dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 045 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipska

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł32 m² 14 656,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetnie skomunikowany lokal położony w cichym i słonecznym miejscu. Ul. Lipska 14 - Saska Kępa. Mieszkanie wyróżnia się pięknym parkietem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolumen

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł54 m² 12 896,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54,2 m2 usytuowane na pierwszej kondygnacji (wysokim parterze) w bloku wybudowanym ok 2008r. W cenie mieszkania zawarta jest przynależna komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korfantego

Świętochłowice,śląskie

259 000 zł47 m² 5 510,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem ,duży potencjał! 1 piętero! Powierzchnia mieszkania to 47 m2 + piwnica 2,5m2 świętochłowice przy ul. Korfantego / blisko do Chorzowa , Katowic, gliwic oraz innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Huculska

Kraków,małopolskie

549 800 zł47 m² 11 697,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta na wyłączność Green Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położone przy ul. Huculskiej, dzielnica Borek Fałęcki. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł37 m² 10 226,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica Idealne na start mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zielony Stok

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł55 m² 11 821,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Bardzo ładne, przestronne 2pokojowe mieszkanie po remoncie z dużym tarasem na sprzedaż w dzielnicy Siedlce w Gdańsku zadzwoń:lub. Pamiętaj, że współpracując z wgn Wejherowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białogońska

Kielce,świętokrzyskie

488 000 zł70 m² 6 992,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości twoje M oferuje: przestronne 3 pokoje z ogrodem 75m2 gratis w segmencie. Kupujący zwolniony z 2 % podatku pcc! Mieszkanie w stanie deweloperskim ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fort Służew

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł42 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Ursynowie Rok budowy 2019, cegła Ekspozycja południowo-wschodnia Wysoki standard wykończenia - budynek o podwyższonym standardzie wykończenia, całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oboźna

Kraków,małopolskie

475 000 zł38 m² 12 337,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie lokalizację inwestycji sprawdzony deweloper - gwarancja jakości ul. Oboźna - metraż całkowity I użytkowy 38,50 M2 Nowe 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzowska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł70 m² 8 520,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam do kupna bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe, dwupoziomowe o powierzchni całkowitej około 70,30 mkw ( użytkowa 60mkw). Budynek niski, trzy piętrowy z 2011 r . Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

487 059 zł54 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 54,42 m2, zlokalizowane na parterze, 4 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na III kwartał 2023 roku. Osiedle położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

417 999 zł61 m² 6 877,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Tylko U nas! 3 pokoje, blisko lasu, w pełni umeblowane 60,78 m , gotowe do wprowadzenia. Zalety mieszkania: - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - umeblowane, - przestronny salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tylne Chwaliszewo

Poznań,wielkopolskie

1 377 250 zł79 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego apartamentu położonego przy ul. Tylne Chwaliszewo w Poznaniu. Apartament znajduje się na 1 piętrze w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł44 m² 15 795,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojewe mieszkanie o pow. 44,00 m2. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi, kuchni, łazienki. Przylega balkon i przynależy piwnica. Super lokalizacja na warszawskim Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

652 548 zł54 m² 12 154 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupujesz bezpośrednio W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc. Oferta kredytowa na kupno i wykończenie.mieszkania. Poznaj nową inwestycję zlokalizowaną w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

699 000 zł56 m² 12 540,40 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości bb Partner Real Estate oferuje na sprzedaż przytulne 3-pokojowe mieszkanie (55,74 m2) wraz z komórką lokatorską (4,45 m2) o powierzchni użytkowej 60,19 m2, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Poznań,wielkopolskie

302 278 zł21 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży developera poleca lokale inwestycyjne w ścisłym centrum Poznania: miniapartamenty z aneksem kuchennym i łazienką, lokale wykończone pod klucz w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Malinka

Opole,opolskie

389 000 zł43 m² 8 963 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadam do zaprezentowania ciekawe, przytulne mieszkanie znajdujące się na opolskiej Malince, usytuowane na 3 piętrze, w 3- piętrowym dwudziestoletnim bloku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

450 000 zł60 m² 7 563,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Super inwestycja! Atrakcyjne mieszkanie na Osiedlu Skarpa. Rozkładowe, dwustronne, ustawne. 3 pokoje z możliwością wydzielenia czwartego. Lokal usytuowany na 2 piętrze niskiego bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bursztynowa

Lublin,lubelskie

560 000 zł70 m² 7 943,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70,5 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku. Blok z 1993 r. Solidne mury powodują, że mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł47 m² 9 406,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica Idealne na start mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł36 m² 11 495,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Dwupokojowe mieszkanie - bardzo dobry stan, duży balkon świetna okolica i blisko tramwaje. Ul. Krynicka. Mieszkanie: salon połączony z kuchnią, sypialnia, łazienka, przedpokój, + balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Młodych

Świdnica,dolnośląskie

375 000 zł72 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

do sprzedania mieszkanie w Świdnicy na os. Młodych, znajdujące się na I pierwszym piętrze; mieszkanie składa się z dużego pokoju, 3 sypialni, kuchni, łazienki, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł50 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy znajdujące się na osiedlu Stary Fordon. Pomieszczenia: 50 m 2 - 2 pokoje, - kuchnia, - łazienka razem z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

425 000 zł37 m² 11 486,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży piękne mieszkanie 37 m2 osiedle śródmieście standard: na sprzedaż atrakcyjne 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazianka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł43 m² 16 647,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Posiadam na sprzedaż bardzo ładne 2-pok mieszkanie 43,25m2 odpowiednie dla: 1-2 osób ceniących szybki dojazd do ścisłego centrum oraz walory mieszkania w atrakcyjnie wykończonym lokalu. Jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł27 m² 14 700,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

1-pokojowe mieszkanie w budynku z cegły na Ochocie, parter. Mieszkanie o powierzchni 27,21 m2 to otarta przestrzeń 24 m2 z aneksem kuchennym oraz łazienka z kabiną prysznicową 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zdroje

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł42 m² 9 520,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż mieszkanie dwupokojowe W dzielnicy zdroje, na osiedlu przy jeziorze szmaragdowym nieruchomość O powierzchni 41,91 M 2 : salon Z kuchnią sypilania łazienka przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

585 600 zł39 m² 15 163,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Możliwość wykończenia pod klucz * Prestiżowa Inwestycja w Świetnej Lokalizacji Dwupokojowe mieszkanie w Historycznym Budynku W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

690 000 zł54 m² 12 897,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam na sprzedaż bezpośrednio 53.5 m + (14 m loggia) mieszkanie na atrakcyjnym osiedlu bajkowym w Kołobrzegu przy ulicy Mazowieckiej. Na osiedlu znajduje się parking zewnętrzny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

427 000 zł47 m² 9 000,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronna kawalerka w kamienicy przy ul. Daszyńskiego. Oferowana kawalerka znajduję się na drugim piętrze w kamienicy na osiedlu Ołbin. Na mieszkanie składa się: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stwosza

Gdańsk,pomorskie

439 000 zł24 m² 18 291,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż gotowa do zamieszkania lub w celach inwestycyjnych, przestronna kawalerka z balkonem. Lokalizacja: stara Oliwa jest jedną z najstarszych i najbardziej prestiżowych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

490 000 zł59 m² 8 347,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania na parterze na zamkniętym osiedlu w dobrym punkcie komunikacyjnym miasta Mińsk Mazowiecki. Lokal mieszkalny to -strefa dziennej na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

715 000 zł47 m² 15 333,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowy, dwupokojowy apartament Z balkonem, stan deweloperski, ul.FRANCESCO NULLO (GRZEGÓRZKI PARK). N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46.63 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Główna

Poznań,wielkopolskie

466 235 zł54 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Сучасна комфортна 3-кімнатна квартира в Новому місті Познані Поруч є парк та зони відпочинку. Будівля на першому.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Głogów,dolnośląskie

285 000 zł63 m² 4 523,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, mieszkanie, 3 pok. 63m2, parter, osiedle Kopernik , sprzedaż 285 000 zł Polecamy ustawne i przestrzenne 3- pokojowe mieszkanie położone na parterze z balkonem, w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Smoleńsk

Kraków,małopolskie

399 000 zł23 m² 17 347,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Stare miasto przy planatach klimatyczne mieszkanie Z tarasem N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone w ścisłym centrum Krakowa. Znakomita lokalizacja blisko Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Lębork,pomorskie

384 900 zł73 m² 5 286,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie położone w centrum Lęborka przy ulicy Armii Krajowej (skrzyżowanie Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cystersów

Kraków,małopolskie

690 000 zł52 m² 13 215,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Cystersów w Krakowie! Mieszkanie jest położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

585 900 zł70 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 69,75 m2, zlokalizowane na drugim piętrze, 4 piętrowego budynku.Termin odbioru przewidziano na IV kwartał 2022 roku. Nieruchomość składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starołęcka

Poznań,wielkopolskie

277 286 zł46 m² 5 966,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Starołęcka 43 to inwestycja dla osób, które: poszukują kameralnej inwestycji w dobrej lokalizacji, szukają zielonej przestrzeni w pobliżu swojego domu, lubią mieć wszędzie blisko, nie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij