dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 225 ogłoszeń

699 000 zł56 m² 12 482,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż apartament, wraz z podziemnym miejscem garażowym, położony w centrum Rewala w odległości 200 m do plaży, bez sąsiedztwa głośnych lokali. Z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 068 zł55,74 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych apartamentów w inwestycji Złota Apartamenty, zlokalizowanej w Częstochowie przy ul. Złotej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 586 zł88,73 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88.73 m2 z balkonem oraz ponad 16m2 tarasem! W cenie mieszkania miejsce postojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 040 zł72,13 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z zielonym tarasem na nowoczesnym osiedlu zlokalizowane w Rzeszowie na ul. Technologicznej ( Zachodnia część Rzeszowa) oferta bez prowizji oraz pcc! opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 880 zł55,25 m² 15 472,94 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,25 m2 w nowej inwestycji na Podgórzu Duchackim przy ulicy Bochenka. 11 piętro! Ekspozycja południowa! od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł68 m² 6 985,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecamy nowoczesne mieszkania na kameralnym osiedlu powstającym w zachodniej części miasta. Do dyspozycji naszych klientów będą mieszkania o powierzchni 68 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł53,17 m² 20 688,36 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na Bemowie na strzeżonym osiedlu w bloku z 2018 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53.17m2 przy ul. Chrzanowskiej składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł49 m² 18 346,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 49 M2 / dwa pokoje / aneks kuchenny na bunscha park. Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Z balkonem I podziemnym miescem parkingowym blisko galeri atut ruczaj. Być.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 313 zł31,25 m² 12 650,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| pierwsza linia zabudowy | gąski | goose bay goose bay to nowoczesny budynek położony bezpośrednio przy plaży. Cesja apartamentu 0.L15, położonego na parterze od strony wschodniej z dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,90 mkw + użytkowana piwnica, położone na 2. piętrze bloku 4-piętrowego , z cegły, przy ul. Jagiellońskiej w Centrum Włocławka. Tradycyjne M-3.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł41,50 m² 7 927,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z ładnym widokiem - Reymonta! Przedstawiamy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze bloku, mieszczącego się w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł83 m² 3 795,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Idealne do wyremontowania i pod wynajm. Polecam do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie w kamienicy o pow. 83m3 (metraż w kw z piwnicą, pow. mieszkalna ok. 74m2), położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Fromborku przy ul. Mickiewicza idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję; oferta obejmuje dwa niezależne mieszkania o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł35,09 m² 13 109,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowy Luksus w Centrum Piły: wykończone 2 Pokoje przy ul. Rynkowej Czas to pieniądz - nie trać go na remont! Zamieszkaj w prestiżowym apartamentowcu z 2025 roku i ciesz się.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,07 m² 9 767,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania lokal mieszkalny składający się z: - kuchni, - 2 pokoi, - łazienki, - przedpokoju o łącznej powierzchni 46,07 mmkw. Mieszkanie po generalnym remoncie, nie wymagające wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

901 000 zł29,17 m² 30 887,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie usytuuwane w bloku na warszawskim Mokotowie między ulicami Domaniewską a Mariana Zdziechowskiego. Doskonały dostęp do dwóch stacji metra: wierzbno i Wilanowska. Nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Gotowe, kameralne 3 pokoje w sercu Wrocławia Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł40,76 m² 6 844,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Idealna propozycja dla osób szukających komfortowego, niedużego mieszkania z możliwością własnej aranżacji, w dobrej lokalizacji. Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 320 zł71,79 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W sprzedaży przestronne 4- pokojowe mieszkanie, w którego skład wchodzi salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, toaleta oraz przedpokój. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 173 zł58,73 m² 11 377,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji I pcc przekazanie mieszkań- lato 2026 r. Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu w prestiżowej, świetnie zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł49 m² 6 591,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem gotowe do zamieszkania / inwestycja Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o przemyślanym układzie, idealne dla młodej pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł78,40 m² 5 089,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż dwa mieszkania na parterze | stare pole | ul. Dworcowa | gotowy produkt inwestycyjny Na sprzedaż dwa niezależne mieszkania na parterze, położone w Starym Polu przy ul. Dworcowej,.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł36,37 m² 11 245,53 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz mieszkania z doskonałym skomunikowaniem i dostępem do wszelkiej infrastruktury lub inwestycji, która będzie się wynajmować bez większych problemów? To właśnie znalazłeś!.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł43,89 m² 5 696,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz miejsca, które nie narzuca Ci cudzego gustu, starych kafelków i niemodnych paneli? Przy ulicy Kosmonautów 1 w Tarnobrzegu czeka na Ciebie lokal o powierzchni 43,89 m , który.

Szczegóły ogłoszenia

1 038 610 zł64,37 m² 16 135 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne, ciche i bardzo komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,37 m , położone w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy przy ul. Kowalczyka 7. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne, dwustronne mieszkanie znajduje się blisko wielu udogodnień ułatwiających codzienne życie. Blisko dworca pks, pkp oraz licznych przystanków autobusowych. Blisko trzech marketów, siłowni,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł49,49 m² 9 294,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oława | ul. Spacerowa| 49,49 m | 3 pokoje | balkon | 2 piętro Są mieszkania, które się ogląda. I są takie, do których wchodzi się i od razu wiadomo, że to to. To przy Spacerowej 9.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł66,43 m² 7 812,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1893

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66,43 m , położone w kamienicy przy ul. Piotrkowskiej 71, w samym centrum miasta - na odcinku deptaka, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł46,85 m² 8 004,27 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w dzielnicy Bałuty, na osiedlu Teofilów A. Mieszkanie typu M-4 o powierzchni 46,85m2 położone jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł38 m² 6 576,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38m2 położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł63,13 m² 11 325,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 63,13 m , zlokalizowanego na parterze nowoczesnego budynku w Podłężu , blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Do końca Listopada 2025 roku 10 % zniżki na wybrane apartamenty. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jednopokojowy apartament inwestycyjny zlokalizowanego w kameralnej inwestycji "rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł85,25 m² 32 844,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

: krótko: śródmieście Południowe, ul. Poznańska, przy zbiegu z ul. Hożą | mieszkanie o powierzchni 85,5 m | 3 pokoje + osobna kuchnia | 1 piętro z windą | wysokość sufitu 2,9.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł56,20 m² 8 523,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze o powierzchni 56,20 m2 z prywatnym tarasem oraz ogrodem o powierzchni 102,7 m2 zlokalizowane w Zaczerniu. To kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł24 m² 17 708,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty: aldona Kasperek tel.   Otoczenie nieruchomości: ulica Pomorska położona jest bardzo blisko centrum - ok. 12 min. pieszo do Rynku. Okolica jest doskonale skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł89,68 m² 26 761,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ekskluzywny apartament z balkonem w sercu Krakowa [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia luksusowy, nowoczesny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położone w miejscowości Rekowo Górne gmina Puck. Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 32,8 m2. Nieruchomość posiada funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 025 zł54,95 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu nową Inwestycję składającą się z 8 budynków jednorodzinnych z zabudowie szeregowej. Osiedle znajduje się w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł72,57 m² 7 565,11 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości dom oferuje na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Żołnierskiej 33 w Olsztynie na Osiedlu Kormoran, bezpośrednio za Halą Urania. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze.