dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł34 m² 11 910,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Do sprzedania mieszkanie o pow. 33,5 m2, zlokalizowane na 3 piętrze z 4, w bliskim sąsiedztwie kultowego Placu Hallera. Idealnie sprawdzi się dla młodych osób jako pierwsze mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

187 950 zł25 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kawalerka Pułtusk ul. A.Mickiewicza - 30 m2 + TARAS DOSKONAŁE POD INWESTYCJĘ! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 25,06 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławińska

Warszawa,mazowieckie

534 000 zł30 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie 30m2 gotowe do natychmiastowego wynajęcia lub wprowadzenia po zakupie. Lokal wykończony i zaaranżowany pod nadzorem architekta w apartamentowcu z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

475 000 zł112 m² 4 240,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To ogłoszenie jest prywatne, na życzenie klienta możliwość kupna poprzez biuro nieruchomości. Mieszkanie o powierzchni 93,94 m2 wraz z przynależną piwnicą o powierzchni 18,67 m2. Razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 407 zł42 m² 7 850,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym + sypialnia, o pow. 42,09 m2 z balkonem 0% prowizji 0% podatku pcc Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł48 m² 29 273,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mamy wielką przyjemność zaprezentować pięknie urządzony 2 pokojowy apartament o powierzchni 47,79 m2. Apartament położony jest w samym sercu Warszawy w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

165 000 zł34 m² 4 864,39 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane 2 pokoje z balkonem, polkowice. Tylko U nas :) Mieszkanie o powierzchni 33,92 m 2 (wraz powierzchnią pomieszczeń przynależnych) , 4 piętro w wieżowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

471 000 zł47 m² 9 989,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,15m2 znajduje się na parterze w 3-piętrowej kamienicy w 1930 roku Mieszkanie składa się z: -przestronnego salonu -pokój (sypialnia) -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bohaterów Monte Cassino

Białystok,podlaskie

399 000 zł62 m² 6 414,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Bohaterów Monte Cassino w Białymstoku. Mieszkanie o powierzchni 62 m2 usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł42 m² 14 623,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam na prezentacje uroczej nieruchomości w Gdańskiej Oliwie atuty: - spokojna dzielnica na uboczu - Mieszkanie wyremontowane w Lutym 2021 - 200 m do lasu - Duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Warszawa,mazowieckie

405 000 zł36 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Okna wychodzą na południową. Przy bloku parking ogólnodostępny. Do mieszkania przynależy piwnica. W pobliżu park, s w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chmielniki

Chmielniki,kujawsko-pomorskie

379 000 zł68 m² 5 607,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 4 pokojowe na pierwszym piętrze. II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie drugi kwartał 2023r zakup bezpośrednio od Dewelopera 0% prowizji 0% podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

450 000 zł56 m² 8 021,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 56m2, 3 pokojowe z oddzielną i widną kuchnią, dużym balkonem typu loggia i piwnicą. Zlokalizowane w bardzo dobrze rozwiniętej części Legionowa przy ul. Sowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

730 000 zł63 m² 11 523,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament Usytuowany na drugim piętrze pięciopiętrowego budynku. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 63,35 m2. W skład mieszkania wchodzą: - piękny salon z aneksem kuchennym z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grodzieńska

Warszawa,mazowieckie

385 671 zł27 m² 14 284,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowy projekt W starej części pragi północ! zamieszkaj nieopodal konesera W modnej części pragi! kameralny, 4piętrowy budynek Z windą! Termin realizacji: maj 2022r Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelnicza

Rzeszów,podkarpackie

585 000 zł62 m² 9 414,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Home prezentuje świetne do zamieszkania dla Twojej rodziny lub inwestycyjne mieszkanie o powierzchni 62,14 m2 przy ul. Strzelniczej. W skład mieszkania wchodzi: - pokój 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nowomiejska

Suwałki,podlaskie

445 000 zł74 m² 6 046,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Nowe zdjęcia! Komfortowe przestronne mieszkanie o powierzchni 73,6 m2, mieści się na I piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Nowomiejskiej. Położenie dwustronne wschód-zachód, ciepło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice

Lublin,lubelskie

369 630 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M38 piękne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe lub 3 pokojowe O powierzchni 49,95m2 Bronowice - 4 minuty do centrum miasta! Idealne mieszkanie dla singli, pary, bądź rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł43 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Biuro nieruchomości Millennium ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie, składające się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, 2 sypialnii oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Londzina

Racibórz,śląskie

380 000 zł92 m² 4 108,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Piękne, nasłonecznione, bardzo duże mieszkanie na spokojnym osiedlu w centrum miasta. Znajdziesz tutaj swój własny azyl, który pozwoli wychować Ci Twoje dzieci. Będą mogły uczyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leskiego

Gdańsk,pomorskie

538 900 zł56 m² 9 554,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nieruchomość składa się z bardzo przestronnego salonu (z wyjściem na balkon) z aneksem kuchennym, dwóch sypialni oraz łazienki. Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maciejowicka

Szczecin,zachodniopomorskie

429 000 zł49 m² 8 719,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Majowym, po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia i nie wymagające żadnych nakładów. Urządzone bardzo gustownie i z klasą, z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł52 m² 9 218,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica Trzypokojowe mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

509 000 zł41 m² 12 298 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bez podatku pcc (2%) Mieszkanie sprzedawane na zasadzie cesji praw z umowy deweloperskiej. Zakup w atrakcyjnym systemie płatności 20/80, co oznacza płatność w wysokości 80% dopiero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Misjonarzy Oblatów MN

Katowice,śląskie

321 000 zł50 m² 6 420 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witaj! sprzedam bez prowizji. W pełni własnościowe, przestronne, ustawne, dwupokojowym mieszkaniem w Katowicach, dzielnica: śródmieście Koszutka. Lokalizacja: ul. Misjonarzy Oblatów Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowskiego

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł63 m² 11 990,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Zielonym Ursynowie. Wygodny rozkład pomieszczeń, doskonała komunikacja oraz duża ilość zieleni to główne atuty nieruchomości. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł38 m² 14 973,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie jest uniwersalnie i kompleksowo wykończone, w eleganckich jasnych odcieniach szarości. Doskonałe zarówno do mieszkania jak i pod wynajem. Świetna lokalizacja w zaciszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Wieliczka,małopolskie

330 000 zł27 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja: wielicka, ul. Kopernika Cena: 330 000 zł Powierzchnia: 27m2 Piętro: 1/3 Pokoje: 1 Mieszkanie znajduje się w centrum miasta w kameralnej inwestycji na 1 piętrze, w kamiennicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Knyszyńska

Białystok,podlaskie

324 000 zł39 m² 8 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Układ: mieszkanie składa się z salonu, aneksu kuchennego, sypialni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon. Stan: deweloperski. Piętro: drugie. Blok: blok mieszkalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

335 000 zł70 m² 4 753,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne i stylowe mieszkanie, zdecydowanie wyróżniające się na rynku. Na oferowane mieszkanie składają się dwa pokoje, osobna kuchnia, łazienka z wc, wydzielony niewielki pokój/schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

445 000 zł63 m² 7 052,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 63,10 m2 | ul. Prymasa 1000-Lecia | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 63,10 m2. Położone jest na drugim piętrze niskiego bloku kaskadowego na osiedlu Baranówka przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowa

Kraków,małopolskie

599 000 zł37 m² 16 211,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Mieszkanie Dwupoziomowy, nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 36,95 mkw mieszczący się w zabytkowej kamienicy zlokalizowanej na ul. Brzozowej, w samym sercu krakowskiego Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł37 m² 11 877,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne osiedle W centrum miasta | brak pcc | brak prowizji! Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,96 m2 położone tuż przy Odrze, otoczone zielenią w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Brneńska

Poznań,wielkopolskie

485 000 zł48 m² 10 199,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% od kupującego #inwestycja Malta Point Inwestycja jest dobrze skomunikowana z resztą miasta, wszystkie najważniejsze miejsca dzielnicy dostępne są niemal na wyciągnięcie ręki. Zróżnicowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nickla

Bytom,śląskie

255 000 zł46 m² 5 502,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W pięknej I cichej lokalizacji- 2 pokoje - C.O- Balkon - TYLKO U NAS! Witam, przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,34 m2 , zlokalizowane w Bytomiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oczapowskiego

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł37 m² 12 456,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Atrakcyjne mieszkanie na Starych Bielanach. Ustawny pokój dzienny z balkonem, sypialnia, kuchnia widna, łazienka z wanną. Lokal w stanie dobrym, wysoki (2,9), widny, cichy z oknami od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Zarzecze

Kraków,małopolskie

1 998 821 zł117 m² 17 040,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży dewelopera dom.NB Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 117,30 m2 znajdujące się w nowo powstającej inwestycji przy zbiegu ulic Lea i Zarzecze w Krakowie. Barrakuda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zamoyskiego

Kraków,małopolskie

365 000 zł24 m² 14 898 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

NA sprzedaż kawalerka W super lokalizacji - stare podgórze N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,50 m2 usytuowane na parterze budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Częstochowa,śląskie

695 000 zł117 m² 5 940,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie typu MDM na 1 piętrze jednopiętrowego domu z poddaszem. Na 105 m2 znajduje się kuchnia ze spiżarnią, salon z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł31 m² 13 378,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Mokotowie z dużym potencjałem o powierzchni 31,02m2. Lokalizacja: ul. Smoluchowskiego Mokotów, warszawa Blisko Galerii Mokotów i uczelni Łazarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

319 000 zł27 m² 11 814,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tobiasz Estate Nieruchomości prezentuje piękną kawalerkę na sprzedaż położoną w Nowej Hucie rejon os. Na Stoku. Mieszkanie o powierzchni około 27m znajduję się na wysokim parterze 4.