dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 366 ogłoszeń

1 250 000 zł59 m² 21 186,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie blisko dworca - dobre pod inwestycję! Do sprzedania wygodne mieszkanie w dobrym stanie, przy ulicy Bosackiej w Starym Mieście. Położone na drugim piętrze w kamienicy z 1930.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł67 m² 5 373,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze w kamienicy, w Cieplicach. Lokal o powierzchni użytkowej 67m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł68,15 m² 10 843,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż oferuję nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 68,15 m , zlokalizowane na 3. (ostatnim) piętrze budynku z 2015 roku, z widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł38,40 m² 34 895,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowy apartament w inwestycji "apartamenty Grzybowska 4" [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Ciche, jedno sypialniane mieszkanie w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

689 998 zł59,10 m² 11 675,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

hit / 3 pok / leśnica / parking!. mieszkanie w centrum Leśnicy, blisko żłobki, przedszkole, szkoła podstawowa i liceum. W okolicy są liczne sklepy Lidl, biedronka, aldi, hermes, rossmann.

Szczegóły ogłoszenia

46 000 zł43,59 m² 1 055,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal nr 1 o pow. 29,30 m2 składający się z pokoju o pow. użytkowej: 14,60 m2, kuchni o pow. 9,90 m2, oraz przedpokoju o pow. 4,80 m2. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł62,94 m² 9 691,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Granicznej, miniosiedle, 3-piętrowe bloki ze wspólnym podwórkiem.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł16,11 m² 15 518,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1870

Lokal o pow. 16,11 m2 w unikalnej inwestycji - Apartamentach Podzamcze - powstających w odrestaurowanym budynku w samym centrum Olsztyna. W historycznym obiekcie powstaje 39 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M- 3 W centrum wodzisławia śląskiego umeblowane I gotowe do zamieszkania! Do sprzedaży mieszkanie typu M-3 o pow. 41,10 m2 położne w dogodnej lokalizacji w Wodzisławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 480 zł22,52 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy pokój hotelowy "wykończony pod klucz" na sprzedaż, w prestiżowej inwestycji w Ustroniu, zlokalizowanej u stóp Czantorii Wielkiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł30,24 m² 24 470,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż apartament o powierzchni 30,26 m znajdujące się na 4 piętrze w pięknej kamienicy przy ul. Studenckiej w Krakowie. Rewitalizacja kamienicy zakończona w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe mieszkanie 60 m 3 pokoje, kamienna Góra Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 60 m , położone w Kamiennej Górze. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

354 540 zł46,65 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie na osiedlu nowy piastów gotowe do odbioru! Cena: 354 540 zł (7600 zł/m ) Powierzchnia: 46,65 m | Piętro: 2 zamieszkaj W komfortowym mieszkaniu już dziś! Nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł69,66 m² 9 747,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferuję do sprzedaży przestronny, atrakcyjny apartament o pow. 69,66 m2, położony w samym sercu Ciechanowa przy ul. Wincentego Witosa 61a. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5-.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od centrum Golczewa w miejscowości Kretlewo. Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 636 zł39,89 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł61,85 m² 8 552,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do własnej aranżacji 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Pustkach Cisowskich o pow.60.01m2. Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym 4-piętrowym budynku z 1981r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 620 zł26,92 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

446 341 zł23 m² 19 406,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż ciekawą ofertę inwestycyjną. Bardzo dobrze funkcjonujący lokal, w nowym kompleksie, wynajmowany na zasadzie najmu krótkoterminowego. Całość w chwili obecnej obsługiwana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Home Space Nieruchomości przedstawia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , zlokalizowane na 16 piętrze przy ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty nowoczesnego budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł30,50 m² 21 278,69 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Pięknie urządzona przez dewelopera kawalerka, na nowoczesnym, zielonym osiedlu Duży wybór mieszkań 1-pokojowych (od 26,6m2 do 40,8m2) w korzystnych cenach! Niniejsza oferta dotyczy mieszkania 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł61 m² 11 950,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pura Vida Apartamenty etap III to kameralna inwestycja złożona tylko z 16 apartamentów na ogrodzonym terenie. Położona na Gdańskiej Wyspie Sobieszewskiej. Niecałe 1000m spaceru przez piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 844 zł58,51 m² 10 439,99 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł125,62 m² 5 962,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Tadeusza Kościuszki w centrum Gliwic Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 125,62m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł138,21 m² 7 958,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu ? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 959 zł50,07 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Victoria Estate prezentuje mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w Mistrzejowicach Bez prowizji od Kupującego Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 50,07 m2 zlokalizowane na VI-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 785 zł33 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie pokazuje, że dobrze zaprojektowana przestrzeń nie potrzebuje dużego metrażu, żeby zapewnić komfort. Na 33 m otrzymujesz funkcjonalne, nowoczesne wnętrze, które sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł66,67 m² 1 679,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 10 o powierzchni 66,67 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ks. Jana Frenzla 62 wraz z udziałem wynoszącym 798/10.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł61,80 m² 9 627,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości perfekt oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny zlokalizowany przy ul. Stawigudzkiej 8 B Osiedle Jaroty Lokal mieszkalny 3 pokojowy o powierzchni całkowitej 61,8 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 310 630 zł110,03 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie przy ul. Odlewniczej składający się z: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia x3 -łazienka x2 -przedpokój Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł45,70 m² 7 986,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1893

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,7 m , usytuowane w kamienicy przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Mieszkanie składa się z: pokoju - na wyposażeniu dwie kanapy, stolik kawowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł109,62 m² 7 288,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartamenty wisła - ul. Kopydło, cena promocyjna 850 000 pln, apartament szczytowy Nowoczesne mieszkania inwestycyjne w sercu Beskidów! Na sprzedaż oferujemy apartamenty o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł57,86 m² 5 167,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwu-pokojowe z ogródkiem o powierzchni 57,86m2. Zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego, wielorodzinnego w miejscowości Żelazno, gmina Choczewo. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przestronne M2 na Tarchominie z oddzielną- widną kuchnią. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,1 m, położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku. Mieszkanie znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 080 zł65,28 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja deweloperska przy granicy Z krakowem (czarnochowice) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł43,46 m² 7 639,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Tychy, osiedle B Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone w Tychach na osiedlu B. Nieruchomość znajduje się w niskiej zabudowie na parterze, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł54,40 m² 6 691,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Szukasz balansu między miejskim rytmem a domowym wyciszeniem? To mieszkanie o powierzchni 54,4 m na 3. piętrze łączy nowoczesny styl z funkcjonalnością, będąc idealnym wyborem dla.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł121,20 m² 4 372,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie w centrum Przemyśla - 121,2 m | duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 121,2 m , położone w ścisłym centrum.