dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

468 000 zł60 m² 7 807,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży mieszkanie na lewobrzeżu Szczecina, w kameralnej lokalizacji wśród niewysokiej zabudowy oraz domów jednorodzinnych, dzielnica Bukowo, za Żelechowa i Warszewem. Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

309 000 zł40 m² 7 725 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 40 m2 ul Grunwaldzka os Jagiellońskie w skład którego wchodzą - Salon z podświetlanym kominkiem na biopaliwo - sypialnia - widna otwarta kuchnia -łazienka -przedpokój -przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

459 000 zł59 m² 7 832,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje przestronne, gustowne, zadbane i ustawne 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w dzielnicy Północ. Na pow. 59 m2 znajdują się: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

610 015 zł60 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Lokalizacja: krzyki to od lat, jeden z najbardziej popularnych rejonów położonych na południu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

149 000 zł38 m² 3 921 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Oględziny możliwe od 8.03.2020. Na sprzedaż mieszkanie-kawalerka o powierzchni 38,5 m2 w Wodzisławiu Śląskim na osiedlu 1 maja. - mieszkanie na parterze 4 kondygnacyjnego bloku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

322 700 zł36 m² 9 032 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! ** Na terenie osiedla prywatna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł26 m² 14 870 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry Kawalerka na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi: -Pokój dzienny z aneksem -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

512 200 zł42 m² 12 195 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

430 000 zł74 m² 5 799,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe z balkonem i dwiema piwnicami znajdujące się w bloku na osiedlu Przylesie, w Fordonie. Pomieszczenia: 74,14 m 2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł73 m² 9 438,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Przestronne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 73m2 w doskonałej lokalizacji, w centrum Moreny ul. Bulońska. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Bulońskiej, w centralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Jaworzno,śląskie

154 000 zł39 m² 3 948,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 39 m2 na parterze w dwupiętrowym bloku w Jaworznie - osiedle Szczakowa ul. Ogrodowa. W skład mieszkania wchodzą : - 1 pokój, - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majakowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

349 000 zł60 m² 5 778,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz komfortowego mieszkania dla swojej rodziny w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania ładne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

815 950 zł90 m² 9 100,49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania kraków - podgórze duchackie prowizja 0% Nowa Inwestycja sprawdzonego na rynku Dewelopera to 10-piętrowy budynek o szerokiej ofercie układów mieszkań -2-3-,4-pokojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Toruń,kujawsko-pomorskie

759 000 zł95 m² 8 006,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferta przestronnego mieszkania na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu: osiedle Sztuk Pięknych to miejsce przyjazne i bezpieczne dla rodzin z dziećmi: - dwa ogrodzone place zabaw, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

484 552 zł47 m² 10 416 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania kraków - czyżyny okolice Centrum Handlowego M1 prowizja 0% kom.LOKATORSKA W CENIE MIESZKANIA Nowa Inwestycja sprawdzonego na rynku Dewelopera w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kleszczewo

Kleszczewo,wielkopolskie

277 550 zł43 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wygodne 2-pokojowe mieszkanie w Kleszczewie. szkoła, sklepy i usługi w pobliżu szybki dojazd do Poznania - autobusem lub samochodem cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pszona

Kraków,małopolskie

840 000 zł77 m² 10 909 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

639 000 zł62 m² 10 316,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Elbląg, ulica łęczycka nowe osiedle, nowe mieszkanie W standarcie premium po remoncie. Harmonia wnętrza to koncepcja, która zakłada, że prostota, minimalizm, porządek, naturalne materiały,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

252 000 zł28 m² 9 127,13 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy 9 Dywizji piechoty na osiedlu Zwięczyca. W doskonałej lokalizacji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

450 000 zł47 m² 9 660,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem na kameralnym, spokojnym osiedlu w Suchym Lesie na granicy z Poznaniem (blisko Strzeszyn, podolany, piątkowo)do stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podkowińskiego

Kraków,małopolskie

490 000 zł46 m² 10 729,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Studio Nieruchomości Kraków przedstawia mieszkanie dwupokojowe z balkonem w lokalizacji - Krowodrza, prądnik Biały, ul. Podkowińskiego, okolice Galerii Bronowice, ikea mieszkanie I budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chopina

Piaseczno,mazowieckie

1 180 000 zł164 m² 7 195,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania dwupoziomowe, 5- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w ogrodzonym budynku czterorodzinnym z cegły z 2007 roku w Piasecznie. Mieszkanie składa się z dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

496 740 zł49 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Lokalizacja: krzyki to od lat, jeden z najbardziej popularnych rejonów położonych na południu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotnicka

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł53 m² 8 916,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie blisko przystanku tramwajowego na Złotnikach. Nowe budownictwo, spokojna okolica, świetnie sprawdzi się pod wynajem. Zapraszam na bezpłatną prezentację mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

731 411 zł75 m² 9 702,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Warszawski deweloper, należący do Polskiego Związku Firm Deweloperskich (bezpieczny kontrahent). Buduje liczne osiedla w Warszawie i okolicy (m.in. na Mokotowie, wilanowie, ursynowie czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Filmowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

604 164 zł80 m² 7 590 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Jako Kupujący nie płacą Państwo prowizji oraz podatku pcc! Przedstawiamy Państwu nowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 79.6 m2 znajdujące się na 5 piętrze w nowej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł91 m² 7 131,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szanowni Państwo, na sprzedaż w pełni wyposażone dwupoziomowe mieszkanie w Gdańskiej dzielnicy Łostowice. Poziom pierwszy w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania, drugi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Głogów Małopolski,podkarpackie

429 000 zł107 m² 4 026,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% prowizji 0% pcc ceny bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,72 m2 +28,85 m2 antresola , zlokalizowane w Głogowie Małopolskim. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Filmowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

278 382 zł34 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 33,54 m2, mieszczącego się na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu położonym na Osiedlu Kapuściska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

347 003 zł35 m² 9 832,88 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. 500m od Warty, przyjazna zielona okolica, 500m do przystanków tramwajowych i autobusowych - 25 min do Starego Rynku. W cenie ogródek Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

299 000 zł58 m² 5 155,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w naszym biurze! Mieszkanie o powierzchni 58 m2, na III piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego na Ustroniu III. Lokal posiada 3 pokoje, widną kuchnię, łazienkę z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł60 m² 11 001,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2/3 pokojowe o powierzchni 59,9 m2 znajdujące się w 7-piętrowym budynku na zadbanym osiedlu Skorosze przy ul. Dzieci Warszawy 27c. Mieszkanie z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

301 000 zł37 m² 8 135,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Typowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok.37m2 położone na Ip/X w budynku na bliskim zaodrzu Opola. Standard mieszkania do zamieszkania, meble kuchenne na wymiar oraz szafa w pokoju. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Tychy,śląskie

360 968 zł39 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

nowoczesna inwestycja, przy głównej arterii miasta. Siłownia na dachu! plac zabaw! Świetna lokalizacja! Dogodna lokalizacja zapewni przyszłym mieszkańcom ławy dojazd do pracy czy szkoły. Rozbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

396 440 zł40 m² 9 965,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze Do mieszkania przynależy loggia o powierzchni 3,04 m2. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Termin realizacji inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 334 000 zł53 m² 25 014,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Rezydencja Sienkiewicza to jeden z dwóch nowoczesnych budynków wielorodzinnych, usytuowanych w dzielnicy nadmorskiej vis a vis Parku Zdrojowego, w odległości 200 metrów od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kleszczewo

Kleszczewo,wielkopolskie

222 642 zł33 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dembego

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł49 m² 13 767,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy Państwu dwu-pokojowe mieszkanie o pow. 49,32m2 na osiedlu Nordic Star. Mieszkanie mieści się na parterze w budynku 5-piętrowym. Na w/ w powierzchnię składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

497 534 zł53 m² 9 437,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze Do mieszkania przynależy loggia o powierzchni 3,04 m2. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Termin realizacji inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raszyńska

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł46 m² 7 586,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania 3 pok. mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku (1969) bez windy. Nieruchomość mieści się na poznańskim Grunwaldzie przy ul Raszyńskiej Mieszkanie o łącznej pow. 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

430 000 zł44 m² 9 773 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970