dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zdroje

Szczecin,zachodniopomorskie

595 000 zł82 m² 7 229,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

W ofercie rozkładowe słoneczne 4 pokojowe mieszkanie przy skrzyżowaniu ul. Torfowej i Gryfińskiej. Znajdujące się na VI piętrze czteropiętrowego budynku. Powierzchnia 82,3m 2 , w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

595 000 zł82 m² 7 229,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

W ofercie rozkładowe słoneczne 4 pokojowe mieszkanie przy skrzyżowaniu ul. Torfowej i Gryfińskiej. Znajdujące się na VI piętrze czteropiętrowego budynku. Powierzchnia 82,3m2, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł52 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie typu m-3, usytuowane na 1 piętrze w czteropietrowym bloku na osiedlu Osowa Góra. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 52,2 m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł125 m² 5 592 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży parteru W domu wolnostojącym, położonego W szczecinie dzielnicy gumieńce. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,35m2 + ok. 40m2 piwnic + ok. 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa-Nila

Kraków,małopolskie

780 000 zł68 m² 11 403,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Prezentuję funkcjonalne oraz bardzo zadbane mieszkanie 3- pokojowe, o metrażu ok. 68m2, wraz z przynależną piwnicą. Idealnie nadaje się dla rodziny. Mieszkanie posiada 2 balkony. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

375 000 zł96 m² 3 906,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadamy w ofercie do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 96m2 (użytkowej 80,23) usytuowane na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 40 m2, w świetnej lokalizacji na Szwederowie Mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią 4 piętro w bloku. Wolne od zaraz! Blisko przedszkola, szkoły, basen, market, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pawłowo

Pawłowo,warmińsko-mazurskie

198 000 zł72 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Agent prowadzący ewa gołota Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 424m2 zabudowaną budynkiem gospodarczym wraz z częścią domu mieszkalnego o pow. 42,5m2, strychem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podjasnogórska

Częstochowa,śląskie

456 177 zł62 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro meross Nieruchomości przedstawia do sprzedaży mieszkanie z najnowszej inwestycji Augustia, zlokalizowanej w dzielnicy Podjasnogórskiej w Częstochowie. Apartament na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

230 000 zł45 m² 5 087,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro meross Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie 45,21 m2 zlokalizowane w dzielnicy Raków, usytuowane na trzecim piętrze w bloku trzypiętrowym. Składa się z dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

241 000 zł48 m² 5 020,83 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego i ustawnego, 3 pokojowego mieszkania w Zabrzu przy ul. Wolności. Mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajduje się na 6 piętrze w 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Brdyujście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł66 m² 3 863,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie trzy pokojowe (46,5m2) na pierwszym piętrze w kamienica na bydgoskim Brdyujściu. Mieszkanie o otwartym planie w którym mamy wyraźny podział na strefy. Zaczynając od salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

250 000 zł36 m² 6 890,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 36,28 m wykończone i urządzone w oryginalnym, loftowym stylu z użyciem materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Karczew

Karczew,mazowieckie

348 859 zł57 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 57,19 m2 składający się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 26,49 m2, pokoju o pow. 7,72 m2, pokoju o pow. 8,34 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł50 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Białystok,podlaskie

327 000 zł36 m² 9 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Układ: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica. Stan: po generalnym remoncie. Piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Rabka-Zdrój,małopolskie

495 000 zł50 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam mieszkanie położone w Rabce-Zdrój w samym centrum przy ulicy Piłsudskiego na parterze 300 m od parku zdrojowego. Nieruchomość o powierzchni 50 m2 składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

278 000 zł58 m² 4 772,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

268 000 zł54 m² 4 990,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro meross Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie 53,70 m2 w dzielnicy Centrum, usytuowane na czwartym piętrze w bloku z windą. Składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

449 000 zł79 m² 5 701,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80m 2 na Zabobrzu w Jeleniej Górze! dwie ciche sypialnie (jedna z francuskim balkonem) duży salon z wyjściem na balkon i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

860 585 zł80 m² 10 825 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy przestronnego 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 79,50 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Uroczysko

Kielce,świętokrzyskie

504 949 zł70 m² 7 190,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Witam, do sprzedania ostatni apartament 70m2, który ma w sobie duży potencjał na stworzenie pięknego wnętrza-zarówno pod inwestycję, jak i do zamieszkania dla rodziny. Oferujemy możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Felsztyńskiego

Łódź,łódzkie

279 000 zł35 m² 7 971 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Romans w otulinie granatowego koloru? Pozytywne wibracje, dobra energia i niczym niezmącona cisza. Idealnie dobrane kolory. Przedstawiam 35 metrowe mieszkanie zlokalizowane w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tarninów

Legnica,dolnośląskie

399 000 zł84 m² 4 745,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy Tarninów. Położone na II piętrze w kamienicy. Składa się z salonu połączonego z kuchnią, pokoju, sypialni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fredry

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

293 600 zł71 m² 4 117,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Syndyk sprzeda lokal mieszkalny w Obornikach Śląskich Syndyk w postępowaniu upadłościowym sygn. akt VIII gup 289/20 of, sprzeda z wolnej ręki samodzielny lokal mieszkalny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

390 000 zł50 m² 7 815,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Jacka Malczewskiego. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

379 000 zł60 m² 6 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w rejonie centrum Kędzierzyna (okolice ul. 1 maja). Mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na parterze 3-piętrowego bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

435 490 zł59 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biała Posesja Nieruchomości prezentuje, M4 w nowej inwestycji Folwark Mały Amsterdam. Niska zabudowa stylizowana na wąskie kamieniczki Nederlandów, wyróżnia się swoją oryginalnością na tle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chmielniki

Chmielniki,kujawsko-pomorskie

296 000 zł61 m² 4 848,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r zakup bezpośrednio od Dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokólska

Białystok,podlaskie

320 000 zł48 m² 6 667 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Białystok, białostoczek, 48 m2, 2 pokoje z możliwością na 3 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na 2 piętrze w niskim bloku, przy ulicy Sokólska 3. W chwili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 900 zł74 m² 5 590,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem oferty jest mieszkanie z ogromnym potencjałem zlokalizowane na Kapuściskach w samym sercu tej dzielnicy. Budynek utrzymany w bardzo dobrym stanie, szerokie klatki schodowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

512 555 zł64 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji! W ofercie biura Prosperhome mamy do zaoferowania świetne mieszkania trzy pokojowe (64,23m2) w stanie deweloperskim na nowo powstającym osiedlu Architektów, które tworzone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rudzka

Warszawa,mazowieckie

1 678 440 zł91 m² 18 428 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Skandynawski styl- mieszkaj klimatycznie **ostatnie gotowe mieszkanie** Osiedle położone pomiędzy ulicami Mickiewicza i Rudzką. Kameralne, nowoczesne i funkcjonalne osiedle, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł48 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni 47,62 m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z wyjściem na duży balkon - sypialni - łazienki z wc - przedpokoju - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

189 000 zł32 m² 5 954,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Klienci kupujący nie ponoszą prowizji agencyjnej! Szukasz dwu pokojowego mieszkania w dobrej lokalizacji i nowoczesnej infrastrukturze? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

265 000 zł54 m² 4 906,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 cena od 4.700 ZŁ/M2 II ETAP OSIEDLA OSIEDLE CUDNE CHMIELNIKI k/Bydgoszczy 28 km od Inowrocławia oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku PCC zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polskich Skrzydeł

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł60 m² 10 953 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 59,8 M2, 3 pokoje, praga-południe, gocław, ul. Polskich skrzydeł Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze Południe na ulicy Polskich Skrzydeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł85 m² 14 134,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Piękne, jasne mieszkanie na poddaszu przy Łazienkach Królewskich. Mieszkanie składa się z dużej otwartej przestrzeni (na której znajdują się salon, jadalnia i otwarta kuchnia), 5 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

313 790 zł25 m² 12 617,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja! posiadam jednak jeszcze jedno mieszkanie w tej inwestycji - 35m2 Przedmiotem oferty jest możliwość podpisania umowy deweloperskiej/notarialnej na zakup wyjątkowego, kompaktowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł97 m² 9 175,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

4 pokoje mieszkanie z otwartą kuchnia i balkonem Włochy Na mieszkanie składają sie 4pokoje: duży jasny salon z otwartą kuchnią, 3 sypialnie oraz łazienka i Wc. Osiedle zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Białystok,podlaskie

279 000 zł48 m² 5 791,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** 3 - pokoje na leśnej dolinie ** ul. KS. J. Popiełuszki ** Zapraszam na prezentację 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Leśna Dolina w Białymstoku przy ul. Ks. Jerzego.