dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Romaszewskiego

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł63 m² 11 433,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

(Pilna Sprzedaż! stąd tak atrakcyjna cena, mile widziany zakup za gotówkę) Mieszkanie jakich mało po generalnym remoncie, dwustronne, funkcjonalny rozkład, doskonale przystosowane dla rodziny bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Legnica,dolnośląskie

270 000 zł55 m² 4 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie przy osiedlu Kopernika. Położone na I piętrze w kamienicy. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, loggi i przedpokoju. Łączna powierzchnia to 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

379 000 zł50 m² 7 504,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2pokojowe W bloku Z 2014roku na jędrzychowie Do sprzedania 2pokojowy lokal mieszkalny położony na parterze niskiego budynku położonego na Osiedlu Uczonych. Osiedle Jędrzychów to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

482 998 zł45 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jeżeli cenisz sobie spokój, lecz chcesz móc szybko dostać się w każdą część miasta, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Kupujesz bezpośrednio od developera! 0% prowizji! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

725 000 zł83 m² 8 713,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Bielawy. Dodatkowo do mieszkania przynależy balkon. Istnieje możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

443 500 zł45 m² 9 903,97 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Klucze na wrzesień 2022! Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w funkcjonalnej inwestycji o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bialska

Częstochowa,śląskie

425 000 zł50 m² 8 542,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mamy do zaoferowania ostatnie cztery mieszkania na os. Brzozowym (I etap) W częstochowie. Lokale na parterze I pierwszymn piętrze. Udogodnienia: videofon Przynależności: wszystkie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

280 140 zł41 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prezentuję mieszkanie w stanie deweloperskim na nowo powstałym Osiedlu na dzielnicy Dziesiątej. Osiedle wyróżnia się nowoczesną i ciekawą architekturą, mieszkania będą gotowe do wydania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Malbork,pomorskie

175 000 zł34 m² 5 147,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w centrum Malborka. Lokal znajdujący się na parterze o powierzchni 34m2 składa się z : - salonu -mała sypialni - kuchni - łazienki - korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 29 Listopada

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 53 mkw. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym. Budynek ocieplony z ładną, czystą elewacją, kladki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mateckiego

Poznań,wielkopolskie

546 336 zł65 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowe osiedle! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - wspaniałe tereny rekreacyjne! Szybki dojazd do Centrum! Mieszkania + miejsca parkingowe+ skrytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

832 195 zł91 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice gotowy budynek! kup I zamieszkaj! Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

405 605 zł27 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Ciekawy projekt, niesamowity, hotelowy styl i ogromne przeszklenia - takie połączenie znajdziesz na tej wyjątkowej inwestycji. Kupujesz bezpośrednio od developera! 0% prowizji! Na sprzedaż kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

385 000 zł51 m² 7 477,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Staromieście ul. Borowa. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rayskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

265 000 zł28 m² 9 350,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania nowa kawalerka zlokalizowana w centrum Szczecina. Blisko komunikacja, punkty handlowe i usługowe, tereny rekreacyjne. Mieszkanie powstało w wyniku adaptacji poddasza. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drewnowska

Łódź,łódzkie

664 000 zł80 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Opis Czteropokojowe, przepiękne mieszkanie na 5 piętrze w nowej inwestycji w dzielnicy Łódź- bałuty ul. Drewnowska 55. Bardzo dobra oferta dla rodzin szukających mieszkania w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł49 m² 9 486,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

W ofercie Biura Doradzamy Nieruchomości prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 49,44 m2 z ogródkiem zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Strażackiej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

1 049 400 zł76 m² 13 742,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz czegoś niebanalnego, stylowego, a zarazem blisko rynku? Ta inwestycja jest dla Ciebie. Kupujesz bezpośrednio od developera! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Długa

Kraków,małopolskie

591 700 zł26 m² 22 758 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojaczka

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł54 m² 10 595,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nasze Mieszkanie położone jest przy ul. Rafała Wojaczka we Wrocławiu, wystawiamy je na sprzedaż bez pośredników. Mieszkanie o powierzchni 53,7 m2 oraz przynależna komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Służewiec

Warszawa,mazowieckie

529 505 zł39 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 37 do 91 m2 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 29 Listopada

Nowy Sącz,małopolskie

365 000 zł44 m² 8 213 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 44,44m2 własnościowe z założoną księgą wieczystą, zlokalizowane na parterze w III piętrowym bloku w Nowym Sączu na ul. 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

551 640 zł46 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe apartamenty kraków-czyżyny ok. Centrum handlowego "M1" 0% prowizji oferta dostępna tylko W naszym biurze Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku krakowskim dewelopera, to 4-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mangalia

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł58 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Hampton Home oferuje do sprzedaży trzypokojowe, nowe wykończone mieszkanie w inwestycji Mangalia Mokotów. Apartamentowiec znajduje się w dzielnicy Mokotów na Stegnach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

289 420 zł35 m² 8 326 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Powierzchnia mieszkania po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

579 105 zł68 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Jeżeli cenisz sobie spokój, lecz móc szybko dostać się w każdą część miasta, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Kupujesz bezpośrednio od developera! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gródecka

Michałowo,podlaskie

149 000 zł43 m² 3 465,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Poszukujesz mieszkania do wejścia? Dobrze trafiłeś, ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w budynku wielorodzinnym. Na powierzchnię 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

779 740 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ciekawy projekt, niesamowity, hotelowy styl i ogromne przeszklenia - takie połączenie znajdziesz na tej wyjątkowej inwestycji. Kupujesz bezpośrednio od developera! 0% prowizji! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł36 m² 14 657,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 36,5 m2 znajduje się przy ul. Gumińskiej w nowo powstałej inwestycji stacja wola z 2022 roku. Nowoczesne osiedle oferuje m.in. ekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

390 000 zł34 m² 11 470,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,92m2, mieszczące się w Gdańsku, przy ulicy Lawendowe Wzgórze. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ryska

Białystok,podlaskie

409 000 zł44 m² 9 344,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zadbane, wykończone 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 44 m2 położone przy ul. Ryskiej. Nieruchomość mieści jest na III piętrze w nowym budynku z cegły z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

456 300 zł29 m² 15 976,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szukasz czegoś niebanalnego, stylowego, a zarazem blisko rynku? Ta inwestycja jest dla Ciebie. Kupujesz bezpośrednio od developera! 0% prowizji! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,56 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

342 000 zł36 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania w centrum z klimatyzacją pow -36m2 pokoje - 2 łazienka-1 kuchnia -1 Na sprzedaż ostatnie mieszkanie w centrum Szczecina w super lokalizacji blisko do urzędu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamkowa

Poznań,wielkopolskie

1 150 000 zł94 m² 12 234 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Poznaniu w okolicach ul. Zamkowej - praktycznie przy samej płycie Starego Rynku. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 306 000 zł67 m² 19 495,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowy apartament na Woli dla Twojej rodziny. Salon z aneksem kuchennym 30,11 mkw. Sypialnie od 11,04 mkw i 12,19 mkw z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

830 000 zł75 m² 11 066,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Stare miasto - dwupoziomowe - 3-pokojowe Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży, bardzo atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 75 m2 , znajdująca się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

589 000 zł41 m² 14 227 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Gdańsk śródmieście Na sprzedaż oferujemy słoneczne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w zadbanym bloku z cegły w centrum Gdańska - Śródmieście. Idealne lokum pod inwestycje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Strzegom,dolnośląskie

285 000 zł60 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze kamienicy w ścisłym centrum Strzegomia. Lokal o powierzchni 60 m2 składa się z salonu (ok. 18,5 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marmurowa

Jabłonna,mazowieckie

519 000 zł66 m² 7 863,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Dwupoziomowe mieszkanie po generalnym remoncie w zielonej części Jabłonny na osiedlu Sosnowy Zakątek. Teren osiedla bardzo ładnie zagospodarowany. Na osiedlu duży plac zabaw, park i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Muchobór Wielki

Wrocław,dolnośląskie

725 800 zł85 m² 8 554,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 725 800 zł Inwestycja znajduje się w kameralnym budynku w zachodniej części Wrocławia. Wysoki standard mieszkania. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

394 973 zł41 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wygoda? Komfort? Usługi na wyciągnięcie ręki? Dodatkowo w przystępnej cenie? Ta oferta jest dla Ciebie! kupujesz bezpośrednio od developera! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.