dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

589 005 zł44 m² 13 496,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

System płatności 10/90 Osiedle Spokojna i "małomiasteczkowa" części Warszawy, stare Włochy w pobliżu Stawów Cietrzewia. Bliska, lecz bezpieczna odległość od większych ciągów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Tadeusza Kościuszki

Łaziska Górne,śląskie

89 000 zł35 m² 2 542,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli poszukujesz mieszkania z niewielkim wkładem własnym to idealnie trafiłeś! Mieszkania w systemie tbs są idealną propozycją dla osób niemogących lub niechcących wziąć kredytu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

376 229 zł53 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i ogródkiem w Zalasewie: - osobna kuchnia z oknem, - garderoba, - ogródek 94 mkw., -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Wrocław,dolnośląskie

449 900 zł53 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie Z kominkiem, do własnej aranżacji. OD zaraz. ? ? ?. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta- okolice ul. Krasińskiego. Nieruchomość znajduje się na trzecim (z 4.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dąbie

Szczecin,zachodniopomorskie

941 602 zł66 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Podaruj sobie odrobinę luksusu i zamieszkaj w nowoczesnych apartamentach położonych nieopodal Parku Krajobrazowego Dolnej Odry, z pięknym widokiem na Jezioro Dąbie. Ofertą sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prystora

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł66 m² 10 150,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rozkładowe mieszkania, ciekawa lokalizacja, konkurencyjne ceny - zadzwoń i sprawdź ofertę Obniżka na cenie lokalu, obniżka na miejscu postojowym + dodatki Oddanie lipiec tego roku - w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Sopot,pomorskie

439 000 zł30 m² 14 393,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka usytuowana w bardzo cichej okolicy "perły Bałtyku", jakim jest miasto kurort sopot, z widokiem częściowo na las, na 10 piętrze, przy ul. Mickiewicza. zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mysłowice

Mysłowice,śląskie

269 000 zł46 m² 5 812,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkania o powierzchni 46,28m2 w skład którego wchodzą: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do mieszkania przynależy piwnica. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

1 226 550 zł100 m² 12 296,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% Prowizja 0% pcc Bez dodatkowych opłat. Nowoczesne apartamenty z widokiem na Odrę i Stare Miasto, z własna mariną. Wyjątkowe i funkcjonalne układy | Atrakcyjne ceny | Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czereśniowa

Warszawa,mazowieckie

485 900 zł35 m² 13 780,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

- bez prowizji - Bez podatku pcc - Mieszkanie płatne jedynie gotówką Dziękujemy, że zainteresowała ciebie nasza oferta, pozwól że ci ją przybliżę. Jest to inwestycja położona na Starych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

491 999 zł51 m² 9 571,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe mieszkanie z szybkim terminem odbioru kluczy. Zakończenie budowy już w maju tego roku. Sprzedaż na zasaach cesji z 1% podatkiem pcc. Miejsce w hali garażowej dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Gaj

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł25 m² 11 790,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż kawalerkę wykończoną pod klucz o powierzchni 25,36 m2 na Krzykach! *prowizję pośrednictwa pokrywa sprzedający* Lokal 1-pokojowy, z balkonem, znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 850 000 zł136 m² 20 955,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Nowoczesny apartament+ komórka+ 2miejsca postojowe W garażu podziemnym. Budynek monitorowany I chroniony. Prezentuję jedyne w swoim rodzaju mieszkanie w sercu zielonej warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

936 728 zł92 m² 10 150,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Inwestycja inna niż wszystkie. Apartamenty Nowy Marysin to kilkanaście budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

660 876 zł51 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle w wyjątkowej lokalizacji, zapewniającej mieszkańcom ciszę i spokój. Co warte podkreślenia, inwestycja została zaplanowana w taki sposób, aby zapewnić wszystkim lokatorom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

789 200 zł84 m² 9 395,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji bez podatku pcc od dewelopera zdjęcia-wizualizacja -o inwestycji- -wysoki standard -stacja ładowania samochodów elektrycznych atuty: sklepy i usługi: factory Ursus, ch Skorosze, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szopienice

Katowice,śląskie

200 000 zł44 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Katowicach-Szopienicach o powierzchni 44m2 w skład którego wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc - c.o. - miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gąsocińska

Warszawa,mazowieckie

528 700 zł40 m² 13 244 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji, niedaleko centrum, zapewniającej jednak mieszkańcom ciszę i spokój. Zarezerwuj zanim ktoś Cię uprzedzi. Co warte podkreślenia, inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Świebodzice,dolnośląskie

245 000 zł44 m² 5 568,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 41m2 usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku w świetnej lokalizacji Świebodzic- ul. Stawowa(nowe budownictwo). Lokal po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Luboińskiej

Poznań,wielkopolskie

322 669 zł32 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie kupujesz od dewelopera - zadzwoń i umów się na spotkanie, gwarantuję rabat W promocji 2 w 1 miejsce postojowe tylko 20 500 zł oraz Drogi kliencie zatelefonuj, umów się -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł49 m² 10 183,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - 0% pcc - Bez dodatkowych opłat lokalizacja: - plaża i morze - 5 minut - Stadion piłkarski - 5 minut - Park Reagana - 10 minut - Szkoła Międzynarodowa - 3 minuty - Politechnika Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małopolska

Brzeg Dolny,dolnośląskie

345 000 zł55 m² 6 307,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, posiadamy do sprzedania bardzo ładne duże mieszkanie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu fabrycznym przy ulicy małopolskiej 19 blisko parku, szkoły, sklepów, orlika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Małkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł89 m² 6 056 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Pełna własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie inwestycyjne 7 pokojowe (89 m2) z aneksem kuchennym i piwnicą. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

726 600 zł52 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 52m2 w nowym budownictwie z 2019r. Rozkładowe dwa pokoje z oddzielną widna kuchnią oraz balkonem od strony patio. Osiedle z ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Gliwice

Gliwice,śląskie

270 190 zł29 m² 9 253,08 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc I Bez prowizji! Mieszkanie od dewelopera w stanie deweloperskim|zdjęcia to wizualizacje aranżacji wnętrz lokalizacja - Tylko 5 minut od centrum Gliwic. - w otoczeniu parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

788 791 zł82 m² 9 663 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa promocja do 25 kwietnia. Ostatnie 9 dostępnych mieszkań. Cena katalogowa: 853 034 zł Cena promocyjna: 788 791 zł miejsce naziemne i w hali garażowej w obniżonej cenie Wysoki rabat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł64 m² 9 561,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku bez windy. Układ pomieszczeń: kuchnia z oknem, salon ok. 24 m2, dwie sypialnie 10 i 9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Nowogard,zachodniopomorskie

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy Państwu bezczynszowe, świetnie zlokalizowane mieszkanie w centrum Nowogardu. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. 3 maja na poddaszu, II-piętrowej kamienicy. Lokal z dużym otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barcza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

359 000 zł41 m² 8 713,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

***sprzedane*** Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, komfortowe, całkowicie wyposażone mieszkanie z dużym balkonem (4,5m2) na osiedlu Nagórki przy ul. Barcza 48. Osiedle monitorowane. Znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

717 898 zł44 m² 16 503,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Brak podatku pcc brak prowizji gotowe apartamenty w stanie deweloperskim - klucze na już Zakup od dewelopera. Wyjątkowa lokalizacja- niedaleko centrum. Cisza i spokój- swobodny kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lęborska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł49 m² 11 153,90 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję do sprzedaży gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią z oknem na pograniczu Pragi Północ i Targówka. Mieszkanie z doskonałym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podhalańska

Sosnowiec,śląskie

296 332 zł39 m² 7 675,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komunikacja: * przy osiedlu przystanek autobusowy * dobre połączenie z trasami S1, dk94 oraz A4 Mieszkanie do własnej aranżacji! Cena mieszkania w stanie deweloperskim - zdjęcia stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

549 000 zł46 m² 11 806,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego przestronnego i funkcjonalnego mieszkania. Blok wybudowany w 2021 roku. Mieszkanie o powierzchni 46,5 m2 w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Danka

Kraków,małopolskie

445 000 zł47 m² 9 388 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania trzypokojowe, ustawne mieszkanie. Pokoje: 16, 9 i 6 m2, z dużego pokoju wyjście na loggię. Kuchnia: jasna, 4,5 m2, przedpokój - 7,3m. Łazienka wraz z wc - 3,4m2. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chojny-Dąbrowa

Łódź,łódzkie

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane tuż przy parku Podolskim. Mieszkanie znajduję się na parterze i składa się z: * salonu * pokoju *przedpokoju * łazienki * kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

1 513 100 zł96 m² 15 699 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo

Toruń,kujawsko-pomorskie

279 000 zł48 m² 5 788,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie położone w 4 piętrowym bloku na osiedlu Rubinkowo w Toruniu o pow. 48,2 m2 w atrakcyjnej cenie 5 995,85 pln/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Poznań,wielkopolskie

305 391 zł22 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży developera poleca miniapartamenty w ścisłym centrum Poznania: lokale z aneksem kuchennym i łazienką, wykończone pod klucz w wysokim standardzie, klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Warszawa,mazowieckie

710 694 zł66 m² 10 687,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przystanek przy osiedlu! Dojazd do centrum tylko 25 min! Najnowsza inwestycja w Ursusie! Kameralna! Tylko 124 mieszkania! Pakiet Antysmog w cenie! Mieszkanie od dewelopera w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podhalańska

Sosnowiec,śląskie

294 534 zł41 m² 7 175,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

500 000 zł63 m² 7 880,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe i funkcjonalne układy | Atrakcyjne ceny | Doskonała lokalizacja Wysokie rabaty | Miejsce parkingowe w obniżonej cenie | Taksa notarialna gratis 0% prowizji i 0% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia