, blisko szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Rzeszów,podkarpackie

317 000 zł25 m² 12 680 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | 25 m2 | ul. Orzeszkowej | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 25 m2. Położone jest na trzecim piętrze,niskiego bloku, wybudowanego w 1970 roku, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł59 m² 6 567,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania z widokiem na las i łatwym dostępem do nadbrzeża Brdy w nowym budownictwie z roku 2001 w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Płaszów

Kraków,małopolskie

741 420 zł69 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania kraków-podgórze Ok Parku Myśliwska Nowa inwestycja deweloperska to kameralny blok z windą oraz strefą wypoczynkową na dachu. W zaprojektowanym w nowoczesnej stylistyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

260 000 zł48 m² 5 473,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie na osiedlu Na Skarpie. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,50 m2 na 3 piętrze. Bardzo słoneczne, salon i loggia od strony zachodniej. Jasna, ustawna kuchnia, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł43 m² 15 581 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Górny Mokotów! Jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy! Stacja Metro Racławicka! Prezentujemy mieszkanie na ogrodzonym osiedlu przy ul. Madalińskiego 43m2. Dwa pokoje z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

395 280 zł49 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Najbardziej wyczekiwana inwestycja ostatnich lat poniżej kilka słów o niej. Nowoczesna inwestycja zaprojektowana w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słupska

Gdańsk,pomorskie

925 680 zł53 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w Stanie deweloperskim zdjęcia są poglądowe z naszej inej inwestycji możemy pomóc w Aranżacji. Opis Apartamenty Na Przymorzu to idealna lokalizacja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bołtucia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa cena! Przestronne mieszkanie na Fordonie, II piętro, loggia. Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, cisza, spokój, wokół tereny spacerowe, dużo miejsc parkingowych. Bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł150 m² 12,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1911

Zapraszam do zakupu mieszkania powstałego w wyniku adaptacji strychu w wyjątkowej kamienicy przy ul. Hożej 41. Idealna lokalizacja tuż przy styku ulic Hożej i Poznańskiej. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

300 000 zł62 m² 4 854 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o ciepłym mieszkaniu, które będziesz mógł zaaranżować dla swojej rodziny? W pobliżu dużego parku, centrum handlowego, sklepów spożywczych, placu zabaw dla dzieci, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł32 m² 18 593,80 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Hampton Home prezentuje mieszkanie na sprzedaż położone w prestiżowym osiedlu "hubertus" na Mokotowie. W mieszkaniu są dwa pokoje: salon z aneksem kuchennym i osobna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Medweckiego

Kraków,małopolskie

410 000 zł32 m² 12 813 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w Krakowie w dzielnicy Czyżyny na osiedlu Avia. Mieszkanie składa się z - przedpokój - duży pokój z wyjściem na loggię - widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podjasnogórska

Częstochowa,śląskie

405 077 zł55 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro meross Nieruchomości przedstawia do sprzedaży mieszkanie z najnowszej inwestycji Augustia, zlokalizowanej w dzielnicy Podjasnogórskiej w Częstochowie. Apartament na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

499 000 zł56 m² 8 893,25 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe trzy pokoje z urokliwym tarasem - tylko U nas! nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na osiedlu Wysoki Stoczek, przy Al. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Podjasnogórska

Częstochowa,śląskie

326 788 zł42 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro meross Nieruchomości przedstawia do sprzedaży mieszkanie z najnowszej inwestycji Augustia, zlokalizowanej w dzielnicy Podjasnogórskiej w Częstochowie. Apartament na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Podjasnogórska

Częstochowa,śląskie

281 775 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro meross Nieruchomości przedstawia do sprzedaży mieszkanie z najnowszej inwestycji Augustia, zlokalizowanej w dzielnicy Podjasnogórskiej w Częstochowie. Apartament na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bykowina

Ruda Śląska,śląskie

254 000 zł49 m² 5 183,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49m2 w skład którego wchodzą: - słoneczny salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

646 646 zł54 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kramarska

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł30 m² 12 341,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Pragniesz zamieszkać w spokojnej okolicy, blisko lasów? Nie chcesz tracić czasu na remonty i problemowe ekipy? Dobrze trafiłeś! Prezentuje przestronną, przytulną kawalerkę z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Polance

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł57 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 57 m . Położone jest na piątym piętrze na cichym i spokojnym osiedlu tuż przy Starej Odrze. Miejsce parkingowe dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł52 m² 14 644 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 51,90M2, 2 pokoje, ursynów, ul.B. Polaka (warszawa, mazowieckie, b.Polaka) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.