dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Łomża,podlaskie

355 000 zł77 m² 4 606,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Polecam Państwu 4-pokojowe, słoneczne, mieszkanie o powierzchni 77,06 m2. Lokal znajduje się w bloku przy ul. Kopernika na 3 piętrze, w bloku z pustaka. Wygodny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyczółkowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 050 000 zł88 m² 11 974 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

0 % prowizjii 0 % pcc Zakup bezpośrednio od Dewelopera - zadzwoń. Bardzo cicha i spokojna okolica - spacerem 15 minut do Starówki Gdańska. Apartament znajduje się na drugim - ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolorowa

Lublin,lubelskie

495 000 zł60 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Sławinek na rodzinnym, zielonym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na cichym kameralnym osiedlu, usytuowane na wysokim parterze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł150 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1911

Zapraszam do zakupu unikatowego mieszkania położonego w Śródmieściu w kamienicy z 1911r. Piękna modernistyczna kamienica z zachowanymi dekoracjami zarówno na elewacji budynku, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Chełm,lubelskie

259 000 zł40 m² 6 395,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wchodząc do tego mieszkania jest wrażenie, że jest większe niż w rzeczywistym metrażu. Bezpośrednio po wejściu jest korytarz w kubaturze kwadratu, gdzie po lewej stronie znajduje się szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł28 m² 7 678,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Makler poleca Mieszkanie w odnowionej kamienicy bardzo klimatyczne, składające się z pokoju dziennego i wydzielonej sypialni.Mieszkanie bardzo klimatyczne po generalnym remoncie.Czynsz 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Podjasnogórska

Częstochowa,śląskie

414 825 zł55 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro meross Nieruchomości przedstawia do sprzedaży mieszkanie z najnowszej inwestycji Augustia, zlokalizowanej w dzielnicy Podjasnogórskiej w Częstochowie. Apartament na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartnicza

Gdańsk,pomorskie

516 140 zł63 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 63,33 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na ogród, trzech sypialni oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Częstochowa,śląskie

256 000 zł38 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro meross Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,4m2 w dzielnicy Trzech Wieszczów, usytuowane na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł76 m² 8 587,66 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1981

Komfortowe, przestronne mieszkanie z balkonem w centrum Moreny. Mieszkanie w atrakcyjnej części Gdańska. W zasięgu kilku kroków dostępne środki komunikacji oraz centra handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

269 525 zł36 m² 7 431,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 36,27 m2 zlokalizowane na 2 piętrze (z 4 ) na nowym osiedlu przy ul. Bałtyckiej. Do mieszkania przynależy: - komórka lokatorska 1,89 m2 (w cenie) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

160 000 zł80 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w Śródmieściu. Na powierzchnię 80m2 składają się : - 3 pokoje -duża kuchnia - Duży przedpokój - duża łazienka z w.c. Mieszkanie do remontu, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł40 m² 9 012,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Idealne dla inwestora, 40 m2, dwa pokoje, osobna kuchnia, tuż przy Parku Południowym, doskonała lokalizacja. Mieszkanie idealne zarówno pod wynajem jak i dla rodziny. Do remontu. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chojny

Łódź,łódzkie

310 000 zł59 m² 5 254,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 59 m2 znajdujące się na 2 piętrze z księgą wieczystą. Mieszkanie posiada 3 pokoje o pow. około 22 m2 , 13 m2 , 9 m2 okna drewniane strony wychodzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jagiellonki

Zielona Góra,lubuskie

456 000 zł53 m² 8 603,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3pok 53m2 A.JAGIELLONKI NOWE 2022 BEZ 2% PCC Do sprzedania NOWE WYKOŃCZONE 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze nowoczesnego budynku położonego na ul. Anny Jagiellonki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hrubieszowska

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł72 m² 6 097,22 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego dające możliwość zakupu przez cudzoziemców spoza ue), o pow. 72 m kw, na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyględowska

Warszawa,mazowieckie

1 264 000 zł79 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przedstawiam nieruchomość do sprzedaży znajdującą się na renomowanym osiedlu Marina Mokotów. Jest ono świetnie usytuowane, posiada dwustronną ekspozycję, a balkon wychodzi na wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

205 000 zł40 m² 5 188,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuje bardzo fajne mieszkanie składające się z : 2 pokoi , jasnej kuchni , łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie dotychczas było wynajmowane i świetnie nada się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Sosnowiec,śląskie

269 000 zł47 m² 5 763,87 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M4, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej 46,67m2. Dodatkowo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

315 000 zł51 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 51M2 jelenia góra -centrum Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego po generalnym remoncie położonego w centrum Jeleniej Góry o pow użytkowej 51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

344 000 zł61 m² 5 602,61 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3pok 61,4m2 osiedle winnica Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 8 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu, położone przy ulicy Lisiej. Mieszkanie o powierzchni 61,4m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

463 500 zł62 m² 7 526,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 61.58 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, trzech sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dobrzec

Kalisz,wielkopolskie

335 000 zł64 m² 5 234,37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 64m2 mieszczące się na pierwszym piętrze w 10- piętrowym bloku z windą. Mieszkanie w trakcie remontu. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

469 000 zł74 m² 6 380,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania mieszkanie o pow. ok. 74m2 znajdujące się na 1 pietrze 4 piętrowego bloku. Składa się ono z 3 rozkładowych pokoi o pow. ok.: 8, 12, 22m2, kuchni z jadalnią (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Gdańsk,pomorskie

589 000 zł57 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,68 m2 na Morenie mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - 2 pokoi - oddzielnej kuchni - łazienki - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł82 m² 6 951,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duży ogród! Gorąco polecam mieszkanie w dwu lokalowym budynku z lat 70 zlokalizowane na Wojszycach. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 82 mkw oraz użytkowej 59,69 mkw, składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klemensiewicza

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł60 m² 9 669,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego mieszkania z balkonem w bliskiej odległości od nowej stacji Metra Bemowo-Ratusz, której otwarcie planowane jest na trzeci kwartał 2022 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Augustyna

Częstochowa,śląskie

468 675 zł62 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

404 128 zł55 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla! zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Białystok,podlaskie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie blisko centrum oferta aktualna! Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pobitno

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł51 m² 7 627 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

W ofercie biura Oferujemy specjalnie dla Państwa Mieszkanie na sprzedaż W Rzeszowie na oś. Pobitno! Szukasz już od dłuższego czasu mieszkania na rynku wtórnym? Zdajemy sobie sprawę z tego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 180 zł44 m² 7 293,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na nowym, kameralnym osiedlu w Fordonie. Teren położony w otoczeniu lasu! Nowoczesne budynki, przemyślana i funkcjonalnie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

900 000 zł85 m² 10 629,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Okazja! Ekskluzywne mieszkanie na zamkniętym osiedlu w Skarbimierzycach! Powierzchnia: 84,67m2 Piętro: pierwsze Dodatkowo: miejsce postojowe w cenie! Standard: bardzo wysoki Balkon: typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł25 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 25m2. Parter w 4 piętrowym budynku z 1966 roku. Wymienione piony wodno-kanalizacyjne, przyłącze gazu. Nowa instalacja elektryczna z przyłączem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

507 008 zł79 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkania W stanie deweloperskim! bez prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! toruń, jakubskie przedmieście, 79.22m2, 4 POKOJE, I Piętro, Balkon, Rok 2020 Szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

434 496 zł60 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla! zakup od dewelopera świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jantarowa

Wrocław,dolnośląskie

489 500 zł62 m² 7 901,53 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 61,95m2 składa się z: - 3 niezależnych pokoi - osobnej kuchni - łazienki - wc - przedpokoju Do mieszkania przynależy piwnica o wielkości 1,44 m2. Wyremontowana klatka schodowa, ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bugaj

Pabianice,łódzkie

360 000 zł58 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

opis nieruchomości Pragnę przedstawić Państwu ofertę mieszkania idealnego do zamieszkania przez parę lub rodzinę szukającą przestrzeni do komfortowego życia. Nieruchomość o powierzchni 57,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jugosłowiańska

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł35 m² 15 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Jeśli poszukujesz mieszkania z ogródkiem w nowym budownictwie, które będzie w pełni wyposażone i nada się do wprowadzenia, to zapraszam do zapoznania się z ofertą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Warszawa,mazowieckie

531 250 zł42 m² 12 770,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Ładne, rozkładowe, ciche i widne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią. Stan mieszkania do wprowadzenia, bez dodatkowych kosztów. W pokojach przedpokoju na podłogach mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kruszewnia

Kruszewnia,wielkopolskie

351 000 zł58 m² 6 072,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania w atrakcyjnej cenie? Z dużymi i słonecznymi sypialniami? Mam coś ciekawego dla Ciebie! Lokalizacja: inwestycja znajduje się w miejscowości Kruszewnia obok.