dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Wołowska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł72 m² 8 964,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 72,4m2 w okolicach ul. Wołowskiej we Wrocławiu. Mieszkanie jasne i słoneczne, w pełni rozkładowe usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Łódź,łódzkie

350 000 zł54 m² 6 468,31 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie z dużym potencjałem, 3 pokoje, pełen rozkład, piękny widok, dobra komunikacja z centrum! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł63 m² 8 384 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty: tel. Podstawowe informacje: 2 pokoje na 63,1 m2, z osobną kuchnią i komórką lokatorską. Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości. @ oferta ze spacerem wirtualnym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

420 000 zł37 m² 11 351,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Przedstawiam jasne, zadbane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 znajdujące się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku z 1995 roku. Do mieszkania przynależy duży balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olszańska

Kraków,małopolskie

790 000 zł42 m² 18 809,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Warszawskim Śródmieściu (nowe, chronione i monitorowane os. Steam Park). Kilka min. pieszo do Rynku Głównego, galerii Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzeziny

Warzymice,zachodniopomorskie

579 000 zł50 m² 11 580 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne, komfortowe , przestronne i słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2p. niskiego dwupiętrowego bloku z 2012r. Mieszkanie stanowi odrębną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Łódź,łódzkie

800 000 zł153 m² 5 234,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1879

Idealne mieszkanie W idealnym miejscu. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona z: salon 30,37 m.kw pokój 21,94 m.kw pokój 41,17 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inflancka

Łódź,łódzkie

299 000 zł47 m² 6 423,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie z balkonem na Bałutach w bloku z windą. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kierbedzia

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł49 m² 16 575,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Posiadam na sprzedaż nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni blisko 50 m2, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy miasta - na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie to pełna własność, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Leszno,wielkopolskie

334 114 zł51 m² 6 491,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartamenty w nowo budowanym budynku z windą i garażami podziemnymi położone w centrum Leszna - ul. Sobieskiego. W czterokondygnacyjnym budynku z garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł27 m² 15 185,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka przy ulicy Syreny oddalona o 300m od Stacji Metra Młynów. Mieszkanie o powierzchni 26,4m składa się z przestronnego pokoju dziennego o powierzchni ok 15m, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

523 388 zł57 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie z balkonem. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Termin realizacji inwestycji planowany jest na I kwartał 2023 roku. Lokalizacja: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kliny

Kraków,małopolskie

485 000 zł38 m² 12 597 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Staroniwa

Rzeszów,podkarpackie

235 336 zł26 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, które jest idealną inwestycją w celu najmu dla studentów. Największe zalety oferty: idealna lokalizacja do zamieszkania oraz pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łubinowa

Szczecin,zachodniopomorskie

465 000 zł60 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60.40m2 na 7 piętrze w 12 piętrowym ocieplonym wieżowcu na os. Słonecznym. Mieszkanie przestronne ,pokoje rozkładowe o powierzchni ok 20,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Stargard,zachodniopomorskie

350 805 zł54 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim! Zamieszkaj w cichej i spokojnej okolicy blisko centrum miasta. Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Leszno,wielkopolskie

299 000 zł102 m² 2 931,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Nowa cena -komfortowe- balkon Z widokiem cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 102 m2. Cena sprzedaży wynosi 299,000 zł. Mieszkanie znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sudecka

Nysa,opolskie

332 000 zł84 m² 3 971,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Witam serdecznie! Świetna inwestycja dla inwestora pod wynajem lub do zamieszkania. Dzielnica miasta Nysa Południe. Na całym osiedlu jest to jedyna klatka z pięciopokojowymi mieszkaniami, taka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

249 000 zł23 m² 10 826,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Ostatnie, n owoczesne apartamenty u stóp Szyndzielni już gotowe. Kawalerka z wydzieloną sypialnią. Idealna oferta pod inwestycję - możliwość odliczenia Vat 23 % brak podatku pcc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korfantego

Słupsk,pomorskie

355 000 zł58 m² 6 101,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jest to oferta dla osób zainteresowanych mniejszym metrażem mieszkania ale posiadającym własny ogródek. Osiedle moya - Moja Rodzina, moja Przestrzeń, moja Przyszłość. Ta nowa propozycja Grupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kliny

Kraków,małopolskie

670 000 zł57 m² 11 754 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Mieszkanie na os. Kliny. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł57 m² 6 298,25 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na szwederowie 3 pokoje, bardzo słoneczne Oferta mieszkania z pięknym widokiem na osiedlu Szwederowo, zlokalizowane w wieżowcu z windą na 7 piętrze. Składa się z: salonu 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

239 764 zł24 m² 10 053 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

tel. * * Wrocławski Park Biznesu 3 * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -przedpokoju Lokal posiada klimatyzację. Podana Cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł41 m² 9 827,59 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż w pełni wyposażone komfortowe mieszkanie ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości piękne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 40,6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radwańska

Łódź,łódzkie

600 000 zł59 m² 10 135,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1947

Idealna lokalizacja, wys. standard wykończenia, ciche podwórko, piwniczka na wino. Główne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń po remoncie generalnym Nieruchomość złożona z: pokój 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gersona

Łódź,łódzkie

349 000 zł56 m² 6 248,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

W pełni rozkładowe, 3-pokojowego mieszkanie z pięknym widokiem w bloku na Dąbrowie w Łodzi Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

481 011 zł43 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kraków, prądnik Biały - 2 pokoje 43 m2 z balkonem 0% - klient nie płaci prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bema

Łódź,łódzkie

729 000 zł103 m² 7 063,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe niemalże wykończone mieszkanie w apartamentowcu o wysokim standardzie w prestiżowej lokalizacji Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Płaszów

Kraków,małopolskie

520 000 zł44 m² 11 818 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Curie-Skłodowskiej

Wrocław,dolnośląskie

339 999 zł34 m² 10 068,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka przy Placu Grunwaldzkim szuka nowego właściciela. Mieszkanie Mieszkanie składa się z pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest jednostronne, a okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

364 329 zł58 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ostatnie sztuki mieszkań! mieszkanie nie spełnia twoich preferencji? odezwij się A wybiorę mieszkanie dla ciebie! Na sprzedaż mieszkanie dostępne w nowej inwestycji na ul. Staroniwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

335 000 zł43 m² 7 791 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 43 m2 ul Chęcińska centrum lokal po generalnym remoncie to zamieszkania od zaraz Wszytko nowe cały sprzęt agd na gwarancji Brak piecyka Gazowego Nieruchomość usytuowana na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł53 m² 28,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, położone na 3 piętrze w bloku z 2016r. z windą przy ul.Lubelskiej - na os.Staromieście. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

448 294 zł58 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie wróciło Z rezerwacji Transakcja bezpośrednio z deweloperem Mamy przyjemność zaprezentować ostatnie mieszkanie na funkcjonalnej i atrakcyjnej inwestycji. Nieruchomość 58,22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowowiejskiego

Opole,opolskie

420 087 zł50 m² 8 389,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję pod nazwą "odra prestige apartamenty , realizowaną w zachodniej części Opola, na Zaodrzu, przy ul. Nowowiejskiego. Trwa sprzedaż mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Głogów,dolnośląskie

225 000 zł58 m² 3 879,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Tylko w Cuprum House 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie z balkonem, na Osiedlu Piastów Śląskich. Świetna lokalizacja w pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy wielkopowierzchniowe, rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

226 000 zł56 m² 4 035,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Głogów, mieszkanie 2 pokoje z dwoma łazienkami, parter, powierzchnia 56 m2, sprzedaż 226 000zł oferujemy sprawną pomoc W sprzedaży posiadanego mieszkania W celu zakupienia tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wojczyce

Wojczyce,dolnośląskie

185 000 zł64 m² 2 890,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 mkw usytuowane na parterze w domu 2 lokalowym. Nieruchomość położona na 11,90 a-wej działce. Budynek przedwojenny, wybudowany z cegły. Udział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

820 000 zł77 m² 10 599,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie po powierzchni 77,36m2, przy ul. Lawendowe Wzgórze, gdańsk Jasień. W jego skład wchodzą: - salon z aneksem kuchennym ok. 30m2 - 3 sypialnie ok. 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

274 500 zł36 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży mieszkanie 36 m2 + balkon osiedle szwederowo standard: na sprzedaż atrakcyjne 2 - pokojowe (M3) mieszkanie o powierzchni 36 m2, salon z wyjściem na balkon, osobna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modrzejewskiej

Ruda Śląska,śląskie

199 700 zł38 m² 5 255,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia, do sprzedania posiadam świeżo wyremontowane, wyposażone oraz tanie w utrzymaniu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy samym parku oraz Burloch Arenie na ul. Heleny.