dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 115 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 115 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Kraśnik,lubelskie

375 000 zł72 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w samym centrum Kraśnika, przy ulicy Lubelskiej. Powierzchnia nieruchomości wynosi 72 m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

567 000 zł52 m² 10 903,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Posiadamy więcej mieszkań zrobionych pod klucz W tej oraz W innych lokalizacjach - zadzwoń teraz I zapytaj O szczegóły. Wyjątkowa oferta nowego - świeżo wykończonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł58 m² 6 528,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o metrażu 57,8 m2, fordon, przylesie. Mieszkanie jest przestronne, słoneczne (okna wychodzą na dwie strony świata).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe, wyposażone i umeblowane dwa pokoje Krzykach! Relaks Partynice - to modne, zielone osiedle w sąsiedztwie toru wyścigów konnych na Partynicach - zarówno doskonale skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trybuny Ludów

Kraków,małopolskie

606 100 zł52 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja - klucze w 2022 roku. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

424 000 zł65 m² 6 523,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świeżo po generalnym remoncie Wykończone z gustem Trzypokojowe (63,47 m2) mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze na osiedlu Przylesie w Fordonie. Mieszkanie własnościowe z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Jagiełły

Wieliczka,małopolskie

349 000 zł37 m² 9 488,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe mieszkanie w bloku mieszkalnym na ul. Jagiełły w Wieliczce. Mieszkanie 37m2 składa się: pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, ogródek okna wychodzące na zachód;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwona Droga

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł58 m² 11 458 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 57,60M2, 2 pokoje, ursus, ul.CZERWONA DROGA (Warszawa, Ursus, Czerwona Droga) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Granitowa

Łódź,łódzkie

239 716 zł39 m² 6 144,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Granitowa 13 to inwestycja dla osób, które: poszukują kameralnej inwestycji w znakomitej lokalizacji, szukają zielonej przestrzeni w pobliżu swojego domu, lubią mieć wszędzie blisko, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 000 zł38 m² 12 368,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą dwupokojowego Apartamentu, położonego w świetnie skomunikowanym punkcie na granicy osiedli Skrzetusko oraz Bartodzieje. Apartament dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

504 700 zł50 m² 10 064 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

409 000 zł50 m² 8 145,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy Państwu mieszkanie wykończone w wysokim standardzie przy ul.Atłasowej,które znajduje się na 1 piętrze w dwupiętrowym bloku z 2013r. Mieszkanie położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

538 954 zł62 m² 8 745 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 61,63 m2 na wrocławskich Krzykach. Wykaz pomieszczeń: salon z aneksem 27,93 m2 łazienka 3,34 m2 antresola 28,36 m2 Udogodnienia: mała architektura (plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł60 m² 7 986,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

W ofercie rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w budynku przy ul. Siemieńskiego. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni ok. 3,5 m 2. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzeziny

Warszawa,mazowieckie

510 436 zł60 m² 8 436,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj na Białołęce - oazie wytchnienia wśród zieleni dla Ciebie i Twoich bliskich! mieszkanie 2 poziomowe Z 2 łazienkami! kup teraz! duży wybór mieszkań! najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

274 000 zł36 m² 7 611,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży mieszkanie 36,3 m2 osiedle kapuściska standard: na sprzedaż atrakcyjne 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,3 m2, salon, osobny pokój, jasna oddzielna kuchnia z oknem, łazianka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Rybnik,śląskie

260 000 zł75 m² 3 448,28 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

!rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż M5 zlokalizowane w Rybnik Maroko-Nowiny na osiedlu Floriańska/ Wawelska/ Wandy. Mieszkanie o powierzchni 75,40m2 usytuowane na II piętrze składa się: trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

477 000 zł45 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ariańska

Kraków,małopolskie

695 000 zł41 m² 16 951,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowana jest na pierwszym piętrze w odrestaurowanej w 2016r. kamienicy z windą. Ul. Ariańska, dzielnica Śródmieście. Budynek znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

466 200 zł62 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, przedstawiam ofertę dużego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 62,16 m2 z ekspozycją na północny-zachód, ogród o powierzchni 38,15 m2. Do mieszkania należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

324 320 zł40 m² 8 007,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja przy ul. Załęskiej w Rzeszowie, zaledwie 4 km od centrum Rzeszowa. Kameralny, niski 3 piętrowy budynek z windą. Nowoczesna i funkcjonalna architektura która powstałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

1 469 000 zł105 m² 13 990,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dostępne od zaraz stylowe przytulne czteropokojowe mieszkanie po generalnym remoncie położone przy ul. Królewskiej. Lokalizacja: budynek jest położony przy ul. Królewskiej tuż przy Lea.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł105 m² 4 752,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Makler poleca Przestronne, klimatyczne mieszkanie na 2 piętrze stylowej, odrestaurowanej kamienicy w prestiżowym miejscu Bydgoszczy, w sercu śródmieścia tuż obok urokliwego parku ze słynną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł37 m² 9 822,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica Idealne na start mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł34 m² 8 626,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Przedmiotem oferty jest fantastyczne mieszkanie zlokalizowane na Bartodziejach. Blok usytuowany na osiedlu w osłoniętym od ulicy miejscu. Budynek ocieplony z zadbaną klatką schodową. Teren przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży piękne mieszkanie 38 m2 + balkon osiedle kapuściska standard: na sprzedaż atrakcyjne 2 - pokojowe (M3) mieszkanie o powierzchni 38 m2, salon z wyjściem na balkon, osobna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł48 m² 13 278 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kompaktowe 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Kompaktowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2m2 położone w spokojniej i cichej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przymorze

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł46 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę słonecznego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 46m2. Lokal jest usytuowany na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

289 000 zł39 m² 7 408,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Okazja, inwestycja, przy umk, nie zwlekaj! Tylko w Property Nieruchomości. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego na 7 piętrze wieżowca z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł49 m² 10 816,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Starym Mieście w okolicy Placu Kościuszki. Mieszkanie o powierzchni 49m2 i wysokości 3m usytuowane jest na 2 piętrze w czteropiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

460 000 zł47 m² 9 875,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Niezwykle atrakcyjna oferta bardzo przytulnego mieszkania, do wejścia od zaraz! Prezentowana nieruchomość znajduje się w bloku, położonym na ogrodzonym osiedlu i dotyczy bardzo komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice

Lublin,lubelskie

369 630 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M25 piękne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe lub 3 pokojowe O powierzchni 49,95m2 Bronowice - 4 minuty do centrum miasta! Idealne mieszkanie dla singli, pary, bądź rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fulmana

Lublin,lubelskie

389 900 zł41 m² 9 579,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Wrotków, ul. bp. Mariana Fulmana o powierzchni 40,7 mkw. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

544 550 zł52 m² 10 448 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

O inwestycji Osiedle znajduje się na warszawskiej Białołęce. To inwestycja, która cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących. W ramach najnowszej oferty wprowadzono w tej inwestycji do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Wałbrzych,dolnośląskie

119 000 zł47 m² 2 554,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta aktualna. Do sprzedania dwu pokojowe mieszkanie położone w pobliżu centrum Wałbrzycha. Mieszkanie posiada powierzchnię użytkową 37,89m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł60 m² 5 966,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 59,5 m2 Bartodzieje standard: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,5m2 - w pożądanej lokalizacji Bartodzieje. Gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie na 4(z4) piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Podgórski

Kraków,małopolskie

640 000 zł45 m² 14 304,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W top lokalizacji stare podgórze- tuż przy rynku podgórskim N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,74 m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

1 500 000 zł103 m² 14 563,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Oferuję na sprzedaż piękne mieszkanie świeżo po remoncie o powierzchni 103 m2. Oferowane mieszkanie znajduję się na parterze - idealne miejsce np. na biuro bądź inna działalność. - nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

344 500 zł53 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem, łazienką oraz wc, położonego w świetnej lokalizacji - Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mściwoja II

Kartuzy,pomorskie

520 000 zł70 m² 7 439,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam pięknie położone mieszkanie w Kartuzach przy ul. Mściwoja II nr 36. Mieszkanie położone na parterze, w cichej okolicy. W pobliżu las, ścieżki rowerowe, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

555 000 zł42 m² 13 278 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Mazowieckiej w Krakowie, na pierwszym piętrze w ośmiopiętrowym bloku z roku 1970 w bardzo atrakcyjnej okolicy miasta Krakowa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij