dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

329 000 zł52 m² 6 339 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

3 pokojowe mieszkanie Z dużą kuchnią! mieszkanie Z potencjałem! Biuro nieruchomości m2olsztyn z przyjemnością prezentuje 3-pokojową nieruchomość w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

188 784 zł27 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję realizowaną w atrakcyjnej dzielnicy Rzeszowa przy ulicy Wieniawskiego. Nasze doświadczenie, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

342 475 zł52 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jar | watzenrodego | 2 pokoje | 51,50 m 2 nowe mieszkania | II etap - zielony zakątek - jar | II kwartał 2023 Biuro Nieruchomości exhouse, jako wyłączny i oficjalny partner dewelopera zaprasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkanie po remoncie. Lokal znajduje się na wysokim parterze wyremontowanej kamienicy (budynek ocieplony, klatka schodowa zadbana).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korsykańska

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł31 m² 12 548,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Rozkład; pokój, sypialnia, kuchnia, łazienka opis; przestronna kawalerka z wydzieloną widną sypialnią. Kuchnia z oknem na planie kwadratu. Łazienka z kabiną prysznicową, miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

265 589 zł46 m² 5 832 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja sprawdzonego inwestora tylko U nas! arenda park Park to inwestycja obejmująca pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny wraz z funkcjonalnie oddzieloną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kazimierza Wielkiego

Lublin,lubelskie

489 000 zł70 m² 6 985,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie o powierzchni ~ 70 m2 usytuowane w zielonej części lsm w bliskiej okolicy centrum oraz miasteczka akademickiego. W skład mieszkania wchodzą: salon ~ 20 m2 Pokój ~ 12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Loretańska

Kraków,małopolskie

1 190 000 zł92 m² 12 910 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Mamy niezwykłą przyjemność zaprezentować niezwykle klimatyczny apartament z prawdziwego zdarzenia. ulica Loretańska 8 Piękna, przedwojenna kamienica w centrum miasta. W apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

899 900 zł90 m² 9 970,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament mieszczący się w prestiżowej dzielnicy Szczecina (warszewo). Wyżej wymieniona nieruchomość zdecydowanie reprezentuje wysoki standard. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Kraków,małopolskie

450 000 zł48 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie o p[ow.48m2 na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Lokal po generalnym remoncie. Salon z aneksem / do mebli / dwie oddzielne sypialnie ,łazienka ,przedpokój ,przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przymorze

Gdańsk,pomorskie

730 000 zł67 m² 10 895,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować 3 - pokojowe mieszkanie na II piętrze ośmiopiętrowego budynku z windą wybudowanego w 1970 roku. Nie jest to falowiec. Gdańsk Przymorze to dzielnica bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł60 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 60 m2 na warszawskim Ursynowie przy ulicy Koncertowej. Lokal składa się z 3 pokoi. Blok jest w zabudowie 3 piętrowej, a mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczeńców

Dąbrowa Górnicza,śląskie

288 600 zł39 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję do sprzedania mieszkania zlokalizowane na osiedlu " Wiśniowe Sady". Oferowane nieruchomości tworzą kompleks 8 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych z garażami* oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż kawalerkę, usytuowaną na trzecim piętrze na osiedlu Leśnym. Mieszkanie o pow. 37 mkw. składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł41 m² 21 682,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko Prestiżowe i dobrze wykończone 1-pokojowe mieszkanie typu studio o powierzchni 41m2 położone w Sercu Starego Miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

460 680 zł38 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkania od dewelopera gotowe do dobioru promocja - 500zł/m2 kraków - bieżanów/prokocim ok. ul. Wielickiej 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górska

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł49 m² 14 081,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Agencja Tandem Home iq sprzeda 2 pokojowe mieszkanie, na wysokim parterze, z dobrą energią, przy ul. Górskiej 11/15 na Dolnym Mokotowie. Lokalizacja sąsiadująca ze Śródmieściem, oferująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gandhi

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł53 m² 13 516,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,90 m2, usytuowane na 1 piętrze w 8 piętrowym z 2005 roku zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Indiry Gandhi. Osiedle strzeżone, monitorowane. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Jeśli masz już dość patodeweloperki, sąsiadów zaglądających ci w okna, odgłosów przejeżdżających aut, to czytaj dalej. Mieszkanie, które sprzedajemy, pochodzi z czasów, gdy budowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łódzka

Pruszków,mazowieckie

849 000 zł96 m² 8 844 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupoziomowe W zabudowie typu bliźniak 96M2, 4 pokoje, pruszków, ul.ŁÓDZKA (Pruszków, mazowieckie, Łódzka) Na sprzedaż: Mieszkanie dwupoziomowe w bardzo dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popularna

Warszawa,mazowieckie

1 828 379 zł123 m² 14 901,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

System płatności 10/90 Osiedle Spokojna i "małomiasteczkowa" części Warszawy, stare Włochy w pobliżu Stawów Cietrzewia. Bliska, lecz bezpieczna odległość od większych ciągów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Parkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

625 000 zł104 m² 6 022,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe, jasne, słoneczne i przestronne mieszkanie z balkonem przy ul. Parkowej (powierzchnia całkowita ok. 130 m2, natomiast użytkowa to 103,77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Grzybowo,zachodniopomorskie

121 140 zł13 m² 9 040,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Obsługa dewelopera. Kupujący bez prowizji! Oferujemy do sprzedaży apartamenty od 14 m2 do 50 m2 Ta oferta obejmuje apartament A36 znajdujący się na 3 piętrze o powierzchni 13,40 m2 Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

468 000 zł65 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie usytuowana na 3 piętrze 5-piętrowego bloku. Na powierzchni ok. 65m2 znajduje się salon o pow. ok. 20m2 z wyjściem na balkon, kuchnia o pow. ok 7m, dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gocław

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł60 m² 11 483,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Piękne, eleganckie, ciche, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie świeżo po generalnym remoncie. To piękne, jasne 59,9m2 mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z pięknie zaaranżowanym, dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

350 000 zł77 m² 4 569,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Optima ma do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe w pięknej, odnowionej kamienicy na obrzeżach centrum miasta. Na nieruchomość składa się: - duży słoneczny salon z starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Flisy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 - pokojowe osiedle flisy Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, duża kuchnia, łazienka z wanną oraz wc, przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica o wielkości 4,4m2. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Popularna

Warszawa,mazowieckie

341 940 zł25 m² 13 468 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc! bez prowizji! Inwestycja to połączenie nowoczesności oraz uroku zabytkowej kamiennicy. Zlokalizowana jest w cichej i zielonej okolicy dzielnicy Warszawa-Włochy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

452 000 zł50 m² 9 040 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny design / kameralna zabudowa / cicha I spokojna okolica / bezpieczne I nowoczesne osiedle W bliskiej odległości od centrum Osiedle powstaje w dzielnicy Krzyki, na południu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

478 500 zł59 m² 8 110 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż mieszkania 2/3/4-pokojowe na piętrze z balkonami lub na parterze z ogródkami (do 140 m2) w spokojnej i zielonej okolicy, blisko przystanku - 10 minut od Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ochota

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 metrów na pograniczy Włoch i Ochoty. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w 4-piętrowym bloku z 2017 roku. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszkowców

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł37 m² 9 189,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

a sprzedaż mieszkanie do remontu, mieszkanie można zakupić na kredyt, znajduje się na trzecim piętrze w kameralnym cztero-piętrowym budynku, okna pcv - nie wymagają wymiany, * W budynku nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mroczna

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł42 m² 12 738 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 42M2, 2 pokoje, wola, ul.MROCZNA (Warszawa, Wola, Mroczna) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

419 000 zł59 m² 7 101,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

31189. Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo ładne trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,40m2 w bloku z cegły na 1 piętrze na ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

345 920 zł34 m² 10 085 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc i bez prowizji! Świetna lokalizacja i dogodne dojazdy: - 300m do przystanku - 23 min do rynku autobusem - 15 min do rynku samochodem - 7 min do rynku kolejką (kd).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

665 143 zł64 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 63,65 m w kameralnej inwestycji w dzielnicy Ursus - tylko dwa budynki 3-4 piętrowe. Atrakcyjne rabaty tylko do końca marca!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bałtycka

Rzeszów,podkarpackie

325 869 zł50 m² 6 509,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowe, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 50,06 m2 zlokalizowane w nowej inwestycji niskich 4 piętrowych budynków w dzielnicy Pobitno (ul. Bałtycka). Osiedle składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

135 000 zł34 m² 3 970,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ciche mieszkanie po kapitalnym remoncie, w zadbanej i odrestaurowanej kamienicy zlokalizowane w Śródmieściu. W budynku klatka schodowa została odremontowana oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł58 m² 8 974,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

(Don't hesitate to contact me in English). Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 58m2 znajdujące się na wrocławskich Kuźnikach. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł91 m² 7 653,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Polecam na sprzedaż zadbane przestronne i wyposażone mieszkanie na zamkniętym osiedlu na Gumieńcach. Lokal znajduje się na drugim piętrze, niskiego bloku z 2007 roku, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

1 095 000 zł60 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Quality Estates ma przyjemność zaprezentować przestronny, dwupokojowy apartament o powierzchni 60m2, znajdujący się w inwestycji incity przy ul. Siedmiogrodzkiej na bliskiej Woli.