dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 275 ogłoszeń

379 000 zł46,50 m² 8 150,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przy parku, po remoncie. Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na III piętrze niskiego bloku na os. Dolinkiw Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o pow. 46,5 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia biuro sprzedaży dewelopera brak podatku pcc Sosnowiec- nova Środula, u zbiegu ulic Stefana jędryczki/konopnickiej, powstaje nowoczesne, kameralne osiedle. Dogodna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

373 000 zł71,20 m² 5 238,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą, garażem i ogródkiem - siemianice kwadrat prezentuje na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 71,20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 842 zł36,45 m² 15 660,97 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania / lokale w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 000 zł55 m² 8 145,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje miejsce. Twój komfort. Twoja przyszłość. Jeśli szukasz mieszkania, które daje wolność, wygodę i spokój, właśnie je znalazłeś. * bezczynszowe płacisz za swoje, nie za wspólne. *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: kamil Bogdanowicz tel:   Otoczenie nieruchomości: siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 571 578 zł106,71 m² 14 727,56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zachęcam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkanie na sprzedaż w stanie deweloperskim, zlokalizowane na szóstym piętrze nowo wybudowanego 6 piętrowego budynku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

48,5 m w samym sercu Kołobrzeg Ul. Wąska 20 | Widok na miasto | Potencjał inwestycyjny To mieszkanie jest odpowiedzią na jedno konkretne pytanie: gdzie w Kołobrzegu lokalizacja zawsze się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie położone przy ul. Grochowskiej Nieruchomość po gruntownym, kapitalnym remoncie usytuowana na 3piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł39 m² 24 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na czwartym, ostatnim piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji Aleje Praskie, zrealizowanej przez Develia. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł67 m² 17 895,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowane jest na sprzedaż nowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchnia użytkowej 65,50 m2, wykończone w wysokim standardzie oddane w 2024 rok w inwestycji solano w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 411 280 zł74,14 m² 32 523,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Unikatowy kompleks apartamentowo - biurowy W doskonałej lokalizacji Otoczenie zieleni | Nowoczesna architektura | Sopot ***** rozkład pomieszczeń: lokal mieszkalny o powierzchni 74,14 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 002 zł39,82 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Aktualna oferta wszystkich dostępnych mieszkań znajduje się na naszej stronie dworcowa28 .pl Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania C24 (p.u. 39,82 m2), położonego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 576 zł78,81 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Osiedle spacerowa park - Radwanice Osiedle spacerowa park to kameralny kompleks 18 nowoczesnych apartamentów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Radwanicach - około 1 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł66,03 m² 6 012,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie położone na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Jarosław os. Pułaskiego. Lokal znajduje się na 3. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł67 m² 8 492,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 67m2. Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł27 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

homfi ma przyjemność przedstawić umeblowaną kawalerkę w nowoczesnej inwestycji Dom na Polesiu trzy przecznice od ul. Piotrkowskiej. Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji- centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

926 829 zł43,57 m² 21 272,18 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0 prowizji od kupującego 2-pokojowy Apartament z Dużym Słonecznym Balkonem Adres: ul. Kasprowicza 20C Lokalizacja: w prestiżowej dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, blisko morza Opis.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł29,42 m² 15 975,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferuje na sprzedaż nowoczesny apartament w topowej lokalizacji, zaledwie 350 m od morza! Główne atuty nieruchomości: - apartament W turystycznym kurorcie - basen I strefa relaksu na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł36 m² 27 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję dwupokojowy apartament inwestycyjny o metrażu 36 m2 zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Browar Kleparz. Cena: 999 000 zł brutto (w cenie vat 23%). Brak podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania ładna kawalerka znajdująca się w doskonałej lokalizacji tuż obok Parku Bródnowskiego oraz nieopodal stacji metra. Nieruchomość o powierzchni 27m2 znajduje się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł66,63 m² 8 089,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowe mieszkanie z klimatem - po generalnym remoncie | Arciszewskiego, słupsk Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 66,63 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 187 zł36,93 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Kraków, pychowice tylko U nas W notus, nie szukaj dalej -umów się na spotkanie- oferta na zasadach wyłączności pełna własność Z kw o pow. 38 m 2 pokoje ogródek miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł20 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1 pokojowe! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Lea, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,49 m² 12 200,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

98m2 powierzchni całkowitej w 2 poziomowym mieszkaniu z windą w nowoczesnym budownictwie! Zapraszamy do skorzystania z wirtualnego spaceru 360 po mieszkaniu! mieszkanie: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Są miejsca, w których od pierwszego kroku czujesz spokój. Ten apartament w Sunset Resort w Grzybowie jest dokładnie taki. Położony przy ul. Nadmorskiej 100a, na 2. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł41,80 m² 4 258,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2-pokojowe 41,8 m Pęcław (gm. Pęcław) Po generalnym remoncie | Bezczynszowe | Spokojna, gminna miejscowość Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,8.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Mieszkanie położone w centrum Szklarskiej Poręby tuż przy Informacji Turystycznej. Lokalizacja: centrum Szklarskiej Poręby ul. Jedności Narodowej w bliskiej odległości od Stacji Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

909 000 zł120,30 m² 7 556,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowe mieszkanie na starym mieście - ul. Kowalska, elbląg Na sprzedaż oferujemy przestronne i reprezentacyjne mieszkanie położone w samym sercu elbląskiego Starego Miasta, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 017 zł43,09 m² 10 954,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 43,09 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku przy ul. Koncertowej. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 21,99.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł25,74 m² 16 511,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Apartament marina kąty rybackie, vis A vis przystani jachtowej Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: apartament - Lokalizacja: kąty Rybackie, ul. Portowa, osiedle Marina - Powierzchnia: 25,74.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie 74,51 m2 - Rotmanka | Funkcjonalny układ, balkon, możliwość zakupu miejsca w hali garażowej Na sprzedaż oferuję przestronne i ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł50,91 m² 16 696,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 50,91m2 na Bemowie. Wysoki parter w budynku 4 piętrowym z 2003 roku.Własność, bez obciążeń.W pobliżu stacja metra,Urząd.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł148 m² 23 648,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1896

Zespół Annderson oferuje na sprzedaż przestronne i eleganckie mieszkanie o powierzchni 148 m , zlokalizowane przy Galerii Krakowskiej, w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł47,07 m² 11 875,93 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Sikorskiego, które na tę chwilę wykorzystywane jest jako biuro. To świetna propozycja dla osób szukających lokalu z ogródkiem na parterze, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja! Nowoczesne 3 pokoje || 62 m || Balkon, garaż, klimatyzacja gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł78 m² 9 858,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli marzysz o malowniczo położonym mieszkaniu w cichej i spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie zachowując bliskość wszystkich potrzebnych punktów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

864 000 zł75,70 m² 11 413,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż nowe 3-stronne mieszkanie wykończone pod klucz, zlokalizowane w miejscowości Krzeptów obok Wrocławia. Mieszkanie znajduje się na parterze.