dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ustrońska

Goleszów,śląskie

319 000 zł64 m² 4 984,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Składa się z 3 pokoi, kuchnia i łazienki. Widok z 2 pokoi jest na ulicę Ustrońską (okna 3 szybowe, jest bardzo cicho). Z okna w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł47 m² 11 255,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią oraz balkonem. Bezpośrednio. Mieszkanie położone jest blisko centrum, kilka minut od galerii Wroclavia i Dworca pkp. W okolicy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Łódź,łódzkie

423 708 zł63 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Kamienica Przy Teatrze w centrum Łodzi przy ul. Więckowskiego 20. Kompletnie odrestaurowana kamienica z okresu międzywojennego XX w., o wysokim standardzie wykończenia. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Floriana

Siemianowice Śląskie,śląskie

135 500 zł55 m² 2 464 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią do generalnego remontu, mieszkanie położone w Siemianowicach Śląskich ulica Floriana. do generalnego remontu, 55 m2 klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł47 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - dwa pokoje - oddzielna kuchnia - przedpokój - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł77 m² 7 779,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży piękne mieszkanie 77 m2 + taras osiedle szwederowo/centrum oferta wyłącznie W naszym biurze! standard: na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie - aktualnie użytkowane jako 2 - pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

439 000 zł73 m² 6 026,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Toruń, na Skarpie, 72.84m2, 3 POKOJE, I PIĘTRO, 1986 rok, Balkon, Niski Blok Zobacz film: Idealne mieszkanie dla rodziny! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72.84m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł56 m² 13 698,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Housing Market przedstawia Państwu bardzo wygodne, duże rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56 m2. Nieruchomość jest położona w dzielnicy Warszawa wola w cichej i przyjemnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł71 m² 7 872,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 71,13 m . Położone jest w klimatycznej kamienicy w samym centrum Wrocławia. Rewelacyjne mieszkanie które zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Pogórze

Gdynia,pomorskie

582 500 zł53 m² 10 990,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Komfortowe, bardzo ładne mieszkanie na osiedlu mistral na Pogórzu o pow.53m2. Teren osiedla jest zamknięty, developer Ekolan. Nieruchomość składa się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowskiego

Piaseczno,mazowieckie

575 000 zł53 m² 10 845 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 53,02M2, 3 pokoje, piaseczno, ul.GEN.MJR. Jana grochowskiego (piaseczno, mazowieckie, grochowskiego) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakole

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł53 m² 8 519,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Trzypokojowe mieszkanie położone na gdańskich Stogach- miejscu zlokalizowanym niedaleko morza i najpiękniejszej, piaszczystej plaży w Gdańsku. Nadmorskie tereny zielone oraz rekreacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

374 000 zł110 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1939

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę na wyłączność sprzedaży mieszkania w Kamienicy o powierzchni 110m2 , usytuowanego na drugim piętrze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

485 000 zł74 m² 6 519,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m2 / Fordon Tatrzańskie 4-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze po kapitalnym remoncie 3 lata temu z wymienioną całą instalacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nasturcjowa

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł50 m² 10 921 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Opiekun Oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie w budynku z cegły z lat 50-tych przy ul. Nasturcjowej Największe atuty: *dwustronna ekspozycja *duża piwnica *niski budynek z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł78 m² 20 512,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mam atrakcyjny apartament 3 pokojowy zlokalizowany na warszawskim Mokotowie. Powierzchnia 78m2 Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, stylowo i nowocześnie umeblowane. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie, 2 pokoje, 46 m2, 1 piętro, dobra lokalizacja. Wyremontowane mieszkanie wraz z pomieszczeniem przynależnym - komórką, w pięknej willi art deco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyki

Kraków,małopolskie

653 568 zł61 m² 10 668,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie od dewelopera, dostępne bez prowizji oraz bez 2% pcc, gotowe do odbioru Inwestycja położona w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu przystanek mpk oraz planowana trasa tramwajowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł40 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 2pokojowe mieszkanie 40mkw na 1 piętrze w 4-pietrowym budynku na Biskupinie Mieszkanie doskonale skomunikowane z pl. Grunwaldzkim i resztą miasta, linie tramwajowe i autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocławek

Warszawa,mazowieckie

656 000 zł61 m² 10 754,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecam Państwa uwadze funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok 61 m2 i narożnej ekspozycji (wsch/płd/zach). Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim, piątym piętrze, posiada rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł63 m² 9 424,92 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Komfortowe 2 pokoje + kuchnia + garaż Białołęka 2-pokojowe mieszkanie z widną osobną kuchnią + garaż podziemny W obecnym układzie mieszkanie składa się z: - ponad 23-metrowego ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartla

Kraków,małopolskie

455 000 zł43 m² 10 581,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie w Krakowie. Opis: mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 3- piętrowym budynku, wyposażone - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

455 000 zł71 m² 6 408,45 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe budownictwo - szwederowo zaledwie 5 min do centrum! Na sprzedaż mieszkanie własnościowe w nowoczesnym bloku na górnym tarasie Szwederowa z pięknym widokiem z okien na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 070 zł29 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Jako Kupujący nie płacą Państwo prowizji oraz podatku pcc! Przedstawiamy Państwu nowe, 1 pokojowe mieszkanie w centrum miasta o powierzchni 29,3m2 znajdujące się na parterze w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Witosa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

550 000 zł78 m² 7 051,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Sprzedam mieszkanie 14 letnie ul. Witosa w Olsztynie cena 550 000 do negocjacji. Mieszkanie przy samym lesie, 3 i 4 piętro ( dwupoziomowe ), blisko sklepy, szkoła, przedszkole, żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł67 m² 10 075 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Adaptacja strychu o przemyślanej funkcjonalności z antresolą. Piętro drugie z widokiem na ogródki. Mieszkanie rozkładowe o powierzchni ok. 67 mkw co stanowi: - salon ok 26 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

330 000 zł54 m² 6 142,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży M4 na Retkini Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum Nieruchomość złożona z: kuchnia otwarta z oknem 4,33 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł61 m² 8 972,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Gdańskiej Moreny, oddalone od ruchliwych ulic. Nieruchomość o funkcjonalnym układzie, której niewątpliwą zaletą są wszystkie niezależne pomieszczenia, czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Połabian

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł32 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kameralne mieszkanie na Klecinie - Krzyki Południe Mieszkanie na 2 piętrze w małym dwu piętrowym bloku na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie składa się: - salon z wyodrębnioną kuchnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kinowa

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na granicy Pragi południe i Saskiej Kępy. Z 10 piętra rozciąga się piękny widok na Stadion Narodowy. Mieszkanie ciche, dwustronne. Ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

504 251 zł48 m² 10 449 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! ** Mieszkanie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielany

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m położone na warszawskich Bielanach. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze (tylko dwa mieszkania na piętrze) w 3 piętrowym budynku z 1982 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

428 609 zł53 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 52,59 m , Gdańsk, łostowice - okazyjne ceny i duże rabaty. Przygotowaliśmy ofertę 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,59 m na nowoczesnym osiedlu Zdrovo przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kamienna Góra

Gdynia,pomorskie

535 000 zł44 m² 12 251 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

| 2 pokoje | inwestycja | prestiżowa lokalizacja | 1 piętro | gdynia kamienna góra | Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe, przestronne mieszkanie, położone przy urokliwej ulicy Gdyni prowadzącej na Bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

359 000 zł34 m² 10 515,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na prezentację mieszkania na ul. Niepołomickiej 34.14m2 Atuty: - ogródek około 29.75 m2 - miejsce postojowe w hali garażowej - komórka lokatorska 4,5m2 - wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Grzybowo,zachodniopomorskie

410 000 zł34 m² 12 141 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Oferujemy Państwu na sprzedaż jednopokojowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 33,77 m2 z tarasem usytuowany w nowoczesnym budynku o charakterze apartamentowym z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

297 808 zł27 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca kawalerkę na Ratajach - ostatnia dostępna w tej inwestycji! zakup bez pcc i prowizji blisko do tramwaju - szybki dojazd do centrum miasta pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karolewska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

458 130 zł59 m² 7 790 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Jako Kupujący nie płacą Państwo prowizji oraz podatku pcc! Przedstawiamy Państwu nowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,81 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze nowej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiej

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł57 m² 10 789,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Cena 615000 pln Witam. Grzegorz tel.   Bezpośrednio sprzedam mieszkanie trzy pokojowe 57m2 na Warszawskich Bielanach. Pokoje są nieprzechodne oddzielan kuchnia łazienka oddzlna toaleta dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czereśniowa

Warszawa,mazowieckie

440 370 zł35 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Kameralna 3 piętrowa inwestycja licząca 96 lokali mieszkalnych, z funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

495 000 zł54 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Tylko u nas! ul. Zachodnia. Nowocześnie i komfortowo zaprojektowane i wykończone mieszkanie typu "wejść i zamieszkać". Składa się z trzech osobnych pokoi, oddzielnej kuchni,.