dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zdrojowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

629 000 zł33 m² 18 804,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Apartament 1-pokojowy o powierzchni 33.45 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki z WC oraz balkonu. Lokal położony na wysokim parterze w V.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wełnowiec

Katowice,śląskie

296 000 zł40 m² 7 355,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,42m2 w skład którego wchodzą: - słoneczny salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzeziny

Warszawa,mazowieckie

501 362 zł54 m² 9 239,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecam bardzo ustawne 3 pokoje w doskonałej cenie, idealny stosunek ceny do jakości! atuty lokalu: - strona południowa więc bardzo słoneczne, - kameralny budynek w którym jest tylko 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Chcesz zamieszkać w dobrze skomunikowanej części osiedla Maślice na zamkniętym, zielonym osiedlu, położonym z dala od ulicy? Przedstawiam przestrzenną 37 m2 kawalerkę, z wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sitowie

Łódź,łódzkie

290 000 zł53 m² 5 471,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokoje mieszkanie 52,97m2 położone w spokojnej i zielonej okolicy Radogoszcz Wschód - ul. Sitowie. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w bloku 4-piętrowego z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Lubin,dolnośląskie

485 000 zł65 m² 7 447,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3 pokojowe, na 4 piętrze z windą, w nowym budownictwie (odebrane w 2019 roku). Przestronny salon połączony z widną kuchnią, ustawny pokój dziecięcy, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galenowa

Kielce,świętokrzyskie

279 000 zł55 m² 5 054,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na 4 piętrze w bloku przy ul. Galenowej na osiedlu Podkarczówka w Kielcach. Na powierzchnię 55,2 m 2 składają się: trzy osobne pokoje - jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Klimzowiec

Chorzów,śląskie

310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48m2 w skład którego wchodzą: - słoneczny salon - 2 sypialnie - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

238 995 zł17 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

201 900 zł20 m² 9 995,05 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerkę wyremontowaną wolną od zaraz- błonie Lokal składa się z : - pokoju z aneksem kuchennym - łazienki z wc - przedpokoju Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

310 000 zł26 m² 11 923 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne moje oferty lokali na sprzedaż umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

644 000 zł65 m² 9 908 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powązkowska

Warszawa,mazowieckie

695 037 zł43 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania bezpośrednio mieszkanie w stanie deweloperskim, odbiór styczeń 2022r. Mieszkanie znajduje się w prestiżowej dzielnicy Żoliborz na osiedlu Żoliborz Artystyczny. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł31 m² 7 802,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Makler Nieruchomości Poleca: małe, dwupokojowe ,urokliwe mieszkanie w Dziennicy Muzycznej. Gotowiec inwestycyjny- możliwość przedłużenia umowy Z obecnymi lokatorami. Cały budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

505 000 zł52 m² 9 712 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ŚWIERCZEWSKIEGO

Lubin,dolnośląskie

187 000 zł46 m² 4 065,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z balkonem na osiedlu Świerczewskiego w Lubinie, usytuowane na 4 piętrze w bloku cztero-piętrowym. Układ dwustronny - rozkładowy. Na powierzchni 46m.kw rozmieszczono 2 odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kochłowice

Ruda Śląska,śląskie

239 000 zł52 m² 4 566,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO oferujemy ? Mieszkanie na styku Kochłowic, bykowiny w Rudzie Śląskiej - 3 pokojowe o powierzchni 52,34m2, położone na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

1 852 620 zł97 m² 19 040,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Nieruchomość To wyjątkowe mieszkanie w jednej z najpiękniejszych kamienic na Starym Mokotowie, mieści się na pierwszym piętrze i ma powierzchnię 97,3m2 a wysokość 3,2m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

299 000 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nadrzeczna

Kraków,małopolskie

739 000 zł73 m² 10 180,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią o pow. 72,59m2, usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku przy ul. Nadrzecznej, dzielnica Olsza II. Budynek wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lachmana

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł62 m² 10 227,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie, warszawa, ursynów ul. Lachmana 630 000zł Powierzchnia: 61,6m2 Rozkład: - kuchnia z oknem 7m2 (wyposażona, możliwość otwarcia na salon, ekspozycja zachodnia) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogórkowa

Wrocław,dolnośląskie

449 500 zł41 m² 10 963,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Słoneczne mieszkanie, wykończone w stylu modernistyczny, 2 pokojowe o powierzchni 41,14 m. Całe umeblowane i gotowe do wprowadzenia się. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzeziny

Warszawa,mazowieckie

494 512 zł60 m² 8 173,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj na Białołęce - oazie wytchnienia wśród zieleni dla Ciebie i Twoich bliskich! najważniejsze informacje: - przystanek autobusowy pod osiedlem -kameralna niska zabudowa złożona z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Służewiec

Warszawa,mazowieckie

526 218 zł39 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 37 do 91 m2 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł35 m² 12 429 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Park Leśny Rembertów jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

534 500 zł41 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł24 m² 11 024,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mikroapartament idealny do najmu krótkoterminowego - sprzedaż bez vat Do sprzedania mikroapartament w inwestycji minimaxy. Lokal o pow. 24,49 mkw. położony na 4 piętrze (w budynku winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

756 000 zł36 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 36 m . Położone jest na trzecim piętrze w bloku w spokojnej okolicy. Dodatkowo możliwość wykupienia miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dybowskiego

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł48 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajdujące się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku. Budynek znajduje się na Warszawskim Ursynowie przy ul. Benedykta Dybowskiego 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

489 906 zł55 m² 8 935 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bardzo ustawne, jasne, 2 pokojowe mieszkanie na parterze. Ekspozycja zachodnia. Duży salon 25,49m2 z kuchnią w aneksie, duża sypialnia: 14,90m2, duża łazienka 4,67m2. słoneczny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukaszczyka

Warszawa,mazowieckie

798 000 zł60 m² 13 277,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferujemy Państwu do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60 m2, idealnie ciche, jasne, z dużym balkonem z którego rozpościera się urokliwy widokiem na jeziorko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

299 000 zł46 m² 6 487,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje bezczynszowe gotowe do wprowadzenia pow. 46,09 m 2 z balkonem Osiedle Ustronie Mieszkanie położone na 3 piętrze, składające się z sypialni, pokoju dziennego z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Koszutka

Katowice,śląskie

385 000 zł45 m² 8 542,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w apartamentowcu przy ulicy Słonecznej na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu. Do dyspozycji mieszkańców strefa relaksu i plac zabaw dla dzieci Zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł48 m² 11 557,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w cichej, zielonej i spokojnej okolicy. Pełna własność wraz z gruntem [= tani kredyt w banku] *** Lokalizacja *** 1. 3-4 min. do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47 m2 na osiedlu Błonie. Mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze. W skład mieszkania wchodzi: - salon: 14,3 m2 - sypialnia: 7 m2 - sypialnia: 12 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł61 m² 11 356,20 zł/m²

 

Piętro:13/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 3 pokojowe na urokliwym osiedlu z unikalnym widokiem na panoramę Warszawy. Obok parku, kępy Potockiej i Lasku Bielańskiego. Budynek wzniesiony w 1991 roku w technologii ramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzepowicka

Rybnik,śląskie

235 000 zł49 m² 4 805,73 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealna oferta dla osób, które pragną zamieszkać w dobrej lokalizacji! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

501 496 zł45 m² 11 249,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja składa się z sześciu 4 i 5 piętrowych budynków, w których znajdziemy mieszkania w układzie od jednego do pięciu pokoi. Na parterze, każde z mieszkań będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

426 489 zł62 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 61,81 m2, usytuowane w spokojnej okolicy w Zalasewie. Lokal znajduje się na 2 piętrze, w trzy-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

509 700 zł53 m² 9 617 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

495 720 zł49 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj Mieszkanie z ogródkiem na Księżu. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij