dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł60 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje Balkon Garaż Komórka w cenie Miasteczko Wilanow Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: warszawa Wilanów, ul. Branickiego Metraż: 58 m2 Piętro: 2/4 Rok budowy: 2017 Stan prawny: własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lea

Kraków,małopolskie

1 168 992 zł66 m² 17 820 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży dewelopera dom.NB Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 65,60 m2 znajdujące się w nowo powstającej inwestycji przy zbiegu ulic Lea i Zarzecze w Krakowie. Barrakuda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

360 612 zł57 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży,nowe,komfortowe,klimatyczne i kameralne mieszkanie w podwyższonym stanie deweloperskim usytuowane na poddaszu w całkowicie odbudowanej kamienicy.Wszystkie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

828 828 zł52 m² 15 939 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament 52M2, 2 pokoje, wilanów, ul. Bruzdowa (warszawa, wilanów, bruzdowa) Na sprzedaż: apartament w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

220 000 zł43 m² 5 122,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia bardzo słonecznego mieszkania usytuowanego na IV piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Żwirki i Wigury w Solcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

301 728 zł29 m² 10 354,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania IV Kwartał 2023 Kawalerka z ogrodem na Sołtysowicach W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

278 878 zł27 m² 10 325 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Promocja! Kawalerka od developera - Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

460 000 zł40 m² 11 586,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokojowe mieszkanie w centrum Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie oddane do użytku w 2020 roku przy ul Targowej 4. Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

554 000 zł60 m² 9 187,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze Do mieszkania przynależą 2 balkony o powierzchni 6,80m2 i 2,10m2 termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

370 000 zł27 m² 13 703,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki w dzielnicy Prądnik Biały. Osiedle znajduje się przy ulicy Żabiniec, obok znajduje się Biedronka, basen, przedszkole, apteka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

310 000 zł26 m² 11 923 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne moje oferty lokali na sprzedaż umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

561 999 zł56 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Piękne mieszkanie położone w nowej części Gdańskiego Jasienia. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze budynku w nowym budownictwie z windą. Do mieszkania przynależą dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł80 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja: warszawa Wola, rejon ulic Ludwiki i Płockiej (350 m od stacji metra Płocka) Powierzchnia: 80 m2 - salon, dwie sypialnie, dwie łazienki, garderoba, częściowo otwarta kuchnia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł39 m² 13 800,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Klimatyczne mieszkanie na parterze w przedwojennej kamienicy. Usytuowane przy ul. Żeromskiego/ Stare Bielany. Kamienica 4- piętrowa z 1937 r. Klatka schodowa czysta i zadbana. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

531 320 zł59 m² 8 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2023 roku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

487 075 zł55 m² 8 788,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocje - rabaty na wybrane mieszkania w tej inwestycji! Przy tej ofercie oszczędzasz 48.789 zł Home Smart Premium GRATIS Miejsce postojowe naziemne w cenie. Biuro sprzedaży mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

252 700 zł25 m² 9 996,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w stanie deweloperskim - 25,28m2. Mieszkanie na 2 piętrze w 5 piętrowym apartamentowcu. - duży balkon 8m2 - ekspozycja okien południowa - ogrzewanie miejskie z sieci mpec, - brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 056 230 zł76 m² 13 825 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie gotowe! 3 pokojowe/76,40M2/ browary wrocławskie ul. Jedności Narodowej, wrocław Wyjątkowa lokalizacja, jedne z ostatnich gotowych mieszkań 3 pokojowych w Butelkowni budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

699 000 zł45 m² 15 623,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Doradcy Wawel Service maja przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Starym Podgórzu w Krakowie! Lokal ma powierzchnie 44,74 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księżycowa

Warszawa,mazowieckie

935 000 zł66 m² 14 060,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Sprzedam mieszkanie położone na warszawskiej Chomiczówce. - 3 pokoje. W skład mieszkania o powierzchni 66,50 m2 wchodzi: sypialnia 10,72 m2 Pokój dziecięcy 11,47 m2 Salon 20,67 m2 Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

451 444 zł52 m² 8 650,01 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji w Gdańsku Łostowice. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Nieruchomość składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 04.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPER PROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO HANDLOWE DEWELOPERA! BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

380 000 zł38 m² 9 971,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pok mieszkanie w dzielnicy Czyżyny! Gotowe do zamieszkania! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica Nieruchomość złożona z: pokój 1 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

549 000 zł56 m² 9 751,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta wygodnego mieszkania na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu: osiedle Sztuk Pięknych to miejsce przyjazne i bezpieczne dla rodzin z dziećmi:- dwa ogrodzone place zabaw, - zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

680 160 zł65 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe Latem 2023 Przestronne mieszkanie na Swojczycach W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem(możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

497 000 zł26 m² 19 115,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na spotkanie. Idealne dla singla, studenta lub inwestora pod wynajem. Metro Daszyńskiego tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

247 000 zł30 m² 8 233,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem oferty jest rzadko spotykane mieszkanie w bardzo korzystnej lokalizacji na osiedlu Leśnym. Nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku po termoizolacji. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

515 000 zł61 m² 8 446,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż oferujemy Państwu czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na parterze trzypiętrowego bloku wybudowanego w 2012 roku przy ul. Kryształowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

338 000 zł47 m² 7 191,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż eleganckie trzypokojowe mieszkanie na IV piętrze w bloku z balkonem zlokalizowane na Bydgoskich Wyżynach! Mieszkanie składa się z: - salon z wyjściem na balkon, - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

329 900 zł34 m² 9 606,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w stanie deweloperskim - 34,34m2. Mieszkanie znjaduje się na 3 piętrze. Do lokalu przynależy duży balkon 8m2. Ekspozycja okien południowo-zachodnia. Wyjście na taras z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł37 m² 7 474,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Libera Nieruchomości przedstawia Państwu nową ofertę, 2 pokojowego mieszkanie zlokalizowanego na II piętrze kamienicy przy ulicy Jagiellońskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

391 460 zł42 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bez prowizji i podatku pcc 2%. Oferta prosto z biura sprzedaży. Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Więcej informacji pod nr tel. Mam Państwu do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

631 810 zł59 m² 10 697,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup bez prowizji i pcc. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na nowo powstającym osiedlu zlokalizowanego na granicy dzielnic Morena i Jasień. Mieszkanie jest komfortowe do zaprojektowania, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mulicka

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł48 m² 8 805,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie na cichym zielonym osiedlu we Wrocławiu. Rok budowy 2008, dwupiętrowe bloki, mieszkanie na 2 piętrze. W skład mieszkania wchodzą: - salon - Sypialnia - Osobna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł52 m² 4 254,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1876

Makler nieruchomości poleca Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze wyremontowanej kamienicy w Centrum miasta, kilka kroków od Wyspy Młyńskiej. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sportowa

Boguchwała,podkarpackie

288 000 zł39 m² 7 356,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 39,15 m2 położone w Boguchwale przy ulicy Sportowej. Mieszkanie jest bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana.Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o pow.48m2 położone w Poznaniu na Os. Kosmonautów. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w czteropiętrowym budynku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Doskonale położone i skomunikowane trzypokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Mieszkanie skrajne znajduje się na pierwszym piętrze zadbanego budynku z lat 70. Zadbane klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska

Zielona Góra,lubuskie

395 000 zł49 m² 8 142,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowy Blok! Gorąca oferta! 2-pokojowe przy ul. Obywatelskiej! Tylko u nas! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, położone na I piętrze nowego bloku nieopodal centrum miasta. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostroroga

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł44 m² 15 609,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie 2 pok z tarasem na Woli. Pl/ua/eng Mieszkanie znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta na ul. Ostroroga w Warszawie. Na nowym kameralnym.