dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

656 361 zł70 m² 9 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe Latem Idealne dla Rodziny mieszkanie z dużym Balkonem W skład mieszkania wchodzi: -Duży Salon -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Połczyn-Zdrój,zachodniopomorskie

90 000 zł74 m² 1 211,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 74,26 m2 położonego na drugim piętrze w zadbanej kamienicy. Mieszkanie bezczynszowe. Wysokość pomieszczeń to 2,25 m, natomiast w najniższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Kraków,małopolskie

329 000 zł37 m² 8 892 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie o pow.37m2 na 1 piętrze w wieżowcu .Dwa samodzielne pokoje i ciemna kuchnia otwarta na pokój .Ogrzewanie i ciepła woda z mpcu .Stan lokalu do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolfkego

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł65 m² 11 559 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 64,8 M2 3pok.,Wolfkego BEMOWO Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie,doskonałe do własnej aranżacji znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł38 m² 11 052,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o pow. 38m2 2 pokoje na Bródnie ul. Suwalska. Mieszkanie jest narożne ( wystawa wschodnia i południowa) i znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Trzebownisko

Trzebownisko,podkarpackie

289 000 zł44 m² 6 538 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,2mkw., położone na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku. Mieszkanie jest częściowo umeblowane, do odświeżenia. Idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Kraków,małopolskie

475 000 zł58 m² 8 126,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

English below Do sprzedania mieszkanie w oficynie przy ul. Stefana Batorego w Krakowie. Nieruchomość: - pow. 58,45m2 - 2 pokoje - oddzielna kuchnia - łazienka - przedpokój - piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolema

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł50 m² 9 920,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zakup dla cudzoziemców nie wymaga pozwolenia! Szybkie wydanie. Mieszkanie o powierzchni 50,3m2 w dzielnicy Jasień przy ul. Stolema. Wysoki parter, nowe kafle, armatura, dębowa podłoga, brązowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lecha

Kraków,małopolskie

659 000 zł110 m² 5 990,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: budynek wolnostojący, z lat 70-tych w dobrym stanie; standard mieszkania: do odświeżenia; dodatkowo: garaż, garderoba, ogród, piwnica, pralnia, suszarnia;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

501 632 zł39 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,61 m2, z ekspozycją na północny-zachód, z powierzchnią dodatkową w postaci loggii. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Otyńska

Wrocław,dolnośląskie

252 976 zł26 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokale inwestycyjne o podwyższonym standardzie o powierzchni od 25 do 42 m2 w cenie od 9300 zł/m2 Netto. Przykładowy apartament (3.7): - Powierzchnia apartamentu: 26,08m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

520 000 zł54 m² 9 708,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania w kameralnej okolicy? Nie czekaj i umów się na prezentację! Takie mieszkania nie będą długo czekać na swojego nowego właściciela! atuty: - nowe budownictwo - świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

338 125 zł40 m² 8 453 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna ważna jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł53 m² 10 090,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje w wysokim standardzie na wrocławskim Jagodnie! Jagodno jest jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic we Wrocławiu - bogata infrastruktura wokół sprawia, że jest to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Dąbie

Kraków,małopolskie

1 118 000 zł62 m² 18 032,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować państwu 2 pokojowy apartament zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych. Opis: apartament zlokalizowany jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

639 000 zł76 m² 8 443,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie własnościowe z balkonem, w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie funkcjonalne, zadbane i komfortowe w użytkowaniu. Wnętrza wykończone ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barska

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł32 m² 17 656,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż prześliczne mieszkanie o powierzchni 32m znajdujące się na pierwszym piętrze w niezwykle klimatycznej kamienicy z 1927r na Starej Ochocie na ul. Kaliskiej. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

673 670 zł59 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji/ brak pcc Opis mieszkania: przestronne, doskonale doświetlone 2 pokojowe mieszkanie na najwyższej kondygnacji z imponującym 38mkw tarasem od strony południowej. Dodatkowe atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursus

Warszawa,mazowieckie

509 000 zł51 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w samym centrum starego Ursusa, blisko stacji i przystanków autobusowych. Bardzo poszukiwana obecnie lokalizacja - taka oferta nie zdarza się często.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białostocka

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł46 m² 10 322,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie na Pradze 46,5 m2, 2 pokoje, oddzielna kuchnia. Okazja inwestycyjna Bardzo atrakcyjna lokalizacja - widok na Centrum Praskie Koneser - 200 m od Centrum Handlowego Warszawa Wileńska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Częstochowa,śląskie

458 700 zł66 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowe, nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu na II piętrze. Wysoki standard wykończeń, parter, taras 7m2. Cicha, spokojna okolica, z dala od zgiełku, blisko lasu. Duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prosta

Warszawa,mazowieckie

683 979 zł31 m² 21 782,80 zł/m²

 

Piętro:9/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Luksusowa kawalerka świetnie skomunikowana. Całe mieszkanie liczy sobie 31,40 m , a wielkim jego atutem jest zlokalizowanie przy samym centrum Warszawy. Mieszkanie posiada wentylację mechaniczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Załęże

Rzeszów,podkarpackie

454 610 zł54 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rzeszów, os. Załęże - do sprzedania mieszkania będące w trakcie realizacji powstające na nowym, kameralnym osiedlu 4 budynków w zabudowie bliźniaczej. Termin realizacji mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

999 900 zł84 m² 11 917,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: dzielnica: morena / Ujeścisko - Łostowice; nieruchomość znajduje się nieopodal skrzyżowania dwóch ważnych ulic - Kartuskiej i Myśliwskiej w Gdańsku. Dojazd: przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowa

Białystok,podlaskie

338 000 zł34 m² 9 797,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Szukasz ładnego niewielkiego mieszkania w ścisłym centrum? A może chcesz zainwestować na wynajem długo lub krótkoterminowy? Zapraszam do zapoznania sie z ofertą lokalu położonego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Salezego

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł35 m² 17 317,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34.59m2. Blisko centrum, na Solcu (ul. Św. Franciszka Salezego). Mieszkanie znajduje się w 10 piętrowym bloku na 1 piętrze. Cena lokalu 599.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Warszawa,mazowieckie

913 000 zł62 m² 14 626,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Ciche, rozkładowe mieszkanie (3 pokoje + gabinet) w powojennej kamienicy, nieopodal Łazienkach Królewskich (ul. Podchorążych/gagarina). Mieszkanie po generalnym remoncie, nie było zamieszkałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Alternatywy

Warszawa,mazowieckie

504 999 zł37 m² 13 630,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,05 m kw. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń piekny widok wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bałtycka

Rzeszów,podkarpackie

239 712 zł27 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę w zakończonej już inwestycji na ul. Bałtyckiej. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

359 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2. Zlokalizowane jest przy ulicy Ofiar Katynia w Rzeszowie. Jest idealną propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwoleżerów

Rzeszów,podkarpackie

446 000 zł46 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie położone w centrum Rzeszowa 300 m od Galerii Rzeszów. Mieszkanie jest wykończone pod klucz w bardzo wysokim standardzie z nową kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

470 000 zł49 m² 9 591,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 z dużym balkonem , wykończenie z wysokiej jakości materiałów znajdujące się w nowym, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

350 000 zł37 m² 9 583,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na os. Kalinowym w Krakowie! Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 500 zł31 m² 5 161,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu mieszkania w secesyjnej kamienicy zlokalizowanej w samym sercu Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze kamienicy, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł39 m² 17 564,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Dzień dobry, mam do sprzedania mieszkanie mieszkanie w ścisłym Śródmieściu. Bez hipoteki 7 piętro - piękny widok Winda Okna - wschód (salon), zachód podwórko (sypialnia) 2-pokojowe mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Na Budzyniu

Kraków,małopolskie

744 390 zł92 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestycja znajduje się w urokliwym sąsiedztwie 200 hektarów starego lasu gdzie powstała enklawa nowoczesnych, przyjaznych środowisku apartamentów, każdy z własnym ogródkiem. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

449 990 zł38 m² 11 841,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Mieszkanie 38 m 2 Salon + kuchnia 22 m2 Sypialnia 10 m2 Przedpokój 3 m2 Łazienka 3 m2 (po wymianie pionów) Z balkonem. Okna nowe plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł49 m² 11 967,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na Ochocie. 49,3 m/kw, 2 pokoje - salon 19 na płd z dużą zabudowaną loggią, pokój 12,5m i kuchnia 8m na płn, przedpokój 7, łazienka 3m. Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

467 180 zł50 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 49,70m2. Mieści się ono na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbrowszczaków

Swarzędz,wielkopolskie

365 000 zł49 m² 7 448,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Szukasz kompaktowego M, blisko terenów zielonych ? Marzy Ci się jezioro kilka kroków od domu? Ale chcesz też mieszkać blisko sklepów i wygody jaką daje miasto ? Zapraszam Cię do Swarzędza - tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raciborska

Katowice,śląskie

349 500 zł65 m² 5 376,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Katowice Centrum, na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Raciborskiej o powierzchni 64,66 m2. - mieszkanie w wyremontowanej kamienicy. - cena tylko 5400 zł/m2. - jest to obecnie dwupokojowe mieszkanie.