dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podhalańska

Sosnowiec,śląskie

264 765 zł37 m² 7 117,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komunikacja: * przy osiedlu przystanek autobusowy * dobre połączenie z trasami S1, dk94 oraz A4 Mieszkanie do własnej aranżacji! Cena mieszkania w stanie deweloperskim - zdjęcia stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bulwar Gdański

Szczecin,zachodniopomorskie

514 611 zł48 m² 10 799,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez dodatkowych opłat. 0% Prowizja 0% pcc Dostępne inne metraże i rozkłady mieszkań- zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Nowoczesne apartamenty z widokiem na Odrę i Stare Miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

254 516 zł33 m² 7 650,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kup od dewelopera - pierwsza flagowa inwestycja w Bydgoszczy ** Wyjątkowe mieszkania w doskonałym miejscu ** Idealne układy, ustawne pokoje i funkcjonalne przestrzenie doskonale doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Gdańsk,pomorskie

496 440 zł39 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mieszkanie jest w bardzo dobrej lokalizacji: 1 minuta od przystanku tramwajowego (linie 2,3,4,5,8,11,N1,N12), 3 minuty od ul. Wajdeloty, 10 minut pieszo do przystanku skm, 8-9 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

319 697 zł43 m² 7 408,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Brak Prowizji Brak podatku pcc Brak dodatkowych opłat Nowoczesna inwestycja zaprojektowana w spokojnej i zielonej części Torunia. Lokalizacja: - przystanek autobusowy - 700 m - ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

1 048 950 zł105 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowy budynek! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - Sołacz - wspaniałe tereny spacerowe/rekreacyjne! Szybki dojazd do Centrum! Gotowe do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Dojlidy Górne

Białystok,podlaskie

496 000 zł71 m² 7 034,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie 4- pokojowe 8a o powierzchni 70,51 m2 w budynku w zabudowie bliźniaczej w trakcie realizacji. Lokal jest częścią I etapu większej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiwulskiego

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł53 m² 14 864 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Polecam! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53,15 m2 z dużym balkonem, znajdujące się na jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia Biskupin-Dąbie. Gotowe do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajkowicza

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

CO? - 3 pokojowe, 2 stronne mieszkanie - 55 m2 z kw - funkcjonalny układ - oddzielna kuchnia z oknem - pełna własność (możliwość kredytowania) - mieszkanie bardzo jasne - jest loggia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 900 zł41 m² 7 745,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 41 m2 Wyżyny Mieszkanie po remoncie. Mieszkanie 2-pokojowe, na 3 piętrze. Układ szczeciński. Salon ok 17 m2, sypialnia 9 m2, kuchnia 6 m2, łazienka 3 m2, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Ogłoszenie bez pośrednika! Rzadko mogę odebrać telefon, więc w razie czego proszę śmiało napisać sms i oddzwonię. Dzień dobry, mam do sprzedania mieszkanie znajdujące się na Gaju ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Asfaltowa

Wrocław,dolnośląskie

414 560 zł43 m² 9 541,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Duże rabaty! zadzwoń I dowiedz się więcej! 0% Prowizja 0% pcc Bez dodatkowych opłat. Dostępne inne metraże i rozkłady mieszkań- zadzwoń i zapytaj. Wyjątkowe i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

523 030 zł56 m² 9 339,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kup mieszkanie i odbierz klucze już dziś. Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Możliwość zakupu na kredyt. Bez prowizji, bezpośrednio od dewelopera. Ostatnie dostępne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Park Oruński im. Emilii Hoene

Gdańsk,pomorskie

458 165 zł55 m² 8 350,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ta nowoczesna inwestycja, która powstanie w zielonej części południowego Gdańska, będzie miała wiele atutów pod względem ekologii jak i infrastruktury. Bliskość terenów zielonych pozwoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

705 594 zł55 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kraków, prądnik Biały - 3 pokoje 54,91 m2 z dużym tarasem i balkonem - mieszkanie gotowe! 0% - klient nie płaci prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł57 m² 8 771,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Jestem mieszkaniem gotowym na zmianę Właściciela. Co mogę o sobie powiedzieć ? jestem interesujące bo mam 42 m2 i dodatkowe 15 m2 poddasza, które może stać się dodatkowym pokojem (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

518 700 zł53 m² 9 787 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

440 470 zł52 m² 8 438,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Cześć, zapraszam Cię do zapoznania z nową inwestycją deweloperską znajdująca się w podwarszawskim Pruszkowie. Atuty inwestycji: - kameralne osiedle, tylko 52 lokale w całym projekcie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

631 197 zł49 m² 12 824 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania, które sprosta Twoim oczekiwaniom ? Zapraszam Cię do zapoznania się z wyjątkową inwestycją, która sprosta wszystkim Twoim kryteriom. Atuty: zielone tarasy rekreacyjne na dachach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

621 898 zł40 m² 15 547,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Brak podatku pcc brak prowizji gotowe apartamenty w stanie deweloperskim - klucze na już Zakup od dewelopera. Wyjątkowa lokalizacja- niedaleko centrum. Cisza i spokój- swobodny kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Warszawa,mazowieckie

1 133 210 zł94 m² 12 055,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji |bez podatku pcc| Mieszkania w stanie deweloperskim Funkcjonalne rozkłady | Trasy Rowerowe | Apartament| Kameralna Inwestycja| Blisko Metra| Na spotkaniu prezentujemy wirtualną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popularna

Warszawa,mazowieckie

605 000 zł44 m² 13 876,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

- bez prowizji - Bez podatku pcc - Mieszkanie płatne jedynie gotówką Dziękujemy, że zainteresowała ciebie nasza oferta, pozwól że ci ją przybliżę. Jest to inwestycja położona na Starych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Gliwice

Gliwice,śląskie

409 200 zł58 m² 7 091,85 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc I Bez prowizji! Mieszkanie od dewelopera w stanie deweloperskim|zdjęcia to wizualizacje aranżacji wnętrz lokalizacja - Tylko 5 minut od centrum Gliwic. - w otoczeniu parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

495 300 zł63 m² 7 830,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podolska

Warszawa,mazowieckie

632 627 zł45 m² 13 910 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 WYGODNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE - 45,48 m2 - SALON Z ANEKSEM KUCH. - 25,19 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

529 301 zł37 m² 14 240 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zarezerwuj zanim ktoś Cie uprzedzi. Osiedle w wyjątkowej lokalizacji, zapewniającej mieszkańcom ciszę i spokój. Co warte podkreślenia, inwestycja została zaplanowana w taki sposób, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

661 200 zł70 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wrocław Oporów 4 pokoje, 69,60m2 Termin realizacji 2022-09 Dzielnica: krzyki, oporów Powierzchnia mieszkania: 69,6 m2 Cena: 661 20000 zł Termin realizacji: 2022-09 Standard Wykończenia Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nusbauma-Hilarowicza

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł53 m² 10 943,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Bez prowizji od stony kupującej! Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży ustawne mieszkanie w pięknej i niezwykle spokojnej części Pragi Północ, 5 min od Galerii Wileńskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

595 875 zł68 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wrocław Oporów 3 pokoje, 68,10m2 Termin realizacji 2023-10 Dzielnica: krzyki, oporów Powierzchnia mieszkania: 68,10m2 Cena: 595 875, 00 zł Termin realizacji: 2023-10 Standard Wykończenia Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł69 m² 16 763,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do kupna mieszkania w biznesowej części Warszawy. Główne atuty tej nieruchomości: *mieszkanie jest w pełni umeblowane - odbierz klucze i od razu możesz zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

439 000 zł34 m² 12 911,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Cena: 439 000 pln. Mieszkanie jest gotowe do wejścia. Mieszkanie jest sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

383 900 zł37 m² 10 342 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

337 200 zł39 m² 8 679,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zagórzańska

Warszawa,mazowieckie

812 989 zł82 m² 9 915,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Brak prowizji i podatku pcc Zakup mieszkania od dewelopera Wawer to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy, charakteryzująca się niską, kameralną podmiejską zabudową. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strażacka

Warszawa,mazowieckie

367 000 zł37 m² 9 945,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe osiedle mieszkaniowe na Rembertowie. 0% prowizji, 0% pcc! Od dewelopera! Lokalizacja: - nowoczesne osiedle na obrzeżach Warszawy - Liczne tereny zielone, w pobliżu las rembertowski - Bliski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Tychy,śląskie

451 989 zł55 m² 8 217,98 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Brak prowizji Brak podatku pcc Brak dodatkowych opłat Nowoczesna inwestycja, która powstanie przy głównej arterii miasta. Wysokie rabaty na mieszkania! -standard deweloperski -inteligentny dom -miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gorlicka

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł47 m² 14 755,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Nowe | Dla rodziny | Ochota Sprzedam bezpośrednio funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Ochocie przy ul. Gorlickiej. - powierzchnia 47 m2 - 4 pokoje (salon + 3 sypialnie) - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rosłońskiego

Przemyśl,podkarpackie

160 000 zł60 m² 2 652,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Odstąpię mieszkanie tbs. Osiedle na ul. Rosłońskiego w spokojnej dzielnicy Przemyśla. Dużo zieleni, dogodna komunikacja do centrum. Wygodna lokalizacja na wypady w Bieszczady. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł61 m² 13 754,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju o łącznej powierzchni 61 m2. W salonie i przedpokoju podłoga z litej deski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

809 000 zł82 m² 9 865,85 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

- 0% prowizji - 0% pcc - Bez dodatkowych opłat lokalizacja: - plaża i morze - 5 minut - Stadion piłkarski - 5 minut - Park Reagana - 10 minut - Szkoła Międzynarodowa - 3 minuty - Politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Tychy,śląskie

336 210 zł38 m² 8 824,41 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Długo oczekiwane rabaty Interesująca lokalizacja Sprawdzony deweloper Szczegóły promocji: cena promocyjna 336 210zł, oszczędzasz aż 40 975 zł W cenie: mieszkanie, 2 miejsca postojowe naziemne,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij