dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

Rynek pierwotny

822 510 zł85 m² 9 676,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 85 m z przestronnym tarasem 20 m , zlokalizowane w nowoczesnej, kameralnej inwestycji składającej się.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł88,60 m² 19 751,69 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż inwestycja dwa mieszkania na jednej księdze wieczystej (88,6 m ) w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Toruńskiej, w budynku Aura Oferta skierowana do inwestorów! Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł56,20 m² 8 523,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ostatnie dwa partery w kameralnej zabudowie dwulokalowej mieszkania z ogródkiem, zlokalizowane w zielonej okolicy Zaczernia, na północ od Rzeszowa. Spokojne otoczenie, niska.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł53,50 m² 4 560,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność tylko U nas W apartament nieruchomosci opiekun oferty: michał Wojtysiak   Wałcz, ul Wojska Polskiego , stare osiedle wojskowe zagospodarowane, z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł52,24 m² 12 825,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Radzyminie przy ulicy Falandysza 11. Ciche, funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 52,24 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł108,96 m² 8 168,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż apartament przy Wiercieńskiego 62a w Nałęczowie. Zapraszam Cię w podróż po miejscu, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z uzdrowiskowym spokojem Nałęczowa. To nie.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł49,60 m² 7 842,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem i ogródkiem - Osiedle Leśne, bydgoszcz Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 49,6 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł32,90 m² 11 215,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atrakcyjna oferta! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m z przestronnym balkonem, położone na 3 piętrze na Osiedlu Bażantów. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł43,61 m² 14 882 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Startowej. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się przy ulicy Startowej, w rejonie ulic Pilotów,.

Szczegóły ogłoszenia

845 900 zł67,69 m² 12 496,68 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż świeżo wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67,69 m z oddzielną kuchnią i garderobą, położone w nowoczesnym budynku z 2025 r. przy ul. Nałęczowskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 059 zł68,20 m² 11 995 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja w trakcie realizacji. Może być to Twoje pierwsze mieszkanie bez wkładu własnego z ratą kredytu już od 2145,55 zł. zł lub z wkładem własnym wynoszącym 20% już od 1695,60.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 946 zł40,63 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy 3 Maja w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość w bardzo dobrym standardzie, gotowa do wprowadzenia. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł98,20 m² 10 183,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! 2 poziomowe mieszkanie: słoneczne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 98,2 m2. W skład mieszkania wchodzą: poziom I (62,91m2): - salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 750 zł64,50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w kameralnej, prestiżowej inwestycji w zielonej części miasta. Prezentujemy nową inwestycję deweloperską Apartamenty Szpitalna kompleks nowoczesnych apartamentów o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł63,13 m² 8 078,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,13 m2, położone na 4. piętrze na cenionym osiedlu Ogrody przy ul. Czarnieckiego w Kołobrzegu. To atrakcyjna propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 794 zł25,58 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy apartament na sprzedaż w nowo powstającej inwestycji Paderewskiego 29, zlokalizowanej w centrum Katowic! *zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 62,69 m z ogródkiem - Nowa inwestycja, ul. Budziwojska, rzeszów Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 62,69 m zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł29,10 m² 16 804,12 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania mieszkanie na Starym Żoliborzu, składające się z: - pokoju dziennego - widnej kuchni z możliwościa przerobienia na drugi pokój - łazienki - przedpokoju - balkonu francuskiego Pomimo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 153 zł36,23 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 36,23 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości bez.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł36 m² 9 861,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Kosyl-Nieruchomości oferuje mieszkanie 2-pokojowe, po kapitalnym remoncie, położone na 4-tym piętrze w budynku przy ul. Dworcowej w Olsztynie. - mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 89,1 m2 usytuowane na parterze bloku wybudowanego w 2009 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bielsko-biała ul.KOCHANOWSKIEGO Prezentuję na sprzedaż komfortowe 3-pokojowego mieszkanie o powierzchni 61,10 m , położone w kameralnym budynku z 2012 roku. W cenie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł63,70 m² 5 635,79 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania przy ul. Dąbrówki w Rybniku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł57,20 m² 9 965,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Tabelowa to kameralne osiedle składające się z 3 budynków wielorodzinnych o niebanalnej architekturze. Każdy budynek składa się z 16 mieszkań i stanowi odrębny etap.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62,33 m² 6 882,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie z garderobą w sąsiedztwie parku! Przedmiotem sprzedaży jest dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,33 mkw znajdujące się na IV pietrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 900 zł47,75 m² 7 997,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy już ostatnie trzy mieszkania - 47,75 m2 położone na 1, 2 i 3 piętrze Posiadamy indywidualne garaże w budynku do sprzedaży zewnętrznej z księgą wieczystą: - 18,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

2 pokoje 55 m2, sławinek Żołnierska Lokal położony jest na parterze w niewysokim bloku. Idealne na inwestycję lub do zamieszkania Składa się z dużego salonu i dużej sypialni. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł69 m² 13 043,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowy lokal mieszkalny zaprojektowany w nowoczesnym stylu - elegancki i ponadczasowy na nowej inwestycji mazowiecka park w Kołobrzegu. o powierzchni 69 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Nowa niższa cena! okazja! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą, górczyn. Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,61 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł88 m² 3 170,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Śródmieściu , przy ul. Jasnogórskiej - w bezpośredniej bliskości Centrum, komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 521 zł44,89 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Odbiór wrzesień 2026r. Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2026r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 44,89m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (23,5m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 811 400 zł190,57 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupując to mieszkanie Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 204 960 zł70,88 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szukasz komfortowego mieszkania dla siebie lub pewnej inwestycji? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni ok. 52,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł47,20 m² 15 889,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie, przy ulicy Marii Grzegorzewskiej. Powierzchnia 47,2 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Duży ustawny pokój z wyjściem na balkon, oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł111,71 m² 5 720,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eleganckie, wygodne, gotowe do zamieszkania Ogródek Zapraszamy do zapoznania się z ekskluzywnym, wygodnie urządzonym 3-pokojowym apartamentem,położonym w Legnicy, przy ul. Marynarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł59,40 m² 12 104,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,40 m , położone na 2. piętrze kameralnego budynku w Rzeszowie, przy ul. Krajobrazowej.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł62,15 m² 1 271,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie 62,15 m w malowniczym Słosinku - między jeziorami! Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 62,15 m , położone na pierwszym piętrze kameralnego, dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwa niezależne lokale (ok. 96 m) w prestiżowej lokalizacji. Z przyjemnością prezentujemy unikatową nieruchomość położoną w samym centrum Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij