dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

494 318 zł38 m² 13 012 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun Oferty: kom. Kawalerka z możliwością podziału na 2 pokoje, z balkonem, o projektowanej powierzchni około 37,5 m2 (w zależności od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

318 000 zł58 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł68 m² 13 220,60 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartament Studio Morena przy ulicy Rakoczego. Budynek oddany w 2021 roku, świeżo po remoncie. Lokal narożny, słoneczny (strona zachodnia) składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

347 000 zł67 m² 5 210 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferujemy trzypokojowe mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze w bloku mieszkalnym z windą. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Sosnowcu. Korzystne usytuowanie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

2 272 000 zł121 m² 18 778,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji. Bez podatku pcc. Zakup prosto od dewelopera. Gotowy do odbioru - zapraszam na prezentację. Ponad 120-metrowy apartament z oknami skierowanymi na trzy strony świata zachód, południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Kraków,małopolskie

415 000 zł39 m² 10 613,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,10m2 zlokalizowane w budynku przy ul. Kurczaba w dzielnicy Nowy Prokocim. Lokal po generalnym remoncie znajduje się na jedenastym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grzegórzki

Kraków,małopolskie

1 519 289 zł97 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania od dewelopera Kraków-Grzegórzki Okolice Al.Pokoju Gotowa inwestycja w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Krakowa- Grzegórzki. Świetnie skomunikowana lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

340 000 zł54 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie os. Przylesie. Położone na I piętrze w niskim wielorodzinnym budynku. Mieszkanie bezczynszowe. W jego skład wchodzą : salon z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościelna

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł66 m² 5 343,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowana jest na pierwszym piętrze kamienicy w dzielnicy Stołczyn. Okolica cicha i spokojna. Okna od podwórka (strona zachodnia) z widokiem na liczną zieleń. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

995 000 zł91 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: tel. Piękne, czteropokojowe, mieszkanie, z aneksem kuchennym i dużym ogródkiem, o łącznej powierzchni 91 m2 w budynku z 2013 roku na Ołtaszynie. Ołtaszyn to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Gliwice

Gliwice,śląskie

329 265 zł49 m² 6 775 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkanie zlokalizowane na VII piętrze w dzielnicy Stare Gliwice. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu miejsca parkingowego naziemnego lub w podziemnej hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Lubin,dolnośląskie

456 000 zł54 m² 8 494,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowość! dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe, świeżo wykończone i nigdy niezamieszkane mieszkanie o powierzchni 53,68m2 w bloku wybudowanym w 2021r. w Lubinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olsztyńska

Gdańsk,pomorskie

828 000 zł73 m² 11 317,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Obniżka ceny Z 870 000zł Dzień dobry, na sprzedaż mieszkanie 73,16m2 na 1 piętrze w 11 piętrowym bloku o nietypowej linii elewacyjnej, w najbardziej atrakcyjnej dzielnicy Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aptekarska

Wałbrzych,dolnośląskie

229 000 zł73 m² 3 124,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy Państwu duże ,trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta w Wałbrzychu. Mieszkanie składa się z trzech pokoi,kuchni,łazienki oraz przedpokoju. Ogrzewanie gazowe,piec dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Rycerza Blizbora

Gdańsk,pomorskie

809 499 zł130 m² 6 226,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Bardzo przestronne, słoneczne mieszkanie na Jasieniu. Wykończone w wysokim standardzie oraz w dobrym stanie. W tym roku były wymieniane podłogi, okna połaciowe, drzwi na górze (nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł35 m² 10 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Sprzedam kawalerkę na Starym Mieście w kamienicy przy ul. Bolesława Prusa. Mieszkanie pow. 35 m2, 1-pok | Piwnica | Parking dla mieszkańców Wspólnoty | Klimatyzacja | Bolesława Prusa. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawowa

Siemianowice Śląskie,śląskie

349 000 zł57 m² 6 169,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie po remoncie W siemianowicach śląskich- michałkowicach Atuty nieruchomości: - spokojna okolica i sąsiedztwo, - dogodny dojazd do Katowic i miast ościennych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł86 m² 19 186 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Dwu poziomowy Loft w centrum na ul. Wilczej mieszkanie Loft o pow.86 m2 po podłodze,67,63 m2 wg. Iso, o wysokości w najwyższym miejscu ponad 6 metrów! Mieszkanie zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł50 m² 9 618,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwa pokoje, oddzielna kuchnia, 49,8 m2, warszawa Nowodwory Ciche i ciepłe dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze budynku 3 piętrowego z 2006 roku, położonego w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Telimeny

Kraków,małopolskie

398 000 zł36 m² 11 148 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Świeżo wyremontowane w 2022 r. 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej okolicy przy ul. Telimeny na Bieżanowie Nowym. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 3/4. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kalinowszczyzna

Lublin,lubelskie

578 000 zł83 m² 6 997,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

anma lublin * Proponujemy do sprzedaży zadbane mieszkanie dla 4-osobowej rodziny położone w małym kameralnym bloku. Jest to doskonała do zamieszkiwania lokalizacja w zacisznej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pimpickiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

456 000 zł54 m² 8 476 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja! Centrum Nieruchomości Lendom oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w malowniczej części osiedla Jaroty. Sprzedawany lokal mieszkalny jest usytuowany na wysokim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

535 000 zł26 m² 20 427,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Apartament typu studio o powierzchni 26,6 m z pięknym bocznym widokiem na Motławę, zlokalizowany przy ulicy Chmielnej 73, w inwestycji aura II z 2018 roku na Wyspie Spichrzów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Dziesięciny

Białystok,podlaskie

421 000 zł41 m² 10 183,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska bez prowizji i podatku pcc. Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr M3 o powierzchni 41,34 m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku wielorodzinnym realizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Raciborska

Rybnik,śląskie

449 000 zł83 m² 5 425,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny apartament blisko centrum. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze nowego apartamentowca i składa się z: - 3 niezależnych pokoi, - dużego i jasnego salonu z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł84 m² 5 954,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Makler prezentuje komfortowe trzypokojowe mieszkanie w kameralnym apartamentowcu w bliskim sąsiedztwie Śluzy Okole. Składa się z mieszkania wchodzą następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Birmańska

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł42 m² 7 686,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu na Brochowie Mieszkanie składa się z: - salonu, - nyży, - kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pszczyna

Pszczyna,śląskie

290 000 zł47 m² 6 229,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum Pszczyny, na osiedlu Siedlice. Lokal mieszkalny o powierzchni 46,55 m2 mieści się na II piętrze, w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

380 300 zł40 m² 9 498 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

160 000 zł39 m² 4 123,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy państwu ofertę sprzedażową mieszkania typu M-3 położonego na idealnym I piętrze z balkonem przy ul. Krasickiego. Składa się 2 nieprzejściowych pokoi, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Kokoszki

Gdańsk,pomorskie

444 000 zł53 m² 8 407,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym 28,21 m2; - pokój 11,60 m2; - łazienka 5,71 m2 - korytarz 5,96 m2. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chylonia

Gdynia,pomorskie

339 999 zł36 m² 9 340,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Gdynia Chylonia. Jest to perełka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

361 692 zł33 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Житловий комплекс Piasta Park V є продовженням успішних попередніх етапів садиби - Piasta Park. Інвестиція будується між.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Bohaterów Getta

Kraków,małopolskie

886 107 zł56 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny apartamentowiec z 2021r tuż przy pl. Bohaterów Getta. Budynek znajduje się w cichej enklawie z dala od zgiełku ulicy. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

404 999 zł45 m² 9 007,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie w 4 piętrowym bloku - gotowe, po odbiorach. Przed budynkiem powstają domy - 1 piętrowe, a nad nimi rozciąga się panorama okolicy i miasta. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł52 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży słoneczne, narożne mieszkanie 3-pokojowe z dużym tarasem na nowym, zielonym osiedlu w samym centrum, tuż przy Odrze. Oferta bez prowizji, bezpośrednio od dewelopera. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębowa

Wola,śląskie

250 000 zł63 m² 3 971,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| nowa oferta. NA sprzedaż mieszkanie w Woli (gmina Miedźna, powiat pszczyński). Duże 3 pokojowe o pow. 62,95mkw,położone na 2 piętrze. Układ: mieszkanie jest środkowe, słoneczne. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jadwiżyn

Piła,wielkopolskie

355 000 zł60 m² 5 902,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na jadwiżynie Mieszkanie o pow. 60,14 m2 na I piętrze w bloku. Salon o pow. ok 19 m2. Z salonu wyjście na loggię. Kuchnia oddzielna, jasna z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

506 321 zł49 m² 10 405 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! *** Możliwość wyboru piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buska

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł48 m² 12 458,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie usytuowane naprzeciwko ch. Borek! Świetna lokalizacja, tramwaj, szybki dojazd do Centrum. Dwa rozkładowe pokoje idealnie sprawdzą się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Warszawa,mazowieckie

468 000 zł39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne, słoneczne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy w Zielonej części Starych Włoch. Mieszkanie. Lokal w stanie deweloperskim. Nie ma ścian działowych, dzięki czemu można do.