dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

125 000 zł28 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na Białym Kamieniu. Oferuję do sprzedaży mieszkanie na Białym Kamieniu. Znajduje się na drugim piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Składa się z pokoju kuchni łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rożena

Kraków,małopolskie

1 095 000 zł143 m² 7 682,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Opis Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Krakowie przy ul. Władysława Rożena-Jaksy (przecznica z ul. Wielickiej). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

539 835 zł49 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim w prestiżowej inwestycji na Ursusie 49,3m2 mieszkanie 2-pokojowe z możliwością wydzielenia 3 pokoju Mieszkanie posiada świetny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

375 000 zł45 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

31221. Polecam 2 pokojowe mieszkanie w bloku z cegły z 2007r. Wystawa okien sprawia, że mieszkanie jest jasne i słoneczne. Łączna powierzchnia wynosi 45m2. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Hutnicze

Kraków,małopolskie

420 000 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Kraków, os. Hutnicze 50m2 / 2 pokoje Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50m2 na osiedlu Hutniczym. Informacje - mieszkanie znajduje się na 3. piętrze 4. piętrowego bloku z cegły, brak windy. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł85 m² 9 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

якщо ви володієте українською мовою, ми організуємо переклад і допоможемо з процесом покупки. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

545 600 zł40 m² 13 599 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

555 300 zł48 m² 11 569 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

454 000 zł65 m² 6 984,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie 59,01 m2 z dużą kuchnią (kwadratową) w dobrym punkcie (blisko Rynku Bałuckiego i Manufaktury) z dodatkowym pomieszceniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

336 500 zł36 m² 9 423,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie z ogrodem w Gdańsku. Położone 7,6 kilometrów od centrum Gdańska. Inwestycja znajduje się 650 metrów od przystanku autobusowego, 5 minut od obwodnicy Trójmiasta. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

504 700 zł50 m² 10 064 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórza Krzesławickie

Kraków,małopolskie

415 000 zł46 m² 9 080,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne 2-pokojowe z balkonem, II piętro, os. Na Wzgórzach, nowa Huta Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Golińsk

Golińsk,dolnośląskie

165 000 zł77 m² 2 151,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w miejscowości Golińsk nieopodal granicy z Czechami. Lokalizacja zapewnia ciszę i spokój. Budynek połozony na uboczu , blisko las, staw oraz malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skwerowa

Kraków,małopolskie

2 535 000 zł115 m² 21 997,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy wyjątkowa oferta W starych dębnikach okolice monte casino

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł52 m² 13 238,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Starej Ochocie. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

429 732 zł62 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z ogrodem i tarasem, o powierzchni 62,28 m2, usytuowane w spokojnej okolicy w Zalasewie. Lokal znajduje się na parterze, w trzy-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

479 900 zł57 m² 8 400,14 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Idealne mieszkanie dla rodziny oraz jako inwestycja na wynajem Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 57.13m2 usytuowane na parterze Mieszkanie składa się z: + salonu (18.16m2) połączonego wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przepiękne mieszkanie 3-pokojowe 42 m2 na Szwederowie po kapitalnym remoncie 2022 r. Zdjęcia mają charakter poglądowy, obecnie w mieszkaniu trwa remont. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Toruń,kujawsko-pomorskie

650 000 zł109 m² 5 963,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy 4-pokojowe mieszkanie bloku Z cegły położone na Mokrem. Mieszkanie o powierzchni 109 m2 w skład którego wchodzą: kuchnia; 4 pokoje; łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kalinowa

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł69 m² 9 456,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowocześnie urządzone i umeblowane mieszkanie 3-pokojowe, położone na powszechnie lubianym osiedlu/dzielnicy Warszewo. Cicha i spokojna okolica, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

609 900 zł62 m² 9 837 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Konna

Wysoka,dolnośląskie

329 000 zł33 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kawalerka przy ul. Konnej, na granicy Wrocławia (partynice, wysoka) w bezpośrednim sąsiedztwie toru wyścigów konnych (idealne miejsce do spacerów oraz do czynnego wypoczynku) Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podłącze

Kraków,małopolskie

2 209 000 zł126 m² 17 504 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

574 000 zł68 m² 8 499,93 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kraków, mistrzejowice - duże mieszkanie 3 pok. 67 m2 z loggią 0% klient nie płaci prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu duże 3 pokojowe mieszkanie nr D1-23 o powierzchni 67,53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Toruń,kujawsko-pomorskie

380 000 zł52 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

31197. Polecam mieszkanie w rewelacyjnej i spokojnej okolicy na os. Chełmińskim przy ul.Kołłątaja. Mieszkanie położone w bloku 4 piętrowym na parterze. Mieszkanie dwustronne , jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

643 014 zł46 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opis Inwestycji: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 46,26 m2 Cena: 643 014,00 zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty op009/rz Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Faustyny

Rzeszów,podkarpackie

480 000 zł120 m² 4 009,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Słocina ul. Słocińska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarżyńskiego

Gdańsk,pomorskie

525 000 zł49 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2, przy ul. Skarżyńskiego, gdańsk Zaspa (spółdzielnia Młyniec). W jego skład wchodzą: - salon - sypialnia - oddzielna kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

689 000 zł87 m² 7 933,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie czteropokojowe z 2 balkonami, o powierzchni 86,85 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Grunwaldzie, nieopodal lasku Marcelińskiego. Lokal znajduje się na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł32 m² 15 593,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Budynek z 2019 r. usytuowany jest zaledwie 5 km od centrum i 2 km od Parku Szczęśliwickiego. Oferta dotyczy lokalu gotowego do zamieszkania. Postaw w swoich poszukiwaniach na więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

644 000 zł43 m² 14 976,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Przedstawiam Państwu ciche, 2-pokojowe mieszkanie po remoncie w kamienicy z 1949 r. w samym sercu Starego Mokotowa. Mieszkanie o powierzchni 43 mkw., na wysokim parterze. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbka

Gdańsk,pomorskie

410 000 zł41 m² 9 978,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż, jasne, przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 z miejscem postojowym i komórką lokatorską. Atuty: -dwustronne, -słoneczne, -duży balkon -przestronne, -tanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł46 m² 11 521,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjnie położone mieszkanie 46mkw na Ochocie 2 jasne i ciepłe pokoje, zamknięta kuchnia, łazienka, duży przedpokój. Mieszkanie do własnej aranżacji lub remontu Okolica: bardzo.