dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 022 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum A

Kraków,małopolskie

320 000 zł38 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mamy do zaprezentowania mieszkanie w Nowej Hucie na os. Centrum A o powierzchni 37,76m2. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje, osobna kuchni oraz łazienka. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartoka

Łódź,łódzkie

405 000 zł46 m² 8 798,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Beli bartoka 61, ładne, wysoki std, właściciel! bardzo ładne! M-3 46,03 m . Bardzo ładne, po generalnym remoncie, całkowicie wykończone I wyposażone W nowiutkie sprzęty wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maczka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

559 000 zł60 m² 9 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bardzo przestronne i zadbane mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym w hali garażowej oraz komórką lokatorską o całkowitej powierzchni 65,06 m2 usytuowane na Osiedlu Generałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszica

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

355 000 zł53 m² 6 698,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Staszica w Gorzowie Wlkp. Do sprzedania mieszkanie o pow. 52,8 m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym, składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Poznań,wielkopolskie

526 231 zł33 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowość na rynku! Wykończona kawalerka z możliwością wydzielenia 2 pokoju. W galerii propozycja zmiany układu wraz z aranżacją. Możliwość podpisania umowy z operatorem, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Umińskiego

Poznań,wielkopolskie

379 000 zł46 m² 8 293 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania położonego przy ulicy Umińskiego w Poznaniu. Budynek cichy z podwórkiem, wjazd - brama na pilota. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Otwock,mazowieckie

331 834 zł40 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,98 m w Otwocku. Mieszkanie w stanie deweloperskim, 0% prowizji, 0% pcc Rozkład pomieszczeń - salon z aneksem kuchennym 16,58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kowale

Gdańsk,pomorskie

351 719 zł44 m² 7 989,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Osiedle które będą stanowiły cztery budynki w niskiej zabudowie z szeroką ofertą mieszkań dwupokojowych. Mieszkania na parterach bedą posiadały wydzielone ogródki. Dodatkowo, nowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł48 m² 14 084,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowo powstałej inwestycji Central House! Deweloper okam Capital od ponad 17 lat jest liderem wśród firm developerskich specjalizującym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł44 m² 15 502,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 43,8 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowej kamienicy, wybudowanej w 1954 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

242 130 zł19 m² 13 031,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Nie płacisz prowizji Oraz podatku pcc 2% Oferuję lokal w Centrum Wrocławia, która spełni wymagania każdego, kto ceni sobie doskonałą komunikację z każdą częścią miasta oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

1 018 005 zł68 m² 15 037 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Promocja 3 Pokoje z bezpośrednim widokiem na rzekę! Opiekun oferty: telefon Mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 67,70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Wróblowice,dolnośląskie

399 934 zł59 m² 6 732,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Bliskość Wrocławia Skład lokalu: *przedpokój 10,9 m2 *pokój dzienny + kuchnia 22,2 m2 (możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

700 000 zł89 m² 7 844,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Najwyższa jakość wykonania! Apartament dostępny tylko na 3cim ostatnim piętrze! usytuowanie słoneczne - wschód - południe - zachód! Zakończenie budowy maj 2022 rok. Do Apartamentu przynależą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Warszawa,mazowieckie

398 000 zł43 m² 9 212,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem sprzedaży jest lokal niemieszkalny- studio o powierzchni 43,20 m2, usytuowany w przyziemiu budynku mieszkalnego. Nieruchomość była wykorzystywana jako studio fotograficzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raginisa

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł84 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zielona, zaciszna i przepiękna lokalizacja. 4 pokoje 84 m. 2 z miejscem parkingowym przy parku Górczewska. Mieszkanie dwustronne, ciche i dobrze doświetlone. 4 osobne pokoje, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

465 088 zł55 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 465 088 zł Prestiżowa inwestycja składa się z 9 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, IV-piętrowych z windami (od poziomu -1 do IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Otwock,mazowieckie

380 240 zł48 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na dużej działce przylegającej do lasu w spokojnej i zielonej części Otwocka, realizowane są trzy niewielkie budynki o wysokości 3 pięter. Całość stworzy spokojną enklawę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Za Bramką

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł73 m² 10 982,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością zapraszam Cię do poznania najnowszej kameralnej inwestycji Dwupoziomowych Apartamentów w samym sercu Poznania przy ulicy Za Bramką 7. Mieszkania w tej inwestycji są bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sierotki

Zabrze,śląskie

145 000 zł41 m² 3 519,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1897

Mieszkanie do odświeżenia lub remontu 39m2. Znajduje się na drugim piętrze. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

323 650 zł40 m² 8 073 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna ważna jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

410 000 zł89 m² 4 586,13 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż duże trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 89,40 m2 usytuowane na drugim piętrze budynku wielorodzinnego w Bielawie. Atrakcyjna lokalizacja! oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

2 411 000 zł122 m² 19 816 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Apartamenty wyróżnia jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych, dbałość o środowisko naturalne poświadczona certyfikacją breeam a przede wszystkim rozwiązania projektowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Połczyńska

Gdańsk,pomorskie

789 900 zł75 m² 10 567,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania gotowego do wejścia, wykończonego w wysokim standardzie w spokojnej i cichej okolicy? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! atuty: - wysoki standard wykończenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł45 m² 14 589 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 45,24M2, 2 pokoje, mokotów, ul. Zygmunta modzelewskiego (warszawa, mokotów, modzelewskiego) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

333 638 zł31 m² 10 110,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc i bez prowizji! rezerwacja mieszkania już 1.000 ZŁ! WIELKA AKCJA RABATOWA! Zadzwoń i spytaj o szczegóły! LOKALIZACJA: 1. Przystanek obok osiedla (90m); 2. Odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwed-Śniadowskiej

Kraków,małopolskie

385 000 zł37 m² 10 536,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na klinach Z 2008r N20 Nieruchomośc i oferuje na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,54m2 położone na drugom piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Kraków,małopolskie

490 000 zł43 m² 11 456,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Czyżyny - dwa niezależne pokoje - osobna jasna kuchnia. Lokalizacja: mieszkanie znajduję się w dzielnicy Czyżyny przy ulicy Galicyjskiej. Jest to świetna lokalizacja dla każdego wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarbinowska

Wrocław,dolnośląskie

632 482 zł70 m² 9 090 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Podwyższony standard deweloperski Dwustronne Mieszkanie z dwoma Balkonami W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wola Duchacka

Kraków,małopolskie

419 000 zł35 m² 12 043,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe kraków - podgórze duchackie okolice bonarki Nowa inwestycja sprawdzonego na rynku ogólnopolskim Dewelopera, składająca się z budynku posiadającego od 3 do 8 pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

321 500 zł36 m² 8 832 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I poproś O ofertę mieszkań W promocji majowej! Spytaj o szczegóły i umów się na prezentację wybranej nieruchomości! dwa pokoje idealne na pierwsze mieszkanie! bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

275 000 zł31 m² 8 946 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta sprzedaży mieszkania w bloku na Osiedlu Jar. Mieszkanie znajduję się na parterze w niskim budynku. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

507 988 zł49 m² 10 416 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania kraków - czyżyny okolice Centrum Handlowego M1 prowizja 0% promocja:kom.LOKAOTRSKA W CENIE MIESZKANIA Nowa Inwestycja sprawdzonego na rynku Dewelopera w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Częstochowa,śląskie

295 000 zł45 m² 6 541,02 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie po remoncie przy ulicy Czartoryskiego w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie po remoncie generalnym w roku 2019 r. Nie wymaga nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wieśniacza

Warszawa,mazowieckie

1 133 220 zł94 m² 12 097 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc! bez prowizji! Inwestycja to wielorodzinny, 7- kondygnacyjny budynek z 89 mieszkaniami i garażem podziemnym. Jego bryła została przełamana uskokami, które wzbogacają formę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Świecie,kujawsko-pomorskie

230 000 zł58 m² 3 946,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! kupując nie płaci prowizji! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położonego w Świeciu przy ul. Polnej. Lokal mieszkalny znajduje się na pierwszym piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sławin

Lublin,lubelskie

495 000 zł47 m² 10 527,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta sprzedaży kompletnie wyposażonego mieszkania o wysokim standardzie! Prezentowana nieruchomość składa się z: - pokoju dziennego (salonu), który jest połączony z kuchnią, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

1 099 000 zł62 m² 17 725,80 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokoje w Nowym Budownictwie na Przymorzu! Mieszkanie o pow. 62m2 usytuowane na trzynastym piętrze na osiedlu Albatross Towers. Mieszkanie o wysokim standardzie: stylowe umeblowanie, wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

539 000 zł79 m² 6 857,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1989

Przestronne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane na lsm! Lokal usytuowany na atrakcyjnym 2 piętrze niskiego bloku. Na jego prawie 80 metrową powierzchnie składa się 5 pokoi, osobna widna kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

1 620 150 zł154 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament o powierzchni 154,3 m2 na Salwatorze, przy ul. gen Tadeusza Kościuszki. Lokalizacja Inwestycja znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł35 m² 11 080 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania 2 pokojowy apartament o powierzchni 35,17 m2 z balkonem, który znajduje się na piętrze 2 z 5. Budynek oddany do użytkowania w 2020roku, w pełni wykończony.