dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 098 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 098 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zbożowa

Szczecin,zachodniopomorskie

1 350 000 zł110 m² 12 272,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja w prestiżowej lokalizacji, a ponadto: *wysoki standard części wspólnych *dużo zieleni na osiedlu panoramiczne okna z widokiem na Odrę, kanał Zielony, zielone tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachnąca

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł66 m² 12 671,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m2. Mieszkanie Mieszkanie ulokowane jest na drugim piętrze czteropiętrowego bloku mieszkalnego z cegły. Lokal posiada łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 000 zł59 m² 5 085,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 400 zł50 m² 4 803,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem oferty jest dwupak inwestycyjny zlokalizowany w Śródmieściu w modernizowanej kamienicy.Zakończenie remontu planowane jest na czerwiec 2022. Świetna nieruchomość pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł56 m² 13 303,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opis nieruchomości Wilanów-Zawady, ul. Bruzdowa 108b m. 11 w Warszawie. Rodzaj sprzedaży bezpośrednio od właściciela. Dostępność mieszkania od 19 lutego 2022 r. Przytulne rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł52 m² 9 351,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja: krzyki/jagodno ul. Buforowa Ilość pokoi:3 Metraż: 52,29 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 3/3 , blok z 2014roku Informacje dodatkowe: wolne od zaraz, balkon, miejsce postojowe. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

278 000 zł58 m² 4 793,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r zakup bezpośrednio od Dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górne

Piła,wielkopolskie

420 000 zł71 m² 5 948,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

4 pokojowe mieszkanie na Górnym w Pile. Duża loggia. Mieszkanie o powierzchni 70,61 m 2 składa się z : Salonu o powierzchni 17,67 m 2 z wyjściem na obszerną loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

724 900 zł46 m² 15 869 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Kamienica 45,68M2, 2pok., Żeromskiego Na sprzedaż: Designerskie mieszkanie w bardzo dobrym standardzie , znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze Żeromskiego Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

450 000 zł66 m² 6 827,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe do wprowadzenia przy ul. Kiepury. Lokal usytuowany na III piętrze 3-piętrowego, ocieplonego budynku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

608 475 zł46 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w nowej inwestycji na Woli. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,75m2 - składa się z: - salonu z aneksem (22,32m2) - sypialni (12,93m2) - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł33 m² 7 424,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie w Fordonie -33m2. Nieruchomość na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, dodatkowego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

259 000 zł33 m² 7 848,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Świetna lokalizacja, w samym centrum miasta, ulica Stołeczna. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły po termomodernizacji. Mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

499 500 zł47 m² 10 627,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fatimska

Kraków,małopolskie

515 000 zł54 m² 9 537,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzy oddzielne pokoje po remoncie, balkon, piwnica, ul.FATIMSKA (BIEŃCZYCE). N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 położone przy ul. Fatimskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mieszka I

Kobyłka,mazowieckie

859 700 zł98 m² 8 759,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Uwaga! Prawdziwa perełka! Zapraszam do video-prezentacji nieruchomości: biuro nieruchomości wasilewski investments pragnie zaprezentować unikatową nieruchomość na mapie Kobyłki. Jest to bezczynszowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

269 000 zł41 m² 6 513 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Białystok, 2 pokoje, 41,30 m2, 2 piętro. Do remontu. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 41,30 m2, położone na 2 piętrze w 4 - piętrowym bloku z cegły. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

296 000 zł61 m² 4 852,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 cena 4.800 ZL/M2 II ETAP OSIEDLA OSIEDLE CUDNE CHMIELNIKI k/Bydgoszczy oddanie trzeci/czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku PCC zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

456 316 zł43 m² 10 577,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kraków, prądnik Biały - 2 pokoje 43 m2 z balkonem i miejscem postojowym w cenie mieszkania - promocja cenowa! 0% - klient nie płaci prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Juliusza Słowackiego

Kraków,małopolskie

1 080 000 zł118 m² 9 153 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 118 m2 do remontu położone przy al. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Idealne do własnej aranżacji w centrum Krakowa. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

430 000 zł41 m² 10 565,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Atuty: słoneczne mieszkanie z przyjazną ekspozycją południową położone 10 minut spacerem od Gdańskiej starówki. Idealnie wpasowujące się w oczekiwania nabywców, którzy pragną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chmielniki

Chmielniki,kujawsko-pomorskie

294 000 zł61 m² 4 819,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 cena 4.8000 ZŁ/M2 II ETAP OSIEDLA OSIEDLE CUDNE CHMIELNIKI k/Bydgoszczy Budynek nr. 1 oddanie trzeci/czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lotnicza

Sianożęty,zachodniopomorskie

386 760 zł35 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowy etap w sprzedaży! Luksusowe mieszkania apartamentowe z tarasami w obiekcie błękitne tarasy w Sianożętach ok. 250 m od plaży! Uwaga! Super promocyjna cena brutto (z vat 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwarków

Warszawa,mazowieckie

459 890 zł52 m² 8 844,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji i podatku pcc Zakup od Dewelopera inwestycja: > standard premium > strefa sportowa, place zabaw > sąsiedztwo lasu lokalizacja: > liczne sklepy, szkoły i przystanki autobusowe >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

339 000 zł53 m² 6 360,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ostatnie dostępne mieszkanie! I etap budowy bez podatku pcc osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Budynek nr. VII oddanie czwarty kwartał 2021r Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

196 000 zł52 m² 3 798,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanieo pow. 51,6+ piwnica + balkon. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

176 860 zł48 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-rezerwacja do 29.04.2022 - Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży: Mieszkania dwupokojowego na drugim piętrze, zlokalizowanego na Os. Przydworcowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

753 101 zł57 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupujesz bezpośrednio W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc. Oferta kredytowa na kupno i wykończenie.mieszkania. Poznaj nową inwestycję zlokalizowaną w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruchu Oporu

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

172 000 zł48 m² 3 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Nowa świetna oferta tylko u Nas w wb Home! Pragniemy Państwu przedstawić naszą nową ciekawą ofertę mieszkania na sprzedaż. Nieruchomość ta położona jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Warszawa,mazowieckie

558 989 zł41 m² 13 561,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji bez podatku Zakup od Dewelopera Miło nam, że zainteresowała Cię nowa inwestycja położona na Bemowie przy ulicy Wieśniaczej. Pozwól, że przedstawimy Ci garść informacji będących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kryształowa

Jaworze,śląskie

490 000 zł108 m² 4 544,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Jaworze to popularna ,malowniczo położona miejscowość pod Bielskiem-Białą. Piękny park, tężnia, liczne trasy spacerowe, rowerowe, wyjścia na szlaki górskie oraz szybki dostęp do Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

489 000 zł59 m² 8 288,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Witam mam do zaoferowania dwustronne mieszkanie 59m2 z dużym balkonem, znajdujące się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku z windą. Zostało urządzone w wysokim standardzie w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

470 000 zł53 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania w bloku na Osiedlu Wichrowe Wzgórze w Poznaniu mieszkanie > powierzchnia użytkowa - 53m2 >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

278 000 zł58 m² 4 772,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 cena 4.700 ZŁ/M2 II ETAP OSIEDLA OSIEDLE CUDNE CHMIELNIKI k/Bydgoszczy oddanie TRZECI/czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku PCC zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Julii

Łódź,łódzkie

359 000 zł51 m² 7 039 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie na Radogoszczu z ogródkiem Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania położonego w Łodzi w okolicach ul. Julii, w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

426 000 zł60 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie zlokalizowane w świetnym punkcie komunikacyjnym, a jednocześnie pod lasem. Mieszkanie dwustronne, ciche o dużych możliwościach aranżacyjnych. 8 piętro w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

499 000 zł69 m² 7 231,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu M2 na parterze apartamentowca. Mieszkanie przestronne o powierzchni całkowitej 69 m2, natomiast użytkowej 64,24 m2, na którą składają się: duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

159 900 zł38 m² 4 207,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w Boguszowie Gorcach. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, jasnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz dużego balkonu. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

589 898 zł38 m² 15 722,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Brak podatku pcc brak prowizji gotowe apartamenty w stanie deweloperskim - klucze na już Zakup od dewelopera. Wyjątkowa lokalizacja- niedaleko centrum. Cisza i spokój- swobodny kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

487 080 zł59 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem. Termin zakończenia inwestycji: czerwiec 2022r. Nieruchomość mieści się w Szczecinie, dzielnica Warszewo. Lokalizacja gwarantuje dogodną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gorzków

Nowy Sącz,małopolskie

375 000 zł55 m² 6 818 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! Mieszkanie o powierzchni 55m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku na os. Gorzków w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, jasna kuchnia -.