dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 000 zł74 m² 4 973,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe z balkonem, znajdujące się na drugim piętrze w bloku w Fordonie na osiedlu Tatrzańskie. Pomieszczenia: 74,39m2 - salon 20m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Melomanów

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł56 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

**** super oferta - City Profit Nieruchomości prezentuje : ***** ***** topowa lokalizacja - piękna zielona okolica - ulica melomanów - -blisko tętniącego życiem centrum miasta, w enklawie zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł102 m² 14 171,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne 4 pokoje z dwoma ogródkami , na parterze 2 piętrowego bloku, na kameralnym osiedlu z 2019 roku przy ulicy Bruzdowej na Wilanowie (zawady). Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 200 zł50 m² 7 726,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Makler przedstawia mieszkanie na osiedlu Bielawy! Nieruchomość o powierzchni 50,3 m2 dwupokojowe z oddzielną kuchnią. Mieszkanie składa się: - pokój duży ma 19 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w okolicy ul. Kruczej oraz Zaporoskiej. Świetne usytuowanie, funkcjonalny rozkład, blok wyposażony w windę. Mieszkanie salon z półotwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

678 165 zł47 m² 14 429 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowy projekt W starej części pragi północ! zamieszkaj nieopodal konesera W modnej części pragi! zabytkowy, 1piętrowy budynek, tylko 3 mieszkania! Termin realizacji: III kwartał 2022r. Praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

544 784 zł69 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowym apartamentowcu z windą w centrum Ciechocinka - dostępne od zaraz Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. razem 68,96m 2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

399 953 zł34 m² 11 753 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kraków, prądnik Biały - 2 pokoje 34 m2 z ogródkiem i miejscem parkingowym w cenie - promocja cenowa! 0% - klient nie płaci prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

254 000 zł44 m² 5 772,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycyjne mieszkanie centrum Na sprzedaż mieszkanie typu M-3 ; 2 pokoje oddzielne oraz kuchnia osobna. Nieruchomość znajduje się w poszukiwanej lokalizacji Bydgoszczy Centrum usadowione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

391 201 zł40 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 40,33 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Ratajach, nieopodal rzeki Warta. Lokal znajduje się na 6 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Tarnowskie Góry,śląskie

470 000 zł88 m² 5 343,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja! bezczynszowe apartamenty! kupujący nie płaci pcc! 2 ostatnie apartamenty Z miejscem parkingowym W cenie! doskonała lokalizacja! Zielona i spokojna okolica. Blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

396 000 zł58 m² 6 827,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe po remoncie - Kapuściska Lokal składa się z : - salonu - 2 sypialni 9, 11,5 m2 - kuchni - łazienki - wc - przedpokoju Zarządza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

338 813 zł35 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Promocje - rabaty! Zadzwoń - zapytaj - zaoszczędzisz. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 2-pokojowe w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł45 m² 11 987,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowe, rzadkie w tej okolicy mieszkanie z 2004 roku, 2 pokojowe rozkładowe z odrębną kuchnia, łazienką i przedpokojem. 44,5 m2 + balkon, w pobliżu centrum - szuka Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł37 m² 12 702,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w czterokondygnacyjnym bloku mieszkalnym z roku 1970, położe w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Otyńska

Wrocław,dolnośląskie

297 789 zł28 m² 10 541,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokale inwestycyjne o podwyższonym standardzie o powierzchni od 25 do 42 m2 w cenie od 9300 zł/m2 Netto. Przykładowy apartament (3.18): - Powierzchnia apartamentu: 28,25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

498 400 zł58 m² 8 593,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc i bez prowizji! rezerwacja mieszkania już 1.000 ZŁ! WIELKA AKCJA RABATOWA! Zadzwoń i spytaj o szczegóły! LOKALIZACJA: 1. Przystanek obok osiedla (90m); 2. Odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Trzebownisko

Trzebownisko,podkarpackie

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Trzebownisku. Nieruchomość o powierzchni 46,98 m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł36 m² 10 805,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

36 m2 / Rozkładowe 2 pokoje + piwnica / Fabryczna Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnia o powierzchni 36 m2. Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze, w 8 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł48 m² 6 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na parterze w bloku na osiedlu Błonie. Pomieszczenia: 47,5 m 2 - salon 16m 2 - sypialnia 7m 2 - kuchnia oddzielna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

780 000 zł86 m² 9 082,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament oddalony 5 minut pieszo od morza o powierzchni 68,83 m2 w kompleksie apartamentów Porta Mare Baltica. Układ pomieszczeń oraz ich powierzchnia sprawiają, że apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

417 999 zł61 m² 6 877,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu dwustronne jasne i ciepłe mieszkanie 60,78 m2, 3 pokojowe z balkonem, typu loggia. Na osiedlu na Skarpie w bardzo dobrym punkcie! Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Zielona Góra,lubuskie

373 000 zł65 m² 5 729,65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokojowe słoneczne mieszkanie W budynku po termo. Z widokiem do wprowadzenia Do sprzedania 3 pokojowy lokal mieszkalny położony na ósmym piętrze dziesięcio piętrowego budynku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piła,wielkopolskie

385 000 zł65 m² 5 923,08 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Pile, os. Jadwiżyn. Powierzchnia 65 m , balkon, piwnica, winda. Ciepła woda i ogrzewanie - miejskie. Rozkład pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł62 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o wielkim potencjale, idealne połączenie z trasami i dojazdami w każdy zakątek Warszawy. 2 balkony, przestronne 4 pokoje- ok. 62m2 w super lokalizacji w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym. Powierzchnia ok 54 m2 + komórka lokatorska 2,3 m2. W cenie prywatne miejsce parkingowe, możliwość wynajęcia miejsca w podziemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

460 000 zł34 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania znajdującego się na 6 piętrze przy ul. Stańczyka. Mieszkanie ma 33,84 m2 i składa się z: - sypialni (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

325 080 zł27 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W szklarskiej porębie! Oferujemy do sprzedaży apartamenty na nowo realizowanym osiedlu w widokowej części Szklarskiej Poręby. Inwestycja to cztery budynki mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiepury

Lublin,lubelskie

465 000 zł70 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Funkcjonalne mieszkanie w spokojnej okolicy w dzielnicy Czechów usytuowane na 1 piętrze w kameralnym budynku z 1994 r. Budynek ogrodzony, wokół dużo zieleni, z dala od ruchliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

1 085 000 zł62 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 62 m2 zlokalizowanego w sercu Starego Mokotowa przy ul. Narbutta. Kamienica z 1936 r. znajduje się przy urokliwym Skwerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Kaszubski

Gdynia,pomorskie

1 425 000 zł76 m² 18 627,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Wygodny, elegancki, trzypokojowy apartament o powierzchni 76,5 m2 z widokowym tarasem. Zlokalizowany w nowym apartamentowcu, wybudowanym przez cenionego trójmiejskiego dewelopera Moderna, 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brzeźno

Gdańsk,pomorskie

479 000 zł35 m² 13 686 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Bezpośrednio ( bez prowizji oraz podatku pcc) - okazja 2 pokoje z tarasem Idealne na start dla Młodych lub na Wynajem! Lokalizacja: gdańsk - brzeźno/letnica - blisko przystanki tramwajowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

220 000 zł15 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Idealna mała kawalerka dla studenta bądź jako inwestycja pod wynajem, przy Wrocławskich Uczelniach Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

486 000 zł39 m² 12 446 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bez podatku pcc (2%) Mieszkanie sprzedawane na zasadzie cesji praw z umowy deweloperskiej. Zakup w atrakcyjnym systemie płatności 20/80, co oznacza płatność w wysokości 80% dopiero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

1 056 000 zł59 m² 17 898,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W pełni wyposażony apartament z 2018 roku. Lokalizacja: apartament znajduje się w Gdańsku w dzielnicy Śródmieście, przechodzi przez rejony historyczne Długie Ogrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Katowice,śląskie

315 000 zł38 m² 8 355,44 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprawdź jaki ładny widok rozprzestrzenia się w mieszkaniu znajdujacym sią na os. Tysiąclecia! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

607 573 zł64 m² 9 480 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Odrestaurowany klimatyczny budynek Klimatyczne mieszkanie w Odrestaurowanym Budynku W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kaliny

Szczecin,zachodniopomorskie

429 000 zł60 m² 7 138,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na os. Kaliny. Oferta na wyłączność, klucze w biurze. Forma własności: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu z kw, dzięki czemu mogą je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

485 000 zł55 m² 8 770 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 55,30M2, 2 pokoje, piaseczno, ul.ALBATROSÓW (Piaseczno, mazowieckie, Albatrosów) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzymały

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł47 m² 9 787,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Przytulne trzy pokoje z jasną kuchnią w Ursusie, gotowe do zamieszkania od zaraz z pełnym umeblowaniem i wygodami lub do remontu i wykończenia według własnego gustu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Poznań,wielkopolskie

319 000 zł29 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Urokliwe poddasze na Jeżycach, pokój z wnęką sypialną, aneksem kuchennym i łazienką. Okna poddaszowe od południa. Wyposażenie: kuchenka elektryczna, pralka, lodówka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij