dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ogrodowa

Legionowo,mazowieckie

500 000 zł40 m² 12 345,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym, o powierzchni 40,50 m ,parter w 2-piętrowym apartamentowcu z windą z 2019 roku- legionowo, centrum, ul. Ogrodowa. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leskiego

Gdańsk,pomorskie

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż całkowicie wykończone, trzypokojowe mieszkanie w Gdańsku, w dzielnicy Jasień, o powierzchni 47,43m2. Na powierzchnię mieszkania składają się następujące pomieszczenia: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzosy

Gdańsk,pomorskie

365 000 zł43 m² 8 488,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Jasne mieszkanie 2 pokojowe - Gdańsk ul. Wrzosy. Lokalizacja: mieszkanie mieści się w bloku znajdującym się na Gdańskich Stogach. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilda

Poznań,wielkopolskie

489 301 zł45 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 44,89 m2, usytuowane na Wildzie, w bliskiej odległości od Starego Miasta. Lokal znajduje się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

360 685 zł55 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję realizowaną w atrakcyjnej dzielnicy Rzeszowa przy ulicy Wieniawskiego. Nasze doświadczenie, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

414 000 zł45 m² 9 159,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na parterze w budynku 5 piętrowym przy ul Leszczyńskiej w Kielcach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym z oknem. sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

395 000 zł38 m² 10 505,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam mieszkanie na ul Strażackiej w Rzeszowie mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,sypialni ,przedpokój ,łazienka duży balkon 15 metrów,komórka lokatorska 4 metry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaworowa

Warszawa,mazowieckie

1 137 000 zł72 m² 15 792 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Wynagrodzenie dla biura pokrywa wyłacznie sprzedający! Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 71,10 m2 w kameralnym budynku 4 rodzinnym, na jednej z prestiżowych uliczek Kabat -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

499 900 zł65 m² 7 658,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z garderobą i balkonem, o powierzchni 65,27 m2. Lokal znajduje się na 3 piętrze, w cztero-piętrowym budynku z windą. Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

259 000 zł39 m² 6 641,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka W śródmieściu gorzowa wlkp. - gotowa do zamieszkania Mieszkanie o powierzchni 39,10 m2 usytuowane na 3 piętrze 3 kondygnacyjnej kamienicy w Śródmieściu miasta. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

486 000 zł48 m² 10 220,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 47,55 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na 5 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

429 732 zł62 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z ogrodem i tarasem, o powierzchni 62,28 m2, usytuowane w spokojnej okolicy w Zalasewie. Lokal znajduje się na parterze, w trzy-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł47 m² 12 262,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Powierzchnia lokalu to 47,3m2. Mieszkanie mieści się w kamienicy z 1960 roku i składa się z dwóch osobnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

769 000 zł41 m² 18 728,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż piękne 2-pokojowe mieszkanie położone tuż obok Starego Miasta. Powierzchnia 41,06m2. Apartament składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdziechowskiego

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł35 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc. Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 Mieszkanie o powierzchni 34.56 m2: - Duży salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

320 800 zł36 m² 8 911 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna ważna do 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

426 489 zł62 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 61,81 m2, usytuowane w spokojnej okolicy w Zalasewie. Lokal znajduje się na 2 piętrze, w trzy-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Władysława IV

Zielona Góra,lubuskie

175 000 zł22 m² 7 861,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Idealne dla studentów. Mieszkanie do odświeżenia, położone na IV piętrze w niskim bloku z cegły. Budynek po termomodernizacji, położony blisko ulicy Podgórnej, przy terenach zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

408 030 zł41 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 40,60 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

662 480 zł46 m² 14 414,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja wyśmienitego dewelopera, od dziesięcioleci podbijającego rynek europejski. Sprawdzona marka to gwarancja jakości - potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty, którymi może pochwalić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł62 m² 21 121,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Szukasz wysokiego mieszkania w przepięknej, zabytkowej kamienicy w centrum miasta? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dyrekcyjna

Trzebinia,małopolskie

229 000 zł129 m² 1 775,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Sprzedam segment mieszkalny w zabudowie szeregowej w Trzebini. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu segment mieszkalny o powierzchni 129 m2 wraz z przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Piastów,mazowieckie

285 000 zł32 m² 8 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w centrum Piastowa w kameralnym budynku po pełnej rewitalizacji, blisko stacji kolejowej - ok. 7 min. pieszo. Ulica Emilii Plater jest bez przejazdu, a więc odbywa się na niej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

429 000 zł47 m² 9 143,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 46,92 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Grunwaldzie, nieopodal lasku Marcelińskiego. Lokal znajduje się na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radka

Łódź,łódzkie

289 000 zł45 m² 6 407,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku wykonanym w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dekerta

Kraków,małopolskie

519 000 zł33 m² 15 727,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Apartament o powierzchni 33 m2 w cenie z wyposażeniem 519.000zł Mieszkanie znajduje się na parterze budynku z 2008 roku z ogrzewaniem i wodą miejską .Czynsz około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Pokoju

Namysłów,opolskie

329 000 zł62 m² 5 269,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w centrum miasta? Nie chcesz przeprowadzać żadnych remontów? Cenisz sobie nowoczesne wykończenia wnętrz? Biuro nieruchomości Expander prezentuje mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

418 600 zł52 m² 8 120 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna ważna jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kępna

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł59 m² 13 907,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

*** Stara Praga *** 2 pokojowe mieszkanie *** Ostatnie piętro *** Gotowe do zamieszkania *** Miejsce parkingowe *** Komórka lokatorska *** Wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

521 226 zł76 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł40 m² 11 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na ul.Czarnieckiego dzielnica Szczepin. Położone w ścisłym centrum miasta, bardzo blisko Rynku a jednocześnie w spokojnej i cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Wyzwolenia

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł24 m² 19 018,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Zobacz koniecznie! vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! Polecam atrakcyjne, rozkładowe jednopokojowe mieszkanie położone w odległości 300 m od Parku "łazienki Królewskie". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witosa

Kraków,małopolskie

803 300 zł84 m² 9 590,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Rynek pierwotny,bez prowizji I podatku pcc! Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją w trakcie realizacji .Nieruchomość położona na Podgórzu Duchackim czyli blisko obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

559 000 zł48 m² 11 645,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu mieszkania trzy pokojowego położonego przy Aleji Pokoju. To może być oferta dla Ciebie jeśli chcesz mieszkać w okolicy z doskonałą komunikacją, z okien oglądać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembińskiego

Gdynia,pomorskie

499 000 zł41 m² 12 111,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atuty nieruchomości: -mieszkanie W pełni umeblowane gotowe do zamieszkania -atrakcyjna lokalizacja -15 min do skm -nieskie opłaty Na sprzedaż mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

635 501 zł63 m² 10 030 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rynek pierwotny ,brak podatku pcc ,bez prowizji! Zapraszam do zakupu nieruchomości właściwie gotowej ,odbiór w wakacje 2022! Osiedle ładne,zielone ,przemyślane pod kątem przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

363 080 zł48 m² 7 492,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 48,46 m2, usytuowane w spokojnej okolicy w Zalasewie. Lokal znajduje się na 1 piętrze, w trzy-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

605 000 zł66 m² 9 167 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe, dwustronne o powierzchni 66m2, położone przy ulicy Skarżyńskiego w Krakowie. Funkcjonalny rozkład - oddzielna jasna kuchnia, dwa oddzielne pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł71 m² 9 284,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Pośrednikom reprezentującym właściciela z góry dziękuję:) Dwupoziomowe mieszkanie bez skosów o powierzchni 70,98 m2, składa się z trzech pokojów (można wydzielić 4ty pokój),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

658 000 zł65 m² 10 064,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rynek pierwotny,bez prowizji ,bez podatku pcc! Przyszłych mieszkańców będzie dzielić zaledwie 15 minut jazdy rowerem od galerii handlowych: bonarka, galerii Kazimierz oraz M1. Najbliższa szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mielżyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

355 000 zł46 m² 7 717,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz urządzonego mieszkania gotowego do wprowadzenia lub pod inwestycję. To oferta idealna dla Ciebie! Informacje o mieszkaniu: mieszkanie o powierzchni 46,00 m2 Znajduje się na II piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij