dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

669 000 zł53 m² 12 523,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje w Nowym Budownictwie w Gdyni Cisowej. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2021 roku oraz składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym, - sypialni - mniejszego pokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

460 000 zł58 m² 7 863,25 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem położone w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Torunia. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym ( na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maczka (1892 - 1994)

Łódź,łódzkie

619 900 zł67 m² 9 284 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle interesującą ofertą sprzedaży 3 pokojowego komfortowego mieszkania wykończonego "pod klucz" pod okiem projektanta z wysokiej jakości materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

417 232 zł47 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera termin realizacji - II/III kwartał 2022r. Kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Lębork,pomorskie

257 152 zł46 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

O% - oraz podatku pcc! Kompleks mieszkalny Mieszko to cztery wolnostojące budynki trzypiętrowe z nowoczesnymi mieszkaniami z balkonami, zlokalizowane w Lęborku przy ul. Władysława IV,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpiowska

Rzeszów,podkarpackie

379 000 zł51 m² 7 416,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Biuro nieruchomośc i Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane przy ul. Kurpiowskiej na osiedlu Pobitno w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

189 000 zł38 m² 4 947,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,20 m2, zlokalizowane w Głogowie. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze, w 4 piętrowym bloku. Ogrzewanie miejskie. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

359 000 zł38 m² 9 348,96 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przedstawiam ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,4 przy ul. Marii Dąbrowskiej w Krakowie (osiedle Albertyńskie) Mieszkanie składa się z salonu (ok. 15,5 m2), sypialni (ok.9 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

218 563 zł36 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,83 m2 na 1 piętrze na nowym osiedlu na wschodzie Rzeszowa - ul. Wieniawskiego. Do mieszkania należy doliczyć: - zakup miejsca postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

591 600 zł49 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Reda,pomorskie

377 000 zł42 m² 8 976,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta wyłącznie W biurze honey home Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie przy lesie w bardzo zacisznym miejscu. Nieruchomość mieści się na osiedlu " Bocianie gniazdo"w Redzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czorsztyńska

Warszawa,mazowieckie

449 400 zł38 m² 11 826,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1949

Przedstawiam Państwu mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie ma 38 m2 : - oddzielna kuchnia - łazienka ( z oknem ) - salon ( jest możliwość wydzielenia drugiego pokoju) Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Oksywie

Gdynia,pomorskie

520 888 zł60 m² 8 750,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ostatnie takie mieszkanie dostępne od zaraz - 4 pokoje z tarasem! Istnieje możliwość przerobienia rozkładu mieszkania. - salon z aneksem - 19,87 mkw - Sypialnia 1 - 6,42 mkw - Sypialnia 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł42 m² 11 294,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2 pokojowe na Targówku Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie (nikt jeszcze nie mieszkał): wymiana ościeżnic i drzwi wewnętrznych, kompleksowa wymiana elektryki wraz z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokoła

Chrzanów,małopolskie

397 000 zł90 m² 4 398,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Oferuję do sprzedania nieruchomość handlowo-usługowa o łącznej powierzchni 90,25 m2. W skład nieruchomości wchodzą dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

301 440 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kolejna inwestycja w południowej stronie Rzeszowa. Atuty inwestycji: * Cichej i spokojnej okolicy wraz z szybkim dojazdem do Rzeszowa. * własnej aranżacji wnętrza - stan deweloperski. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

429 909 zł61 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronne czteropokojowe mieszkanie w Gdańsku. Położone 7 km od centrum. Inwestycja znajduje się z dala od ruchliwej drogi jednocześnie 8 minut od obwodnicy Trójmiasta. Okolica w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kossaka

Łódź,łódzkie

220 000 zł28 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż kawalerkę położoną na 2 piętrze w niskim bloku przy ul. Kossaka. Mieszkanie składa się z: * przedpokoju * dużego pokoju * łazienki z wc * kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

1 939 285 zł108 m² 17 926,50 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Inwestycja zlokalizowana przy ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego na Przymorzu w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. Ronalda Regana i plaży. Lokalizacja ta łączy w sobie bardzo dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

320 975 zł34 m² 9 549,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 33,61 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczynowa

Gdańsk,pomorskie

645 000 zł64 m² 10 078,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na parterze 64 m z ogródkiem 60 m. Dodatkowo miejsce w gali garażowej oraz komórka lokatorska w cenie 35000 zł. Ogródek zagospodarowany - obsadzony tujami, lawenda i irga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł37 m² 14 594,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z przestronnym tarasem 9 mkw. w okolicach ulicy Popowickiej, położony na osiedlu Port Popowice (I etap) tuż przy Parku Zachodnim we Wrocławiu. Cena :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł55 m² 13 090,90 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferruję na sprzedaż funkcjonalne trzy pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach na Chomiczówce. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku z 1976 roku. Na piętrze tylko 3 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł30 m² 20 100,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w pełni wyposażona. Sprzedaż razem z pełnym wyposażeniem. Włącznie z garnki / kubki / sztućce Aktualnie wynajmowana na "krótki najem" - zajętość powyżej 90%. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kwatery Głównej

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł76 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie na Warszawskim Grochowie. 76,5m2. Mieszkanie ma 2 łazienki i piwnicę. Duży narożny balkon. Mieszkanie ładne, widne i ciche. Liczba pokoi:4 Rynek:wtórny Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Wilków Morskich

Gdańsk,pomorskie

297 000 zł28 m² 10 607,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na parterze w świetnej lokalizacji! Blisko tramwaje, autobusy, port, morze. W okolicy w pełni rozwinięta infrastruktura handlowo - usługowa. Mieszkanie po remoncie nowe meble:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosaków

Kraków,małopolskie

438 000 zł44 m² 9 977,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie ustawny rozkład pomieszczeń oraz lokalizację mieszkanie 2 pokojowe na 3 piętrze ul. Bosaków - metraż całkowity 43,90 M2 Mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

357 761 zł60 m² 5 983,63 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowe, 3 pokojowe, gotowe w stanie deweloperskim mieszkanie o pow. 59,79 m2 na 6 piętrze (z 6) zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Wołyńskiej (boczna ul. Bł. Karoliny /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 1000-lecia PP

Wejherowo,pomorskie

319 000 zł42 m² 7 595,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42 m2, na parterze budynku w Wejherowie przy ul. 1000lecia pp 14. Mieszkanie z wystawa okien południe, północ. Okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł47 m² 13 404 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o dokładnej powierzchni 46.8m2 znajdujące się w otoczce Lasu Bródnowskiego na przepięknym Osiedlu Park Leśny (według wielu najładniejsze Osiedle po tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jawor

Jawor,dolnośląskie

328 000 zł80 m² 4 107,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie z balkonem, znajduje się na parterze, w bloku. Budynek jest po remoncie i termomodernizacji. Klatka schodowa jest czysta i zadbana. Mieszkanie jest rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poniatowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 677 000 zł155 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Gdańsk Aniołki Ul. Księcia Józefa Poniatowskiego Aniołki to dzielnica Gdańska, której mieszkańcy na pewno nie skarżą się na brak zieleni. Znajdują się tutaj aż trzy duże parki. Jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

346 000 zł40 m² 8 648 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022