dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

474 400 zł33 m² 14 298 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

545 600 zł40 m² 13 599 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

552 400 zł41 m² 13 473 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

524 200 zł56 m² 9 361 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

347 400 zł28 m² 12 407 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krowodrza

Kraków,małopolskie

700 000 zł44 m² 15 909 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

393 000 zł31 m² 12 552 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedsprzedaż Bez Prowizji oraz podatku pcc! Unikalny na skale miasta Apartamentowiec położony nad Odrą z pięknym widokiem na panoramę Szczecińskiej Starówki Lokalizacja idealna dla Inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chwaszczyńska

Gdańsk,pomorskie

419 000 zł48 m² 8 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie położone na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Jest ono ogrzewane z każdej strony (również z góry), dlatego przez większość roku praktycznie nie zachodzi konieczność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

509 800 zł55 m² 9 269,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie w pełni rozkładowe 55 mkw składające się 3 odrębnych pokoi, 2 przedpokojów, łazienki, oddzielnej kuchni i piwnicy. Mieszkanie nie dawno przeszło remont, nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

549 800 zł55 m² 9 937 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

238 995 zł17 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł39 m² 8 837,68 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, w dobrej lokalizacji centrum. Mieszkanie po remoncie. Nowocześnie urządzone. Pierwsze piętro. Lokal ma powierzchnię 40m2 a w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

443 600 zł33 m² 13 442 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

458 100 zł34 m² 13 298 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

610 400 zł40 m² 15 260 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

755 300 zł82 m² 9 168 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Granitowa

Smolec,dolnośląskie

249 000 zł27 m² 9 277 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka, parter mieszkanie gotowe do zamieszkania nowe budownictwo- 2020 r. 1,5 km do rogatek Wrocławia 11-13 minut do Dworca Głównego pociągiem Brak barier architektonicznych -oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szklarska

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł42 m² 8 159 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Opiekun Oferty tel. Oferta tylko W sdp nieruchomości otoczenie nieruchomości: pilczyce to jedna z najlepiej skomunikowanych dzielnic Wrocławia. W niedalekiej odległości znajduję się Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł77 m² 6 748 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta wyłącznie w sdp! Klucze w biurze! Opiekun Oferty tel. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w reprezentacyjnej kamienicy na Śródmieściu przy ul. Kurkowej, blisko skrzyżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ludwiga van Beethovena

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł94 m² 7 427 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Opiekun Oferty: tel. Do sprzedania mieszkanie na piętrze w zabudowie szeregowej w cichej okolicy! Niskie koszty utrzymania! ***tylko W biurze sdp*** otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

310 000 zł26 m² 11 923 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne moje oferty lokali na sprzedaż umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cicha

Radom,mazowieckie

300 000 zł59 m² 5 084,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania znajdującego się na os. Planty przy ul. Cichej w stanie do remontu. Mieszkanie o powierzchni 59 m2 znajduję się na piątej kondygnacji tj. 4 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

573 200 zł61 m² 9 397 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

538 100 zł55 m² 9 702 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

414 350 zł32 m² 12 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

505 000 zł52 m² 9 712 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

2 921 800 zł146 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

474 400 zł33 m² 14 298 zł/m²

 

Piętro:6/10