dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

358 000 zł57 m² 6 325,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem na Wyżynach Pow. użytkowa 56,6 m2 Salon, 3 sypialnie (ok 16; 9; 8; 7 m2), oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój, piwnica. Mieszkanie dwustronne, bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł39 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe, ładnie urządzone mieszkanie znajdujące się na parterze czterokondygnacyjnego budynku. Idealne dla: studenta wum rodziny na start inwestora szukającego mieszkania na wynajem Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Jelenia Góra,dolnośląskie

420 000 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję do sprzedania pięknie urządzone mieszkanie w Jeleniej Górze Śródmieście. Lokal nowy świeżo po remoncie!. Nieruchomość położony na parterze w piętrowym szeregowcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Cybulskiego

Warszawa,mazowieckie

3 600 000 zł144 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Lokalizacja = Spokojna lokalizacja, piękna zielona okolica. Cała inwestycja ponadto została wybudowana w parku. Dzielnica bardzo dobrze skomunikowana ( autobusy, tramwaje). Sąsiedztwo renomowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

523 435 zł34 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc,! cena deweloperska - 523 435 zł Opiekun oferty: sabina Inwestycja jest usytuowana tuż nad Odrą.Nowoczesna zabudowa. Przy samym osiedlu znajduje się przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

2 384 000 zł113 m² 21 114,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 Luksusowy apartament 112,91 m2 na bliskiej Woli, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł36 m² 14 694 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 36M2, 2 pok., UL. Staffa żoliborz ,ślodowiec Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dzierzgonka

Dzierzgonka,warmińsko-mazurskie

149 000 zł39 m² 3 821 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest nieruchomość z dużym potencjałem, w skład której wchodzą dwa budynki: handlowo- usługowy oraz budynek z lokalem mieszkalnym. Prezentowana nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

444 000 zł47 m² 9 416,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica Idealne na start mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

2 682 300 zł118 m² 22 779,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowy, gotowy do odbioru apartament na Mokotowie. Polecam komfortowy apartament dla Twojej rodziny. Salon 29,16 mkw. Kuchnia 13,47 mkw, możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł47 m² 9 492,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam ofertę 3 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Winogradach- os. Przyjaźni. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokal usytułowany niedaleko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

485 000 zł46 m² 10 484,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą! (snd - 20) Mieszkanie o powierzchni - 46,26 m2 położone na II piętrze w bloku z 2022r. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

265 992 zł32 m² 8 364,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w nowo powstającej inwestycji. Mieszkanie bardzo przestronne o powierzchni 31,80 wraz z dużym balkonem o powierzchni aż 10,34 m2. Na powierzchnię 31,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

662 000 zł95 m² 6 997,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo! Tylko w naszej ofercie, wyjątkowo nowoczesna, kameralna inwestycja posiadająca wyłącznie 4 apartamenty 3 i 4 pokojowe o metrażach od 82,31m2 do 111,5m2. Apartamenty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 500 zł49 m² 4 880,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1876

Makler nieruchomości poleca Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze wyremontowanej kamienicy w Centrum miasta, kilka kroków od Wyspy Młyńskiej. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Kraków,małopolskie

379 000 zł36 m² 10 412,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

English description below Extra Broker prezentuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Młyńskiej 4. Nieruchomość - pow. po pomiarze 36,40m2 - piętro 2 - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

419 000 zł64 m² 6 496,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyremontowane, 3- pokojowe mieszkanie na os. Piaski Oferta dotyczy komfortowego mieszkania o powierzchni 64,5 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w bloku z windą. Na metraż nieruchomości składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zachód

Stargard,zachodniopomorskie

275 000 zł50 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze 4 piętrowego bloku na osiedlu Zachód. Na 49,50 m2 powierzchni użytkowej składa się: - duża oddzielna kuchnia z oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł56 m² 12 426 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Agent prowadzący: tel. Serdecznie polecam przestrzenną i w pełni wyposażoną nieruchomość zlokalizowaną na zamkniętym osiedlu, zlokalizowaną na Borku. Mieszkanie jednopoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierch Olczański

Bukowina Tatrzańska,małopolskie

1 092 000 zł84 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 450.00 zł; Budynek: dom wolnostojący bardzo wysoki; Standard mieszkania: stan deweloperski; Dodatkowo: garaż pod budynkiem, ogródek, własny parking, balkon; W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

410 000 zł64 m² 6 371,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i piwnicą znajdujące się w bloku na osiedlu Tatrzańskim, w Fordonie. Pomieszczenia: 64,35 m 2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

639 000 zł82 m² 7 763,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aniołki

Gdańsk,pomorskie

990 000 zł71 m² 13 992,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Gdańsk aniołki Na sprzedaż oferujemy częściowo umeblowane 3-pokojowe mieszkanie w wyremontowanej w 2016 roku kamienicy w świetnie skomunikowanej dzielnicy Aniołki! Świetna lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie w budynku z 1998 roku. Teren grodzony! Przedmiotem sprzedaży jest komfortowo urządzone, jasne mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji na Górzyskowie. Teren osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

989 000 zł85 m² 11 635,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe i niepowtarzalne mieszkanie na Górzyskowie. Perełka na bydgoskim rynku nieruchomości. Unikatowe, nowe, luksusowo wykończone mieszkanie na 5 piętrze - ostatnie piętro!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł68 m² 11 664,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

W tej lokalizacji chcę przedstawić nieruchomość o powierzchni 68,5 m2, składającą się z: kuchenni z wyjściem na salon dwóch sypialni dwóch łazienek ogródka 41m2 Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podleśna

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł50 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Expander ma przyjemność prezentować klimatyczne 3 pokoje na pograniczu Żoliborza i Bielan. Atuty: 1) do wejścia 2) blisko rezerwatu przyrody 3) bliskość centrum i metra /tramwaju Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szopy

Gdańsk,pomorskie

495 000 zł38 m² 13 026,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam serdecznie, posiadam na sprzedaż klimatyczne mieszkanie dwupokojowe w niespotykanej lokalizacji-samym centrum gdańska, z widokiem na Motławę. Mieszkanie jest po remoncie/odświeżeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 340 688 zł84 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję trzypokojowy apartament o powierzchni 84,32 m2 w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 w budynku W, zlokalizowanej przy ul. Grzegórzeckiej. Planowane zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

440 000 zł52 m² 8 396,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52,4 m2 na os. Stefana Batorego na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Dwa niezależne pomieszczenia, duży słoneczny salon ok 24 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemaszki

Kraków,małopolskie

559 000 zł52 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie, położone przy ul. Ks. Siemaszki w Krakowie. Lokalizacja: prądnik Biały, ul. Ks. Siemaszki (okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wielkopolska

Kielce,świętokrzyskie

215 000 zł28 m² 7 733,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas biuro nieruchomości twoje M oferuje Kawalerkę na osiedlu ksm Idealne mieszkanie dla pary lub na wynajem. Oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 27,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

368 135 zł52 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję realizowaną w atrakcyjnej dzielnicy Rzeszowa przy ulicy Wieniawskiego. Nasze doświadczenie, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł42 m² 17 897,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania z bezpośrednim dostępem do parku i morza? Trafiłeś na dokładnie takie! Nowe mieszkanie z 2020 roku, z windą w ścisłym pasie nadmorskim! atuty: - nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

252 700 zł25 m² 9 996,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż nowej inwestycji ul. Warszawska! W ofercie prezentujemy małe mieszkania o metrażu 25,00 m2 do 35,00 m2! Na sprzedaż dwie kawalerki o powierzchni 25,28 m2 oraz 27,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Gdańsk,pomorskie

425 000 zł37 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Lokalizacja nieruchomości pozwala na swobodne poruszanie się po mieście zarówno osobom korzystającym z komunikacji miejskiej, jak i kierowcom. W bliskiej okolicy liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Lubin,dolnośląskie

275 000 zł50 m² 5 511,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni 49,90m2. Mieszkanie znajduje się w Lubinie przy ul. Kościuszki na drugim piętrze w bloku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun Oferty tel. Przytulne mieszkanie Z 3 sypialniami na różance Otoczenie nieruchomości: w najbliższej okolicy znajdują się restauracje, sklepy osiedlowe, 2 popularne markety spożywcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

366 336 zł51 m² 7 183,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Na obszarze 2 hektarów powstaje jedyna taka inwestycja - komfortowe, nowoczesne osiedle zamknięte i strzeżone, położone na Osiedlu Górczyn (manhattan) przy ulicy Walczaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

420 000 zł62 m² 6 785,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Woźniakowski Nieruchomości oferuje ustawne i zadbane M4 na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Północ. Na powierzchni 62 m2 jest: - duży salon - 2 sypialnie - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolema

Gdańsk,pomorskie

860 585 zł80 m² 10 825 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy przestronnego 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 79,50 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, trzech.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij