dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Olsza

Kraków,małopolskie

410 000 zł37 m² 11 081 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oleksiaka Wichury

Sokołów Podlaski,mazowieckie

239 500 zł58 m² 4 136,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Polecam, do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57,9 mkw w Sokołowie Podl. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

260 000 zł30 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż mieszkanie do remontu w rewelacyjnej lokalizacji przy ulicy Stawowej (ścisłe centrum, nieopodal dworca pkp). Idealne na aranżację mieszkania dwupokojowego (sypialna plus salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

451 000 zł37 m² 12 156 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długi Targ

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł50 m² 19 114,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Główne Miasto to jeden z najbardziej znanych i charakterystycznych punktów na mapie Gdańska. W samym jego sercu, tuż przy Zielonej Bramie, na najwyższym piętrze zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Poznań,wielkopolskie

437 000 zł47 m² 9 369,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0 % prowizji / 0% podatku pcc / rynek pierwotny To 2 pokojowe mieszkanie, blisko zielonej części Poznania - Lasku Marcelińskiego - może być Twoje. *************************************************.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowska

Warszawa,mazowieckie

622 440 zł37 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentowana nieruchomość to przestronne, słoneczne 37,05m2 mieszkanie, przy ul. Rakowskiej, wykończone w standardzie premium. Opis mieszkania: - mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

1 115 500 zł74 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krasne,podkarpackie

519 000 zł84 m² 6 208,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament w Krasnem dostępny od maja 2022 r. Lokal znajduje się na 1 piętrze w nowo wyremontowanym, 3 kondygnacyjnym domu i posiada niezależne wejście. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

320 000 zł47 m² 6 739,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz dużego mieszkania w cichej i spokojnej okolicy, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: duże 2 pokojowe mieszkanie na Zaodrzu przy ul. Dambonia pomieszczenia : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

491 000 zł61 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

561 100 zł36 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe. Inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum w jednej z najbardziej rozwiniętych części Krakowa, nieopodal ronda grzegórzeckiego. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morenowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

725 000 zł64 m² 11 258 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mamy na sprzedaż piękne trzypokojowe mieszkanie w nowej części Moreny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. Mieszkanie zlokalizowane jest w zacisznej i spokojnej okolicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

1 250 000 zł45 m² 28 026,90 zł/m²

 

Piętro:4/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz apartamentu inwestycyjnego o wysokiej stopie zwrotu w najbardziej rozpoznawalnym kompleksie w Trójmieście? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - apartamentowiec klasy premium, - widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

364 932 zł33 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Premiera Inwestycji - nowy etap piasta park V Kompleks mieszkaniowy Piasta Park V to kontynuacja cieszących się sukcesem sprzedażowym poprzednich etapów osiedla - Piasta Park. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

373 000 zł32 m² 11 656 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w najlepszej inwestycyjnie lokalizacji we Wrocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na tzw. Wrocławskim Manhattanie przy Placu Grunwaldzkim. Z okien rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białystok,podlaskie

465 000 zł72 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie o powierzchni 72m kw. położone na I piętrze w bloku zbudowanym w 1992r. znajduje się na osiedlu Wysoki Stoczek, na ul. Blokowej. Osiedle bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziołowa

Katowice,śląskie

275 000 zł43 m² 6 395,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie! Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w Katowicach, dzielnica Ochojec. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy Ziołowej. Świetny dojazd do ścisłego centrum Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dwernickiego

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł48 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie usytuowane na I piętrze 4 piętrowego budynku przy ulicy Dwernickiego na warszawskim Grochowie. Mieszkanie o powierzchni 48,35m2 w tym salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł52 m² 12 233 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładny, rozkładowy apartament idealny dla rodziny lub singla. Przedmiotowy apartament został wykończony z wysokiej jakości materiałów m.in. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jurajska

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł63 m² 14 194,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz wyjątkowego, świetnie zaprojektowanego apartamentu? Mamy dla Ciebie coś specjalnego - ponad 62 m2 w apartamentowcu przy ul. Jurajskiej 3a. Serdecznie zapraszamy do kontaktu obcokrajowców:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lanciego

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł58 m² 15 368,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie na Ursynowie przy ul. Lanciego. Mieszkanie charakteryzuje się rzadko spotykaną wysokością - 3.30 m, co daje poczucie przestronności wnętrza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wisła

Wisła,śląskie

645 000 zł63 m² 10 220,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serce wisły Mieszkanie 3 pokojowe w centrum miasta , otoczone zielenią , wszystkie atrakcje miasta i natury w zasięgu ręki. Basen Miejski , trasa rowerowa pod nosem , tylko korzystać!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

369 000 zł57 m² 6 323,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% prowizji 0% pcc ceny bezpośrednio od dewelopera Apartamenty Jana Pawła to kolejny już projekt dewelopera znanego ciekawej architektury, wysokiego standardu wykonania i wykończenia budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łowiecka

Leszno,wielkopolskie

278 900 zł41 m² 6 792,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania z balkonem w czteropiętrowym, nowo budowanym budynku z windą i garażami w dzielnicy Leszna -gronowie przy ul. Łowieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

491 200 zł46 m² 10 678 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

363 000 zł34 m² 10 676 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja! harmonogram płatności 10/90 (10% płatne przy podpisaniu umowy przedwstępnej, 90% na zakończenie inwestycji w 2024 roku). Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 900 zł28 m² 6 782,14 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na Błoniu - 28m 2 , do remontu Niska cena: 189 900zł Oferuję kawalerkę o pow. 28m 2 , położoną na 7 piętrze w wieżowcu z windą na os. Błonie do remontu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Siekierki

Warszawa,mazowieckie

574 689 zł41 m² 13 925,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na spotkanie. Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe na Mokotowie (siekierki), o najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karmelicka

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł35 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie na Śródmieściu. Kawalerka znajduje się na drugim piętrze, w doskonałej lokalizacji blisko do - metra ratusz arsenał (900 m) - Ogrodów Krasińskich ( 700 m) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

238 995 zł17 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwadratowa

Józefosław,mazowieckie

539 000 zł112 m² 4 813 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowe mieszkanie z kominkiem w Józefosławiu przy ul. Kwadratowej. Cicha, spokojna okolica w pobliżu Lasu Kabackiego. Mieszkanie jest po remoncie. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

505 000 zł52 m² 9 712 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Filmowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

391 031 zł49 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jako Kupujący nie płacą Państwo prowizji oraz podatku pcc! Przedstawiamy Państwu nowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,94m2 znajdujące się na 5 piętrze w nowej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

345 000 zł39 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

30723. Dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu blisko centrum.Mieszkanie po remoncie.Możesz wejść i mieszkać.Polecam kontakt telefoniczny Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł83 m² 9 879,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu przytulny, pięciopokojowy penthouse idealny dla rodziny. Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 83 m2 znajduje się na ostatnim poziomie czteropiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

544 200 zł33 m² 16 491 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Smocza

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł26 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jednopokojowe 26,4m2 (kawalerka),składa się z kuchni w aneksie ,łazienki z kabiną prysznicową. W pokoju bardzo pojemna szafa 3 skrzydłowa, ekspozycja wschodnia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

545 000 zł50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja! harmonogram płatności 10/90 (10% płatne przy podpisaniu umowy przedwstępnej, 90% na zakończenie inwestycji w 2024 roku). Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. 2pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

1 170 000 zł90 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021