dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 135 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

226 000 zł56 m² 4 035,71 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferuję na sprzedaż urocze mieszkanie o powierzchni 56 m2 w bloku wielorodzinnym położone zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od centrum Wolina. Lokal do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sadkowska

Radom,mazowieckie

345 000 zł59 m² 5 847,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferuję do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze na os. Nad Potokiem. Mieszkanie o powierzchni 59 m2 składa się z trzech pokoi, jadalni, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 60M2, 3 pokoje, pruszków, ul.AL.WOJSKA POLSKIEGO (Pruszków, mazowieckie, Al. Wojska Polskiego) Na sprzedaż: mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Faraona

Pruszków,mazowieckie

500 000 zł54 m² 9 259 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 54M2, 2 pokoje, pruszków, ul.FARAONA (Pruszków, mazowieckie, Faraona) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

336 000 zł42 m² 7 920,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i piwnicą znajdujące się w bloku w na osiedlu Wyżyny. Pomieszczenia: 42,42 m 2 - salon 16,4 m 2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

429 000 zł47 m² 9 143,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 46,92 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Grunwaldzie, nieopodal lasku Marcelińskiego. Lokal znajduje się na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

565 000 zł63 m² 8 968,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Trzypokojowe mieszkanie na zamknięty, strzeżonym osiedlu Tęcza w Łomiankach. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch ustawnych sypialni - z jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

520 000 zł60 m² 8 667 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

439 195 zł47 m² 9 314,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie czwartym piętrze Do mieszkania przynależy loggia o powierzchni 3,50m2 termin realizacji inwestycji planowany jest na IV 2022 roku. Lokalizacja: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

352 000 zł32 m² 10 830,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego. Nieruchomość usytuowana jest w dogodnym miejscu na Niebuszewie. Lokal mieści się na piątym (ostatnim) piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

487 340 zł41 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Lokalizacja: krzyki to od lat, jeden z najbardziej popularnych rejonów położonych na południu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ledóchowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

315 000 zł38 m² 8 259,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty Jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,14 m2 znajdujące się na osiedlu Reda przy ul.Ledóchowskiego. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 123 000 zł95 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedsprzedaż Bez Prowizji oraz podatku pcc! Unikalny na skale miasta Apartamentowiec położony nad Odrą z pięknym widokiem na panoramę Szczecińskiej Starówki Lokalizacja idealna dla Inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Basztowa

Wałbrzych,dolnośląskie

419 000 zł86 m² 4 843,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta zarezerowana! Do sprzedania komfortowe czteropokojowe mieszkanie na Podzamczu. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, bazar, widok z okien na otwartą przestrzeń. Lokal w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kardamonowa

Wrocław,dolnośląskie

378 925 zł40 m² 9 542,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona Strefa Wrocławskich Żernik Idealne na start mieszkanie na Żernikach W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Warszawa,mazowieckie

576 000 zł48 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż mieszkanie 48 m2, na Górnym Mokotowie , blisko metra Wierzbno i Galerii Mokotów. Mieszkanie położone na parterze, bez balkonu, budynek z cegły, data budowy 1956 rok. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Letnica

Gdańsk,pomorskie

500 000 zł46 m² 10 917 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Bezpośrednio ( bez prowizji oraz podatku pcc) - okazja 2 pokoje z tarasem Idealne na start dla Młodych lub na Wynajem! Lokalizacja: gdańsk - brzeźno/letnica - blisko przystanki tramwajowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie 37m 2 po remoncie, na 9 piętrze w wieżowcu na Kapuściskach. W lokalu: - salon z wyjściem na balkon - sypialnia - łazienka z wc - przedpokój Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

445 000 zł53 m² 8 396,23 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe i jasne 3 pokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy ul. Środkowej przy hotelu Victoria, do "placu Litewskiego" do 10 minut na piechotę. Mieszkanie gotowe do wejścia, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

423 038 zł55 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - sierpień 2022 rok. Możliwość oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł65 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezetnować Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Bielanach! lokalizacja: doskonała lokalizacja na Bielanach. Niedaleka odległość od linii tramwajowej, dwa przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zorzy

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł48 m² 8 521 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w niskiej zabudowie z zadbaną klatką w otoczeniu zieleni w okolicy ul Zorzy. Mieszkanie na wysokim parterze z balkonem. Mieszkanie widne i słoneczne 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

430 000 zł75 m² 5 733,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75m2 w skład którego wchodzą: - ustawny salon - 3 sypialnie - oddzielna kuchnia - przedpokój - łazienka - wc Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Góralska

Warszawa,mazowieckie

533 000 zł50 m² 10 692,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie, 100 m. od stacji metra Księcia Janusza. Mieszkanie o powierzchni 50m. znajduje się na 9 piętrze, zawiera trzy oddzielne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

349 000 zł63 m² 5 539,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania - oferta ograniczona czasowo transakcja bezpośrednio Z deweloperem brak prowizji, brak ukrytych kosztów Mamy przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł25 m² 11 094 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Park Leśny Rembertów jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

497 000 zł53 m² 9 448,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko W naszym biurze! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie z oddzielną kuchnią oraz jadalnią. Mieszkanie: mieszkanie mierzy 52,6 m2 oraz liczy 2 pokoje. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Brzoskwiniowa

Wrocław,dolnośląskie

282 000 zł34 m² 11 059 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferta bez podatku pcc, 0% prowizji! Opiekun oferty: tel.: Prezentujemy Państwu gotowe mieszkania z rynku pierwotnego, oddane do użytku w samym sercu spokojnej dzielnicy Gaju. Uwaga - prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

420 063 zł59 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 58,75 m2, usytuowane w spokojnej okolicy w Zalasewie. Lokal znajduje się na 1 piętrze, w trzy-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czereśniowa

Warszawa,mazowieckie

336 476 zł28 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Kameralna 3 piętrowa inwestycja licząca 96 lokali mieszkalnych, z funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilda

Poznań,wielkopolskie

359 856 zł28 m² 12 697,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie w świetnej lokalizacji: - 5 minut do Starego Browaru, - 5 minut do awf, - 5 minut do tramwaju, - 5 minut do parku. W okolicy wszystko co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernika

Legnica,dolnośląskie

355 000 zł63 m² 5 634,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, na Osiedlu Kopernik. Budynek rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości wynosi 63 m2.Mieszkanie posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

790 000 zł64 m² 12 386,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w apartamentowcu z 2019r. w okolicy ul. Reja, ul.Żabiniec, ul. Żmujdzka. ul. Konecznego, al. 29 listopada. Wokół miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 490 000 zł210 m² 7 095,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Wolnostojący/ 210 mkw/ bajeczny ogród 1660 mkw/ żerniki wrocławskie Nie czekasz na pozwolenia na budowę/ ekipę/materiały/budowę/ masz bajeczną działkę w topowej lokalizacji/ dom otulony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krowodrza

Kraków,małopolskie

486 000 zł36 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

358 010 zł35 m² 10 179 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023