dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żuromińska

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł26 m² 12 075,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 26,50m2 zlokalizowane na Targówku w dzielnicy Bródno przy ul. Żuromińskiej. Do remontu. Lokal na 1 piętrze w niskim budynku z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

860 585 zł80 m² 10 825 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

i podatku pcc. Na sprzedaż 4 - pokojowe na nowo powstającym osiedlu zlokalizowanego na granicy dzielnic Morena i Jasień. Mieszkanie jest komfortowe do zaprojektowania, posiada duży balkon. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł36 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się tylko 2 minuty od Metra Słodowiec, przy ul. Leopolda Staffa na 9 piętrze. W skład wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł40 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 40 m + 12 m balkon , sypialnia , salon z aneksem kuchennym , garderoba , łazienka , wysoki standard. Mieszkanie znajduje się w prestiżowej dzielnicy Oporów .Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł65 m² 5 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Prezentujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65m2 zlokalizowane na górnym tarasie Osowej Góry. Nieruchomość znajduje się na parterze zbudowanego w 1990 roku, utrzymanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiślna

Kraków,małopolskie

1 499 000 zł100 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Szanowni Państwo, miło mi zaprezentować jasny , przestronny i wyjątkowy apartament ulokowany na 3 piętrze kamienicy na rogu ulicy Starowiślnej i Joselewicza na krakowskim Kazimierzu. Na niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice Małe

Kraków,małopolskie

480 000 zł38 m² 12 468 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

197 000 zł59 m² 3 324,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedaży wyremontowane mieszkanie położone w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy w bocznej uliczce nieopodal centrum Wałbrzycha. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłopickiego

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł63 m² 9 841 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Świetna lokalizacja! Na sprzedaż gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 63 m2 zlokalizowane przy ul. Chłopickiego w Warszawie. Mieszkanie posiada 3 pokoje, łazienkę, toaletę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrąg

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł44 m² 16 074,30 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne dwupokojowe mieszkanie na Powiślu! - ustawne, jasne i ciche, dwupokojowe mieszkanie 44,17 m2 z dużym balkonem, - 50m od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Kraków,małopolskie

399 999 zł26 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kraków - Kozłówek, ul. Polonijna 1 - pokojowe mieszkanie W stanie idealnym, blisko kominikacji miejskiej. W pobliżu mnóstwo punktów usługowo-handlowych. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górska

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł35 m² 14 985,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Duża i funkcjonalna kawalerka w samym sercu warszawskiego Dolnego Mokotowa, o powierzchni całkowitej 35 mkw, z fajnym balkonem ok. 4m2, na który jest wyjście z salonu. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

325 000 zł26 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Świetna lokalizacja / balkon / słoneczne / blisko tramwaj Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie położone na 8 piętrze w bloku przy ul. Grabiszyńskiej. Lokal składa się z jednego pokoju ok. 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

356 000 zł42 m² 8 537,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania po remoncie, w budynku położonym nieopodal umk oraz Parku Bydgoskiego. Do mieszkania przynależy piwnica. Okna pcv. Zabudowa kuchni w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

479 000 zł47 m² 10 283,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem na kameralnym, spokojnym osiedlu w Suchym Lesie. Całe osiedle składa się z kilkunastu willi kilkurodzinnych. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Trzypokojowe mieszkanie na Tarchominie. Pokój dzienny z balkonem, widna kuchnia, dwie ustawne sypialnie, łazienka z wanną. Lokal w dobrym stanie. Budynek z windą, teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

105 000 zł38 m² 2 763,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Przedstawiamy Państwu świetnie zlokalizowane mieszkanie blisko centrum Pabianic. Na 38 metrach znajdują się dwa pokoje. Jest to doskonała inwestycja pod dalszy wynajem. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł83 m² 15 662,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Posiadam na sprzedaż oferuję przestronny trzypokojowy apartament w stanie deweloperskim, dostępny od zaraz. Inwestycja mieści się przy ul. Siedmiogrodzkiej 3 - jest już oddana do użytku. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cmentarna

Mikołów,śląskie

319 000 zł60 m² 5 279,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

M 4 - w doskonałej lokalizacji, z bardzo dobrym rozkładem pomieszczeń! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bliskość szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gronowe Zacisze

Leszno,wielkopolskie

369 000 zł66 m² 5 590,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowo powstający zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej z własnymi ogródkami, zlokalizowany jest w jednej z najpopularniejszych dzielnic Leszna - w Gronowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł74 m² 5 033,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Makler Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni użytkowej 74,39 m2 położone na II piętrze IV-piętrowego bloku w Fordonie na osiedlu Tatrzańskim. Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

853 646 zł85 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Ceny dewelopera!nowy budynek!nowoczesna architektura!super lokalizacja - Sołacz - wspaniałe tereny spacerowe/rekreacyjne! Szybki dojazd do centrum!gotowe do odbioru!miejsce parkingowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

910 000 zł113 m² 8 053,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękny dwupoziomowy Luksusowy apartament 113 m2 w poszukiwanej lokalizacji Osiedla Wyżyny. 4-pokojowe mieszkanie znajduje się na 3 i 4 piętrze bloku z cegły z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

395 070 zł61 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Baranówka - ul. Prymasa 1000-lecia. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

229 385 zł35 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Oferujemy do sprzedaży,nowe,komfortowe,klimatyczne i kameralne mieszkanie w podwyższonym stanie deweloperskim usytuowane na drugim piętrze w całkowicie odbudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Rzeszów,podkarpackie

329 000 zł36 m² 9 108,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie znajdujące się w niskim, czteropiętrowym bloku. Lokalizacja to ul. Bohaterów Westerplatte, w sąsiedztwie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

625 000 zł81 m² 7 716,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Komfortowy apartament w kameralnym bloku z 2019 roku, z pięknym widokiem na panoramę Bydgoszczy. Apartament ma bardzo ciekawy układ. W centralnej części jest salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

936 028 zł68 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe, atrakcyjne mieszkanie dla Twojej rodziny. Kameralny budynek położony w pobliżu bulwarów nad Wisłą. Salon z aneksem 25,33 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

165 000 zł60 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie w Jedlinie Zdrój. Nieruchomość o powierzchni ok. 60m2 na którą składają się 3 pokoje, w tym jeden z garderobą, dużej kuchni z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Będzin,śląskie

325 000 zł61 m² 5 301,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam przestronne mieszkanie 3 pokojowe w niskiej zabudowie! Lokalizacja: będzin, ksawera ul. Kolejowa Ilość pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Łódź,łódzkie

422 000 zł60 m² 7 092,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Zapolskiej na osiedlu Dąbrowa. Budynek jest po termomodernizacji. Balkon po modernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konstytucji

Bytom,śląskie

149 000 zł49 m² 3 019,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ciekawego mieszkania w Bytomiu! Pierwsze piętro, ogrzewanie miejskie, po remoncie! Oferta dostępna tylko w naszym biurze - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Surowieckiego

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł40 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe (oba pokoje nieprzechodnie), o powierzchni 39,9 m2, blisko ul. Surowieckiego. W odległości 400 m od Metra Ursynów, 4 min pieszo. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

278 000 zł54 m² 5 148,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 54,35 m2 + balkon osiedle fordon standard: na sprzedaż atrakcyjne 2 - pokojowe (M3) mieszkanie o powierzchni 54,35 m2, salon z wyjściem na balkon, osobny duży pokój, jasna oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

749 000 zł63 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta sprzedaży, przestronnego, ciepłego, słonecznego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 63m 2 z ogrodem (ok. 100m 2 ) zlokalizowanego na spokojnym osiedlu Nowa Cukrownia. Usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

335 000 zł36 m² 9 305,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 36m2 usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowej Oficynie w Szczecinie. Na powierzchnię nieruchomości składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł82 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Przedstawiam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Gdańskiej we Wrocławiu. Lokalizacja Nieruchomość mieści się przy cichej i spokojnej ulicy, jednocześnie w niedalekim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Opole,opolskie

729 000 zł115 m² 6 339,13 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż piękne, dwupoziomowe mieszkanie na poddaszu o powierzchni 115 m2. Świetna lokalizacja: 15 minut piechotą do Rynku, dzielnica Śródmieście, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Gdańsk,pomorskie

380 000 zł47 m² 8 033,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Nieruchomość położona z dala od miejskiego zgiełku lecz jednocześnie w bliskiej odległości od pełnej infrastruktury usługowo-handlowej. Dużym atutem jest odległość od plaży - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałtycka

Rzeszów,podkarpackie

317 499 zł51 m² 6 225,47 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51m2 znajdujące się na 6-stym piętrzy w nowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z: pokój dzienny z aneksem kuchennym 26,36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

306 420 zł27 m² 11 265 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie przegap okazji! dostępne mieszkania: - w budynku z pozwoleniem na użytkowanie (odbiór kluczy po wpłacie 100%) ostatnie kilka lokali! - w budynku gotowym na wakacje! (końcówka lokali,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij