dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 053 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

383 042 zł41 m² 9 249,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 41,41 m2, zlokalizowane na 1 piętrze, 4 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na III kwartał 2022 roku. Osiedle położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł85 m² 2 352,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta zarezerwowana. Do sprzedania w pełni rozkładowe, przestronne mieszkanie położone w okolicy ulicy Przemysłowej w Śródmieściu Wałbrzycha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

631 300 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania W pięknej, kameralnej I kapitalnie odrestaurowanej kamienicy W centrum Na sprzedaż ostatnie 6 mieszkań! Miejsca postojowe! 2-pokojowe mieszkanie w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

910 000 zł52 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie w Gdańsku przy ulicy Myśliwskiej, na granicy dzielnic Pecki-Migowo i Jasień. Mieszkanie dwupokojowe, z aneksem kuchennym i garderobą, o łącznej powierzchni 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

289 000 zł35 m² 8 257 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Os. Barskie Do zaoferowania mamy mieszkanie o powierzchni 35m2 położone na II/IV piętrze. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Idealne pod inwestycję wynajmu lub dla rodziny 2+1. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czereśniowa

Warszawa,mazowieckie

453 000 zł33 m² 13 773 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Kameralna 3 piętrowa inwestycja licząca 96 lokali mieszkalnych, z funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jantarowa

Lublin,lubelskie

415 000 zł54 m² 7 745,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji przy ul. Jantarowej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku, składa się z dwóch oddzielnych pokoi, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Bolesławiec,dolnośląskie

279 000 zł48 m² 5 813 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Boleslavia Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą zakupu mieszkania z ogrzewaniem miejskim przy ul. Parkowej w Bolesławcu. Lokal mieszkalny o powierzchni 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł57 m² 12 719,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Starej Ochocie, które usytuowane jest na pierwszym piętrze w kamienicy z 1957 roku. Nieruchomość 57m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnowiecka

Kraków,małopolskie

549 000 zł54 m² 10 134,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bronowice wielkie, ul. Sosnowiecka rezerwacja! 3 pokojowe mieszkanie O metrażu 54,17 M2 Z balkonem 4 M2 Dzielnica Bronowice to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta Zablokowana! Biuro Trend House Nieruchomości oferuje Państwu przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 50,8 m2, usytuowane na parterze w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

497 533 zł55 m² 9 100,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze Do mieszkania przynależy loggia o powierzchni 10,86 m2 termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł71 m² 11 971,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam na bezpłatną prezentację niesamowitego mieszkania przy ul. Grabiszyńskiej - 800m do Placu Legionów. Na wejściu znajduje się przedpokój z dwoma ogromnymi szafami przesuwnymi. Następnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Janickiego

Szczecin,zachodniopomorskie

265 000 zł24 m² 10 959,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Gotowiec inwestycyjny. Do sprzedaży kawalerka na drugim piętrze w budynku z 2013r. Doskonała lokata - inwestycja pod wynajem i doskonałe miejsce aby zamieszkać. Kawalerka ma pow.24,18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

328 112 zł37 m² 8 808,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy tu 299 komfortowych lokali mieszkalnych zaprojektowanych w 13 budynkach - kameralnych 3- oraz 1-piętrowych. Dostępne w ramach inwestycji innowacyjne rozwiązania - pakiet antysmogowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

639 000 zł35 m² 18 441,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Victoria Estate prezentuje apartament w luksusowej inwestycji "kościuszki 39" Mieszkanie: apartament znajduje się na I piętrze w III piętrowej inwestycji z 2022 roku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł66 m² 6 091,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie na osiedlu Osowa Góra 3 pokojowe! Mieszkanie M4 65 m2 +komórka lokatorska. 4 m2. W skład nieruchomości wchodzi: salon 20 m2 2 pokoje po 11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Częstochowa,śląskie

174 000 zł34 m² 5 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34 mkw usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku przy Alei Pokoju. W skład mieszkania wchodzą: -Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kraków,małopolskie

387 000 zł34 m² 11 382,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie z dużą loggią w dzielnicy Podgórze Duchackie /kurdwanów ul.Witosa. Lokal po bardzo starannym, solidnym i fachowym remoncie (wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Zdrojowe

Zielona Góra,lubuskie

490 000 zł61 m² 8 087,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferta zablokowana Dostępne od zaraz! W pełni umeblowane i zaopatrzone we wszystkie sprzęty, przestrzenne 4-pokojowe mieszkanie w nowym bloku z windą. Mieszkanie posiada duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł55 m² 9 323,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowiec inwestycyjny w super lokalizacji! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,7 m2, usytuowane na dziesiątym piętrze jedenastopiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Lubin,dolnośląskie

170 000 zł36 m² 4 722 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe spółdzielcze własnościowe ciepłe mieszkanie z balkonem, na III piętrze wieżowca przy ulicy ul. Skłodowskiej-Curie w centrum Lubina. Powierzchnia wynosi 35,67 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

750 000 zł52 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w okolicy ul. Chełmońskiego w Krakowie. Oferujemy Państwu na sprzedaż apartament 2 pokojowy 52,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Hieronima Derdowskiego

Kartuzy,pomorskie

290 000 zł40 m² 7 160,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli poszukujesz mieszkania dwupokojowego dla siebie lub na wynajem - ta oferta jest dla Ciebie Mam na sprzedaż mieszkanie o pow. 40,50 m kw., położone na II piętrze. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajki

Gliwice,śląskie

280 000 zł45 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witaj! Jeśli szukasz jasnego, ustawnego mieszkania z balkonem w świetnej dzielnicy w Gliwicach, to bardzo dobrze trafiłeś/aś. Zapraszam do opisu i zachęcam do kontaktu. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chocimska

Warszawa,mazowieckie

747 000 zł37 m² 20 409,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1947

Na sprzedaż kawalerka z wydzieloną sypialnią o powierzchni 36,6 m2 na Mokotowie. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wagonowa

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Atuty nieruchomości 1) Idealne pod wynajem 2) Budynek o podwyższonym standardzie 3) W pełni wyposażone 4) Tanie w utrzymaniu Nieruchomość jest idealną propozycją na pierwsze mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł89 m² 12 359,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam państwu wyjątkową ofertę w bardzo atrakcyjnej cenie na tle osiedla. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, na prestiżowym Osiedlu Leśnym przy samym parku Fort Bema na warszawskim Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

967 000 zł72 m² 13 408 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie gotowe! 3 pokojowe/72,12M2/ browary wrocławskie ul. Jedności Narodowej, wrocław Wyjątkowa lokalizacja, jedne z ostatnich gotowych mieszkań 3 pokojowych w Butelkowni budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

541 800 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2023 roku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kraków,małopolskie

666 360 zł62 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe apartamenty kraków-czyżyny ok. Galerii handlowej "M1" 0% prowizji oferta dostępna tylko W naszym biurze Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku krakowskim Dewelopera, to 4-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Poznań,wielkopolskie

385 000 zł51 m² 7 549,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt: nowa oferta! Krótko mówiąc - bardzo fajne, zgrabne mieszkanie. Mieszkanie, które składa się z trzech pokoi - dwóch niezależnych, zamykanych oraz otwartego gabineciku. Jest oczywiście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Okrężna

Niepołomice,małopolskie

590 000 zł94 m² 6 276,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Na pięciopokojowe mieszkanie w domu jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, położony w atrakcyjnej oraz spokojnej dzielnicy w Niepołomicach przy ul. Okrężnej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

450 000 zł49 m² 9 264,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zamknięte osiedle na Grunwaldzie. Kameralna i bezpieczna okolica. Powierzchnia mieszkania 48,57m2 z balkonem. Rozkład mieszkania umożliwia zamknięcie kuchni. Osiedle położone wśród wysokich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

553 232 zł61 m² 9 024,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2023 roku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilkowyja

Rzeszów,podkarpackie

413 660 zł55 m² 7 583,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta Z rynku pierwotnego bez prowizji I podatku pcc 2%! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim w niskim bloku z windą oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

524 000 zł64 m² 8 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do którego możesz się wprowadzić i nie myśleć o jakichkolwiek nakładach finansowych związanych z remontem? Przestronnego miejsca z dużą przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwarcowa

Lublin,lubelskie

491 994 zł61 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Lublin, w dzielnicy Czuby, przy ulicy Kwarcowej. Powierzchnia nieruchomości wynosi 61 m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

389 000 zł37 m² 10 628,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Brak 2 % podatku pcc nieruchomość Metraż 36.66 m2- jest to powierzchnia użytkowa Mieszkania składa sie z przedpokoju, łazienki, salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni. Ekspozycja mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

688 000 zł77 m² 8 980,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie czteropokojowe z loggią, o powierzchni 76,61 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczecińska

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3- pokojowego usytuowanego w dzielnicy Gdańsk Przymorze. Piękne mieszkanie na 1-szym piętrze w zadbanym budynku przy.