dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 106 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 106 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Żupańskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

465 000 zł85 m² 5 470,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję duże dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane blisko parku Kasprowicza i Jasnych Błoni. Świetne miejsce zapewnia łatwy dostęp do wszelkich obiektów użyteczności publicznej i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Letnica

Gdańsk,pomorskie

621 303 zł57 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszam do kontaktu tel: e-mail: zapraszam do zapoznania się z ofertą. Najbardziej wyczekiwana inwestycja ostatnich lat poniżej kilka słów o niej. Oferujemy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

744 387 zł74 m² 10 042 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w doskonałej lokalizacji. Nowe osiedle blisko morza. Mieszkanie dla osób, którym zależy na łatwym i szybkim dojeździe w inne części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słoneczna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

760 000 zł86 m² 8 806,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie o pow. 86,3 m2 na kameralnym Osiedlu Słonecznym w Bydgoszczy. Oferta dostępna tylko w Forma Nieruchomości. - świetna lokalizacja - Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Kraków,małopolskie

470 000 zł41 m² 11 463,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta W unikatowej kamienicy najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bałtycka

Rzeszów,podkarpackie

239 000 zł25 m² 9 435,45 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. To dwupokojowa nieruchomość o powierzchni 25,33m2. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

1 530 657 zł122 m² 12 510 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Bliskość Śródmieścia to niezależność i komfort decyzji. Urzekające architekturą i atmosferą Stare Miasto, wraz z klimatycznymi restauracjami i kawiarniami znajduje się niecałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł41 m² 16 565,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szukasz klimatycznego mieszkania o ustawnym rozkładzie w modnej dzielnicy? Lubisz korzystać z uroków miejskiego życia? A może zamierzasz zainwestować w mieszkanie na wynajem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

490 000 zł58 m² 8 433,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania przy ul. Starzyńskiego. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 58,1 m2 usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogińskiego

Suwałki,podlaskie

184 000 zł29 m² 6 344,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferowane mieszkanie znajduje się w bloku, przy ulicy Ogińskiego 4, na 4 piętrze. Dostępne są 2 windy w tym dedykowana przystosowana dla inwalidów. Blok jest monitorowany. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszczyńska

Mikołów,śląskie

249 000 zł47 m² 5 314,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 46,85 m2 położone jest na parterze w niskim bloku przy ulicy Pszczyńskiej 40. Oprócz rewelacyjnego układu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mirsk

Mirsk,dolnośląskie

108 900 zł33 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33m 2 w Mirsku dwa pokoje , kuchnia , przedpokój ,łazienka bezczynszowe , rozkładowe parter w czterolokalowej kamienicy ogrzewanie piecowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romualda

Kielce,świętokrzyskie

289 000 zł43 m² 6 658,99 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Fundament prezentuje: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,40m2, usytuowane na ostatnim piętrze w 10 piętrowym bloku przy ul. Romualda, osiedle ksm. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowicza

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł54 m² 10 280,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Jasne, słoneczne mieszkanie we Wrzeszczu (53,22 m kw.) znajdujące się na 1-piętrze 3-piętrowego budynku. Lokalizacja: -> Plaża w Brzeźnie - 3 przystanki tramwajowe -> Politechnika Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

481 436 zł52 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 52,33 m2. Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu znajduje się na 1 piętrze oraz posiada balkon o pow. 5 m2. W mega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jałowego

Rzeszów,podkarpackie

545 000 zł55 m² 9 844,65 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Biuro Dobry Adres Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście przy ul. Jałowego. Nieruchomość o powierzchni 55,36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

375 250 zł38 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2023 roku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 900 zł74 m² 5 404,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem oferty jest mieszkanie z ogromnym potencjałem zlokalizowane na Kapuściskach w samym sercu tej dzielnicy. Budynek utrzymany w bardzo dobrym stanie, szerokie klatki schodowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

1 465 000 zł79 m² 18 544,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż, trzypokojowe przestronne i mieszkanie o powierzchni 79 m2 zlokalizowane na chronionym osiedlu Zielony Żoliborz tuż przy placu Grunwaldzkim, w apartamentowcu z 2012 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

383 042 zł41 m² 9 249,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 41,41 m2, zlokalizowane na 1 piętrze, 4 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na III kwartał 2022 roku. Osiedle położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł85 m² 2 352,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta zarezerwowana. Do sprzedania w pełni rozkładowe, przestronne mieszkanie położone w okolicy ulicy Przemysłowej w Śródmieściu Wałbrzycha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

631 300 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania W pięknej, kameralnej I kapitalnie odrestaurowanej kamienicy W centrum Na sprzedaż ostatnie 6 mieszkań! Miejsca postojowe! 2-pokojowe mieszkanie w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

910 000 zł52 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie w Gdańsku przy ulicy Myśliwskiej, na granicy dzielnic Pecki-Migowo i Jasień. Mieszkanie dwupokojowe, z aneksem kuchennym i garderobą, o łącznej powierzchni 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

289 000 zł35 m² 8 257 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Os. Barskie Do zaoferowania mamy mieszkanie o powierzchni 35m2 położone na II/IV piętrze. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Idealne pod inwestycję wynajmu lub dla rodziny 2+1. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czereśniowa

Warszawa,mazowieckie

453 000 zł33 m² 13 773 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Kameralna 3 piętrowa inwestycja licząca 96 lokali mieszkalnych, z funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jantarowa

Lublin,lubelskie

415 000 zł54 m² 7 745,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji przy ul. Jantarowej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku, składa się z dwóch oddzielnych pokoi, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Bolesławiec,dolnośląskie

279 000 zł48 m² 5 813 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Boleslavia Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą zakupu mieszkania z ogrzewaniem miejskim przy ul. Parkowej w Bolesławcu. Lokal mieszkalny o powierzchni 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł57 m² 12 719,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Starej Ochocie, które usytuowane jest na pierwszym piętrze w kamienicy z 1957 roku. Nieruchomość 57m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnowiecka

Kraków,małopolskie

549 000 zł54 m² 10 134,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bronowice wielkie, ul. Sosnowiecka rezerwacja! 3 pokojowe mieszkanie O metrażu 54,17 M2 Z balkonem 4 M2 Dzielnica Bronowice to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta Zablokowana! Biuro Trend House Nieruchomości oferuje Państwu przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 50,8 m2, usytuowane na parterze w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

497 533 zł55 m² 9 100,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze Do mieszkania przynależy loggia o powierzchni 10,86 m2 termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł71 m² 11 971,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam na bezpłatną prezentację niesamowitego mieszkania przy ul. Grabiszyńskiej - 800m do Placu Legionów. Na wejściu znajduje się przedpokój z dwoma ogromnymi szafami przesuwnymi. Następnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Janickiego

Szczecin,zachodniopomorskie

265 000 zł24 m² 10 959,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Gotowiec inwestycyjny. Do sprzedaży kawalerka na drugim piętrze w budynku z 2013r. Doskonała lokata - inwestycja pod wynajem i doskonałe miejsce aby zamieszkać. Kawalerka ma pow.24,18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

328 112 zł37 m² 8 808,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy tu 299 komfortowych lokali mieszkalnych zaprojektowanych w 13 budynkach - kameralnych 3- oraz 1-piętrowych. Dostępne w ramach inwestycji innowacyjne rozwiązania - pakiet antysmogowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

639 000 zł35 m² 18 441,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Victoria Estate prezentuje apartament w luksusowej inwestycji "kościuszki 39" Mieszkanie: apartament znajduje się na I piętrze w III piętrowej inwestycji z 2022 roku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł66 m² 6 091,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie na osiedlu Osowa Góra 3 pokojowe! Mieszkanie M4 65 m2 +komórka lokatorska. 4 m2. W skład nieruchomości wchodzi: salon 20 m2 2 pokoje po 11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Częstochowa,śląskie

174 000 zł34 m² 5 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34 mkw usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku przy Alei Pokoju. W skład mieszkania wchodzą: -Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kraków,małopolskie

387 000 zł34 m² 11 382,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie z dużą loggią w dzielnicy Podgórze Duchackie /kurdwanów ul.Witosa. Lokal po bardzo starannym, solidnym i fachowym remoncie (wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Zdrojowe

Zielona Góra,lubuskie

490 000 zł61 m² 8 087,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferta zablokowana Dostępne od zaraz! W pełni umeblowane i zaopatrzone we wszystkie sprzęty, przestrzenne 4-pokojowe mieszkanie w nowym bloku z windą. Mieszkanie posiada duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł55 m² 9 323,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowiec inwestycyjny w super lokalizacji! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,7 m2, usytuowane na dziesiątym piętrze jedenastopiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Lubin,dolnośląskie

170 000 zł36 m² 4 722 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe spółdzielcze własnościowe ciepłe mieszkanie z balkonem, na III piętrze wieżowca przy ulicy ul. Skłodowskiej-Curie w centrum Lubina. Powierzchnia wynosi 35,67 m2 plus.