dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

616 000 zł54 m² 11 514 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Sprzedam przytulne mieszkanie w dzielnicy Stara Ochota. Niska zabudowa, 3 piętra, rok budowy 1951 Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, dwustronne, jasne, ciche powierzchnia 53, 5 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

332 416 zł52 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nową inwestycję przy ul. Makuszyńskiego w Rzeszowie! Na sprzedaż dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie o najbardziej funkcjonalnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

635 500 zł45 m² 14 242,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Wkrótce będziesz mógł się wprowadzić. Funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem ponad 52 mkw już wkrótce może być Twoje. - duże panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

779 000 zł71 m² 10 971,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne oraz słoneczne, trzypokojowe mieszkanie położone w bardzo cichej okolicy na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu. Na terenie osiedla znajduje się urokliwy park ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 000 zł50 m² 7 019,66 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Najnowsza propozycja sprzedaży mieszkania w topowej do wynajmu pod studentów dzielnicy, blisko Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, zlokalizowane w wieżowcu na 11 piętrze przy ulicy Słowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widzew-Wschód

Łódź,łódzkie

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone, wysoki standard. Lokal mieszkalny znajduję się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł37 m² 17 520,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Sprzedane#sprzedane po generalnym remoncie, wszystko nowe! lokalizacja - doskonała na granicy Muranowa i Nowego Miasta, bardzo dużo zieleni: ogród Krasińskich, park Traugutta, bulwary Wiślane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

379 000 zł52 m² 7 288,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

31292. Osiedle tysiąclecia! Polecam mieszkanie 3 pokojowe po kapitalnym remoncie na 3 piętrze w niskim bloku z cegły w otoczeniu zieleni. Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

578 000 zł48 m² 11 991,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam atrakcyjne, słoneczne i ciche mieszkanie znajdujące się na 6 piętrze w budynku z 2004 roku w bardzo dobrej lokalizacji na Bemowie! Mieszkanie posiada bardzo atrakcyjny układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

860 000 zł103 m² 8 349,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

31126. Bydgoskie przedmieście! mieszkanie Z duszą I klimatem! Przedstawiam Państwu na sprzedaż urocze , mieszkanie o pow. 103 m2 , czteropokojowe , z ładnym kominkiem , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

286 090 zł43 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję realizowaną w atrakcyjnej dzielnicy Rzeszowa przy ulicy Wieniawskiego. Nasze doświadczenie, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

411 792 zł45 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania IV Kwartał 2023 Idealne pod inwestycję lub dla singla mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Rzeszów,podkarpackie

295 000 zł38 m² 7 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 37,50 m2 | ul.Marszałkowska| Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 37 m2. Położone jest na trzecim ,niskiego bloku, w dzielnicy śródmieście. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kłecko

Kłecko,wielkopolskie

190 000 zł74 m² 2 567,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferta ważna tylko do 15 lipca. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego. Cena do negocjacji. Sprzedam lub wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w Kłecku o powierzchni 74m2, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzęsna

Gdańsk,pomorskie

277 000 zł46 m² 6 021,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gdańsk rudniki Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku 4-piętrowym, znajdującym się na gdańskich Rudnikach. Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 300 000 zł102 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Duży Apartament 102m2 z dużym tarasem bronowice/kraków. Lokalizacja: w okolicy wiele parków oraz punktów rekreacyjnych tj. Park Jordana, platinum fitness, basen, młynówka królewska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

509 900 zł55 m² 9 321,76 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Super lokalizacja! Gotowiec inwestycyjny! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,7 m2, usytuowane na dziesiątym piętrze jedenastopiętrowego budynku mieszkalnego z 1980.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

340 200 zł54 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prymasa 1000-lecia

Rzeszów,podkarpackie

445 000 zł63 m² 7 052,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Firma Home ma przyjemność zaprezentować Państwu jasne, wykończone w wysokim standardzie i umeblowane 3-pokojowe mieszkanie. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

453 000 zł57 m² 7 990,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy 2 pokojowy apartament z dużym tarasem w super lokalizacji blisko Urzędu Miasta i Jasnych Błoni. Apartament składa się z pokoju o pow. 24,71m2 , aneksu 8,07m2, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Poznań,wielkopolskie

355 300 zł36 m² 9 823 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji W ofercie mieszkania 1-2-3-4 pokojowe na parterze z ogródkiem lub na piętrach! klucze W tym roku! Zapraszam na spotkanie tel: komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

285 188 zł17 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * * Kępa Mieszczańska * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -możliwość dokupienia miejsca postojowego Podana Cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

577 944 zł80 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim w Górze Kalwarii. Nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80,27 m2 znajduje się w nowo wybudowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świerzego

Tychy,śląskie

218 000 zł38 m² 5 802,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

| poszukujecie mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji? Mam dla Was to czego szukaliście. Prezentujemy ofertę sprzedaży dostępną wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Walim

Walim,dolnośląskie

80 000 zł64 m² 1 250,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przytulne, klimatyczne mieszkanie w zielonym zakątku Walimia. Nieruchomość do remontu aczkolwiek z ogromnym potencjałem i możliwościami wykończenia zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

630 000 zł72 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 72M2, 3 pokoje piaseczno, ul.ENERGETYCZNA (Piaseczno, mazowieckie, Energetyczna) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wola Duchacka

Kraków,małopolskie

749 000 zł77 m² 9 714,66 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na prezentacje mieszkania! Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 77,10 m2 znajduje się na parterze i składa się z: trzech sypialni pokoju dziennego z aneksem kuchennym łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Warszawa,mazowieckie

760 240 zł59 m² 12 988,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 Mieszkanie o powierzchni 58,53 m2 z obszernym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Poznań,wielkopolskie

436 000 zł49 m² 8 898 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

515 000 zł37 m² 13 918,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2, przy ul. Pomorskiej, gdańsk Żabianka. W jego skład wchodzą: - sypialnia - salon z aneksem kuchennym - łazienka - przedpokój - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

363 456 zł57 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję w super lokalizacji na Drabiniance! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w doskonałej lokalizacji, która jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielawy

Toruń,kujawsko-pomorskie

357 510 zł42 m² 8 512,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

31251. Każdy chciałby tutaj mieszkać.TY MASZ TĄ MOŻLIWOŚĆ.MIESZKANIA CZEKAJĄ NA CIEBIE! OD 42 DO 94 M2. Nowoczesna architektura budynku, który został zaprojektowany z myślą o osobach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

320 000 zł36 m² 8 889 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna ważna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiedeńska

Białystok,podlaskie

305 000 zł32 m² 9 682,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

***przestronna kawalerka *** os. Zielone wzgórza *** Polecam Państwu jednopokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku znajdującym się przy ulicy Wiedeńskiej, os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

277 038 zł26 m² 10 470,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania IV Kwartał 2023 Idealne na początek mieszkanie na Sołtysowicach. W skład mieszkania wchodzi: -Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzy osobne pokoje. Klasyczny dwustronny układ mieszkania. Nieruchomość położona na osiedlu z dobrze rozwiniętą infrastrukturą, blisko szkoła, przedszkole, liczne sklepy i lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

487 000 zł44 m² 11 068 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł44 m² 14 962,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Poszukujesz mieszkania w najnowszym budownictwie? Zależy Ci na szybkim dojeździe do centrum? Tak? Czytaj dalej. W pełni umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 44,11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

510 000 zł88 m² 5 784,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 88,16m2. Lokal składa się z czterech pokoi i znajduje się na III piętrze w bloku z balkonem na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Węgierska

Kraków,małopolskie

400 000 zł30 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 100.00 zł; Budynek: kamienica W dobrym stanie; Standard mieszkania: do generalnego remontu; Dodatkowo: komórka lokatorska, piwnica; W pobliżu: park, szkoła, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepodległości

Leszno,wielkopolskie

319 000 zł48 m² 6 663,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne, niskoczynszowe, klimatyzowane mieszkanie na IV piętrze w nowym budynku z windą i garażami w doskonałej lokalizacji w centrum Leszna przy ul.Niepodległości. Budynek.