dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł48 m² 10 631,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży mieszkania w świetnym punkcie komunikacyjnym. ** Osiedle z wygodną komunikacją do centrum, przystankami autobusowymi i tramwajowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

294 000 zł61 m² 4 819,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 cena 4.8000 ZŁ/M2 II ETAP OSIEDLA OSIEDLE CUDNE CHMIELNIKI k/Bydgoszczy Budynek nr. 1 oddanie trzeci/czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł31 m² 8 469,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1876

Makler nieruchomości poleca Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze wyremontowanej kamienicy w Centrum miasta, kilka kroków od Wyspy Młyńskiej. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

276 000 zł58 m² 4 758,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

344 240 zł66 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Nieruchomości oferuje mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 66,20 m2, zlokalizowane w centrum Zielonej Góry. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze czterokondygnacyjnej kamienicy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

322 000 zł46 m² 6 989,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1876

Makler nieruchomości poleca Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze wyremontowanej kamienicy w Centrum miasta, kilka kroków od Wyspy Młyńskiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

332 000 zł48 m² 6 985,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1876

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

342 764 zł45 m² 7 600,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament z niepowtarzalnym widokiem na Osiedlu Widok 800 Projekt widok 800 zlokalizowany jest w najbardziej kameralnej i widokowej części miasta z bajecznym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł50 m² 7 964,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chcesz zabezpieczyć swoje pieniądze? Zależy Ci na dochodzie pasywnym? Szukasz mieszkania blisko centrum które łatwo się wynajmie? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 900 zł64 m² 6 092,19 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane w Fordonie. Bardzo dogodna lokalizacja na bezpiecznym osiedlu. Budynek 6 piętrowy, ocieplony i zadbany zlokalizowany pośród innych budynków oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podchorążych

Toruń,kujawsko-pomorskie

530 000 zł71 m² 7 464,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m2, położone na II piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z: - dwóch jasnych sypialni 13 m2 i 12,6 m2 - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

435 000 zł75 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestrzenne mieszkanie w Fordonie 4 pokoje Na mieszkanie M5 75m2 Osiedle Tatrzańskie. Mieszkanie posiada 4 pokoje o wymiarach: salon - 20,37m2 Pokój 1 - 11,38m2 Pokój 2 - 8,18m2 Pokój 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

425 000 zł65 m² 6 542,49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy trzypokojowe, własnościowe mieszkanie, położone na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowym wieżowcu, który mieści się na pograniczu dwóch dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nieborowska

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł45 m² 11 106,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atuty: - nowe budownictwo - jasne, przestronne wnętrze - spokojne,ciche osiedle - zielona okolica - doskonale skomunikowane z dzielnicami Gdańska - dojazd do Głównego miasta w 7 min - dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłosia

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł81 m² 13 440,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej nieruchomości. Eleganckie, wysokie na 4,20 m mieszkanie w stylu loft znajduje się na osiedlu Kasztanowy Park w dzielnicy Stare Włochy. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Marki,mazowieckie

170 000 zł41 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyodrębnione mieszkanie 40,8 m2 w domu jednorodzinnym (3 mieszkania w domu). Każde mieszkanie ma wyodrębnioną swoją część gruntu. Mieszkanie posiada swój piec, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

1 029 000 zł71 m² 14 497 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji możliwość zakupu na kredyt bez podatku pcc spokojne poranki | aktywne popołudnia | kameralne wieczory Nowoczesne osiedle w zielonej części rewitalizowanego Gocławka o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawiszy

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł64 m² 13 906,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie w apartamentowcu. Mieszkanie oddane w 2008r. Miejsce w garażu podziemnym. Pierwszy właściciel. Kuchnia połączona z salonem Możliwa adaptacja na 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł34 m² 12 647,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, przy Al.Waszyngtona w Warszawie. Z pewnością zaspokoi potrzeby singla, pary lub osoby starszej. Mieszkanie ma blisko 35 m2, usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogińskiego

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł59 m² 9 661,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe cztery pokoje widna kuchnia łazienka osobno wc duży taras z wyjściem na własny ogródek ogrodzony. Podwórko ogrodzone przynależne do budynku. Za podwórkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrońska

Lublin,lubelskie

362 627 zł44 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przy zakupie tego mieszkania nie płacą państwo podatku od czynnosci cywilnoprawnych! (2%pcc) Nowa inwestycja przy Ul. Wrońskiej, to doskonałe miejsce dla osób, które cenią sobie komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ku Wiśle

Warszawa,mazowieckie

739 007 zł49 m² 15 081,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje: sypialnia (10,7 m2) oraz przestronny salon (18 m2) z aneksem kuchennym z oddzielnym oknem (7 m2), duża łazienka z wanną (4,6 m2), od strony przedpokoju (6,4 m2) obszerna garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

663 000 zł68 m² 9 742,84 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Prezentuję Państwu mieszkanie zlokalizowane w Letnicy: o inwestycji: *wysoki standard części wspólnych *dużo zieleni na osiedlu *piękne widoki oraz tarasy na wysokich piętrach i dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

300 000 zł49 m² 6 122,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż po generalnym remoncie, i piętro, 49m, dwupokojowe. Do mieszkania należy piwnica. Blisko sklepy i szkoła, ul. Szkolna w Zduńskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł45 m² 9 483,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,34 m2 zlokalizowane w Rzeszowie ul. Lubelska. Mieszkanie usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wańkowicza

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł37 m² 13 648,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Polecamy jasne, ciche 1 pokojowe na Kabatach 2 minuty do metra Budynek z 2006 r, cegła Winda Balkon 2,5 m 36 pow mieszkania +komórka 1 m Ekspozycja wschodnia Widok z okna na osiedle Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

339 000 zł54 m² 6 243,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe 3 pok. mieszkanie o pow. 54,3 m2 + ogródek ok. 50 m2 w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Sikorskiego. Do mieszkania przynależy: - jedno miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

287 000 zł59 m² 4 889,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł58 m² 6 528,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o metrażu 57,8 m2, fordon, przylesie. Mieszkanie jest przestronne, słoneczne (okna wychodzą na dwie strony świata).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

321 600 zł42 m² 7 657,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na nowym, kameralnym osiedlu w Fordonie. Teren położony w otoczeniu lasu! Nowoczesne budynki, przemyślana i funkcjonalnie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rzeczypospolitej

Poznań,wielkopolskie

359 000 zł35 m² 10 198,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja!sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o pow. 35,2m2 położone w Poznaniu, na Ratajach na Os. Rzeczypospolitej. Mieszkanie znajduje się na parterze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

544 342 zł49 m² 11 147,70 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% Prowizja 0% pcc Bez dodatkowych opłat. Zdjęcia są przykładową wizualizacją mieszkania. Wyjątkowe i funkcjonalne układy | Atrakcyjne ceny | Świetna lokalizacja Atuty inwestycji: zielone tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

758 100 zł56 m² 13 574 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Skandynawski styl - zamieszkaj na nowym osiedlu, zielone patio * mieszkanie dwustronne * balkon 5,25 m2 * widok Z okien na zielone patio Mieszkanie 2 pokojowe z możliwością zaaranżowania na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

485 995 zł68 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Prezentuję Państwu nowoczesny Apartamentowiec zlokalizowany w zielonej części Łodzi, który będzie oddany już na początku 2022r. Inwestycja przeznaczona jest dla osób aktywnych zawodowo, rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł47 m² 6 980,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

606 700 zł46 m² 13 090 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chmielniki

Chmielniki,kujawsko-pomorskie

347 100 zł57 m² 6 100,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym kompleksie kameralnych apartamentowców. Teren zamknięty w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł55 m² 7 072,73 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 11-piętrowym wieżowcu na osiedlu Wzgórze Wolności. Mieszkanie zajmuje powierzchnie 55,40m2 i składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

600 000 zł91 m² 6 593,41 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91 m2 zlokalizowane na jednej z głównych ulic Bydgoszczy. Lokal mieści się na ostatniej kondygnacji w 4- piętrowej kamienicy wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Pokoju

Trzebnica,dolnośląskie

422 775 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Rozwinięta infrastruktura * Bliskość Wrocławia Trzypokojowe mieszkanie na parterze W skład mieszkania wchodzi: -Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Ursus

Warszawa,mazowieckie

790 808 zł82 m² 9 644 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży komfortowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w szybko rozwijającej się części Ursusa. Mieszkanie dwustronne z dużą ilością naturalnego światła. Zakup.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij