dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burzyńskiego

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł64 m² 9 984,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Blisko do plaży i zielony widok z okien, to tylko nieliczne zalety tego mieszkania, a pierwsze zdjęcia to widok z okien! Przestronne mieszkanie, z genialnym układem 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Produkcyjna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 965 zł54 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowy apartament o powierzchni 54,13m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w Fordonie. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł44 m² 15 730,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

DO sprzedania: w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 43,8 m2 po generalnym remoncie, z oddzielną, widną kuchnią oraz dwoma balkonami z na 4. piętrze z 7. piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zygmuntowska

Marki,mazowieckie

1 089 944 zł133 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Ostatnie apartamenty w ekskluzywnej inwestycji deweloperskiej blisko Centrum Handlowego Targówek. Kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie, elegancko wykończona materiałami wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gieysztora

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł45 m² 16 667 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 45M2, 2 pokoje, wilanów, ul. Aleksandra gieysztora (warszawa, wilanów, gieysztora) Na sprzedaż: mieszkanie w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Filmowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

321 589 zł38 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jako Kupujący nie płacą Państwo prowizji oraz podatku pcc! Przedstawiamy Państwu nowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,33m2 znajdujące się na 1 piętrze w nowej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilda

Poznań,wielkopolskie

503 471 zł46 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 46,19 m2, usytuowane na Wildzie, w bliskiej odległości od Starego Miasta. Lokal znajduje się na 5 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

414 900 zł36 m² 11 525 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2M, zadbane mieszkanie na ul. Krynickiej - bez koniecznych remontów. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z otwartą kuchnią, sypialni, łazienki oraz korytarza. Dodatkowo znajduje się tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piechy

Ruda Śląska,śląskie

244 999 zł50 m² 4 854,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W pięknej I cichej lokalizacji- C.O - BALKON - TYLKO U NAS! Witam, przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej, przy ul. Ludwika Piechy na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł76 m² 7 065,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

0% prowizji 0% pcc ceny bezpośrednio od dewelopera Mam przyjemność zaprezentować nową inwestycję dziesięciu mieszkań o metrażach od 66,8 m2 do 79,6m2 w świetnej lokalizacji na zachodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Toruń,kujawsko-pomorskie

380 000 zł38 m² 9 973,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przyjdź i poczuj się jak u siebie. Urokliwe mieszkanie na Osiedlu Młodych czeka właśnie na Ciebie! Prezentuję słoneczne, dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie, blisko Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maciejewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

579 000 zł74 m² 7 860,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy rozkładowe 5 pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane przy ul. Maciejewicza vis a vis Uniwersytetu Szczecińskiego. Mieszkanie składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołuchowska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł60 m² 11 580,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne, dwustronne mieszkanie trzypokojowe z oddzielną widną kuchnią o łącznej pow 60,36 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w dziewięciopiętrowym bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

967 000 zł60 m² 16 116,70 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3 pokoje w Nowym Budownictwie na Przymorzu Mieszkanie o powierzchni 60,55 m2 znajduje się na 13 piętrze, osiedle Albatross Towers, gdańsk Przymorze. Osiedle jest monitorowane z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zygmuntowska

Marki,mazowieckie

690 480 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament z ogródkiem w nowej inwestycji deweloperskiej blisko Centrum Handlowego Targówek. Kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie, elegancko wykończona materiałami wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kazimierz

Kraków,małopolskie

664 000 zł57 m² 11 700,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Polecamy Państwu kawalerki na wyremontowanym poddaszu w jednej kamienic na krakowskim Kazimierzu. Mieszkania mają widok na Wawel! Idealna propozycja pod wynajem. Zwałaszcza w dzisiejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Malinka

Opole,opolskie

392 000 zł61 m² 6 426,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Od zaraz! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w Opolu Malinka. Niski blok , 1 piętro w 4 piętrowym budynku, składające się: dwie sypialnie ( jedna z balkonem) , aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dymińska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł37 m² 13 243,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwa pokoje z doskonałym rozkładem Centrum-Stary Żoliborz. Wielkim atutem mieszkania jest lokalizacja. Do metra dw. Gdański 200m, pl. Inwalidów 100m, plac Wilsona 300m Mieszkanie ma dobry rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

740 110 zł68 m² 10 884 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłogi

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł41 m² 9 223,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Nieruchomość położona w dzielnicy Jelonki, do remontu. Składa się z: - kuchni - łazienki - salonu - sypialni - przynależnej piwnicy 2,1 m2 Mieszkanie o pow. 41,2 m2 położone na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 20 Października

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

265 000 zł48 m² 5 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku przy ul.20 Października w Środzie Wlkp. Wolne od 1 września. Cena do negocjacji. 47, 5m2: trzy pokoje kuchnia (aneks) łazienka z wc komunikacja balkon Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pachnąca

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł98 m² 12 994,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie czteropokojowe idealne dla rodziny, o powierzchni 98,5m2, z piwnicą, w Warszawie przy ul. Pachnącej na Ursynowie w budynku z 1994.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

440 400 zł56 m² 7 864 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Najtańsze 4 pokoje Z ogrodem narożnym (płd-wsch)! A to nie wszystko: zadzwoń i spytaj o możliwość uzyskania dodatkowego rabatu - takiej promocji jeszcze nie było! tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł53 m² 8 471,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i piwnicą, znajdujące się w bloku na osiedlu Szwederowo. Pomieszczenia: 53 m 2 - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł68 m² 7 091,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie znajduje się tylko 12 km od wrocławskiego Rynku, a jest to odległość porównywalna z odległością od Rynku wielu wrocławskich osiedli, np.: Złotnik, Stabłowic, Jerzmanowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

486 000 zł48 m² 10 220,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 47,55 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na 5 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bałtycka

Rzeszów,podkarpackie

254 000 zł28 m² 8 984,79 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 28,27 m 2 w inwestycji Osiedle Przyszłości przy ul.Bałtyckiej. Jest to popularna i prężnie rozwijając się dziś dzielnica Wilkowyja. Osiedle stworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bałtycka

Rzeszów,podkarpackie

231 000 zł26 m² 8 998,83 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 25,67m 2 w inwestycji Osiedle Przyszłości przy ul.Bałtyckiej. Jest to popularna i prężnie rozwijając się dziś dzielnica Wilkowyja. Osiedle tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wilkowyja

Rzeszów,podkarpackie

330 000 zł33 m² 10 030,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży nigdy nie zamieszkałe mieszkanie 1 pokojowe o pow. 32,90m 2 , zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej na os.Wilkowyja w Rzeszowie. Położone na 7 piętrze w 8 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

155 000 zł46 m² 3 352,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z widną, umeblowaną kuchnią, łazienką i przedpokojem w centrum Wałbrzycha. W cenie nieruchomości pozostaje zabudowana szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

1 380 000 zł52 m² 26 305,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Osiedle Nowe Kolibki ukryte w otulinie lasów pomiędzy Sopotem i gdyńską dzielnicą Orłowo, to nowoczesna i ekskluzywna inwestycja mieszkaniowa wybudowana przez znanego trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zygmuntowska

Marki,mazowieckie

1 069 288 zł128 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowy apartament o pow 127,6m2. Ekskluzywna inwestycja deweloperska blisko Centrum Handlowego Targówek. Inwestycja o podwyższonym standardzie, elegancko wykończona materiałami wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł38 m² 18 394,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Miejsce do mieszkania rewelacyjne - przy Placu Dąbrowskiego pełnym zieleni. Pomiedzy ulicą Marszałkowską , Królewską, świętokrzyską nieopodal Parku Saskiego. Apartament przytulny i doświetlony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 890 000 zł90 m² 54 333,30 zł/m²

 

Piętro:21/54

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, ekskluzywny apartament znajdujący się na 21 piętrze, z widokiem na panoramę Warszawę od strony Pałacu Kultury. Apartament znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

250 000 zł22 m² 11 628 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 21,5 m2. Zlokalizowane około 300 m od ul. Dobrego Pasterza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

163 000 zł37 m² 4 437,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta biura nieruchomości na wyłączność Oferujemy mieszkanie dwu pokojowe w idealnej lokalizacji o powierzchni 36,73 m . Mieszkanie położone jest na Piaskowej Górze. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zygmuntowska

Marki,mazowieckie

987 452 zł103 m² 9 560 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Apartament dwupoziomowy o powierzchni 103,29 m w kameralnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja o podwyższonym standardzie, elegancko wykończona materiałami wysokiej jakości. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł49 m² 13 469,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie o pow.49 m2 na III piętrze w VII-piętrowej kamienicy z 1956r. (z windą), w sąsiedztwie starego miasta I ogrodu krasińskich, śródmieście Muranów, ul. Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybałtów

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł131 m² 9 541,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie o powierzchni 131 m2 przy Lesie Kabackim. 5-pokojowy lokal dwupoziomowy usytuowany na drugim i trzecim piętrze w budynku trzypiętrowym z cegły. Lokal z czterema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Bielany

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł29 m² 13 758,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kompaktowe mieszkanko doskonale skomunikowane - tramwaje lub Metro kilka kroków Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum po remoncie instalacji po remoncie generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

512 000 zł46 m² 11 087 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ul. Nowowiejska - Wrocław, północ Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w przedwojennej kamienicy z 1930 roku. Całkowita powierzchnia wynosi 46,18 m2. Zielone pnącza, duże liście.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij