dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wały

Mysłowice,śląskie

310 000 zł58 m² 5 344,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem, świetną lokalizacją Mysłowice, brzęczkowice, ul. Wały Oferta bezpośrednio od właściciela, bez prowizji dla kupującego, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

913 200 zł67 m² 13 720 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz czegoś niebanalnego, stylowego, a zarazem blisko rynku? Ta inwestycja jest dla Ciebie. Kupujesz bezpośrednio od developera! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

251 000 zł37 m² 6 865,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż mieszkanie nadające się zarówno na inwestycję (pod wynajem) jak i do zamieszkania. Nieruchomość położona w ścisłym centrum Szczecina, w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł33 m² 9 603,66 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ciche mieszkanie z balkonem dwieście metrów od przystanku autobusowego i tramwajowego Mehoffera. Mieszkanie do remontu- szeroki wachlarz możliwość aranżacji mieszkania! Możliwe układy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Sopot,pomorskie

999 000 zł66 m² 15 251,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Atuty - Prestiżowa lokalizacja - Blisko morza - Blisko komunikacji miejskiej lokalizacja Nieruchomość położona przy spokojnej cichej uliczce gwarantującej spokój i komfort wypoczynku w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

396 979 zł34 m² 11 713,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie spokój A chcą mieszkać W krakowie Mieszkanie w stanie deweloperskim na Białym Prądniku 2 pokoje na 1 piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

855 000 zł65 m² 13 125,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

W pełni umeblowane i wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o pow. 65,14 m2 znajduje się przy ul. Włodarzewskiej w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego słynącego m.in. ze stoku narciarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celarowska

Kraków,małopolskie

378 500 zł37 m² 10 174,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 37 m2 na spokojnych i zielonym osiedlu w Śródmieściu, przy ulicy Celarowskiej. Nieruchomość: mieszkanie położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poezji

Gliwice,śląskie

310 000 zł50 m² 6 150,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecam, świetnie zlokalizowane mieszkanie na wysokim parterze w ocieplonym estetycznym budynku znajdującym się na osiedlu Literatów w Gliwicach ul. Poezji. Budynek jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł59 m² 7 089,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,24m2 położone na pierwszym piętrze budynku w samym centrum miasta przy ul. Sobieskiego. Rozkład: -przedpokój -sypialnia -łazienka -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

491 665 zł47 m² 10 370,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji | bez podatku | od dewelopera Mieszkanie 2 pokojowe na północy Krakowa w dzielnicy Prądnik Biały z ogródkiem. Zalety osiedla: duża przestrzeń miedzy budynkami siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lisowczyków

Kielce,świętokrzyskie

740 000 zł102 m² 7 283,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament o powierzchni 101,6m2 z ogródkiem 150m2. - salon+aneks 33,7 m2 - Łazienka 7,00m2 - 1 Pokoj 15,8 m2 - 2 pokoj 10,55 m2 - 3 pokoj 16 m2 - Komunikacja 15,4 m2 - Pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokwi

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie o powierzchni 50 m2, które znajduje się na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z windą zjeżdżającą do garażu. Na osiedlu jest bardzo dużo zieleni, nie ma drugiego takiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo gen. Stanisława Maczka

Kraków,małopolskie

380 000 zł42 m² 9 048 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 20 Stycznia

Pabianice,łódzkie

270 000 zł50 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chcesz zaaranżować mieszkanie według własnych potrzeb? Męczy Cię hałas z ulicy? Albo może chciałbyś wypić poranną kawę na dużym balkonie z widokiem na zieleń? Jeżeli na któreś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gierczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł68 m² 5 893 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

M4, 67,71 M/2, blok, pierwsze piętro, fordon-bohaterów ul. Gierczak! tylko W biurze restbroker! trzypokojowe, przestronne mieszkanie Z loggią W układzie rozkładowym W fordonie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

453 340 zł48 m² 9 513,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru z widokiem na port i przepływające statki. Zakup bez podatku pcc i prowizji od kupującego. Niewielka odległość do bulwaru, plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pilchowicka

Warszawa,mazowieckie

259 000 zł25 m² 10 360 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Bez prowizji! Do sprzedania lokal 25m2 w dawnym budynku biurowym przekształconym na lokale hotelowe ( będzie założona księga wieczysta - w trakcie oczekiwania - na razie możliwy zakup tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tylżycka

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł63 m² 11 385,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Mamy Państwu do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 62.8 m w spokojnej i cichej części Żoliborza. Mieszkanie jest bardzo przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dekerta

Kraków,małopolskie

528 200 zł43 m² 12 378,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja mieszkaniowa na zabłociu N20 Nieruchomości oferuje nowe mieszkania w f unkcjonalnym i eleganckim budynku w atrakcyjnej lokalizacji. Inwestycja: całe przedsięwzięcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czechów

Lublin,lubelskie

499 500 zł58 m² 8 656,85 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Komfortowe o wysokim standardzie i nowoczesnym designie. W skład mieszkania wchodzą trzy sypialnie, salon z aneksem kuchennym, przedpokój oraz łazienka. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

609 999 zł38 m² 16 052,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zobacz koniecznie! vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! Viva Invest prezentuje, świetne mieszkanie zarówno jako inwestycja jak I do własnego użytku. Jeżeli szukasz funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 10 Lutego

Siedlce,mazowieckie

550 000 zł58 m² 9 560,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne, dwustronne mieszkanie w nowym budownictwie, główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starołęcka

Poznań,wielkopolskie

344 000 zł37 m² 9 297 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe Mieszkanie Od Dewelopera bez pcc, bez prowizji - nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji osiedla. Promocja do 22.07, Kup w najlepszej cenie! W ofercie mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Pilczyce

Wrocław,dolnośląskie

458 200 zł46 m² 10 024,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Chcesz być blisko miasta, mieć usługi w zasięgu ręki, a dodatkowo w sąsiedztwie tereny zielone? Ta inwestycja to to, czego szukasz. Kupujesz bezpośrednio od developera! 0% prowizji! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lotnicza

Sianożęty,zachodniopomorskie

509 000 zł47 m² 10 936,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowy etap w sprzedaży! Luksusowe mieszkania apartamentowe z tarasami w obiekcie błękitne tarasy w Sianożętach ok. 250 m od plaży! Uwaga! Super promocyjna cena brutto (z vat 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł104 m² 12 512 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Piękne rozkładowe mieszkanie. 3 sypialnie, salon z obudowanym balkonem, kuchnia z aneksem jadalnym, 2 łazienki, jedna z oknem o pow. 10 m.kw., pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chabrowa

Kraków,małopolskie

493 000 zł43 m² 11 357 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze znajdujące się 1000 m od ulicy Opolskiej w okolicy ulicy Chabrowej w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

619 000 zł57 m² 10 789,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji kraków - wola duchacka termin realizacji- zakończenie budowy wakacje 2023 Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Koszalin,zachodniopomorskie

362 087 zł45 m² 8 124,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość, ponadprzeciętna jakość, znakomite układy lokali, komfortowy dojazd, wymienione instalacje w budynku i co za tym idzie - gwarancja, że Twoja rodzina może spać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stefana Batorego

Niepołomice,małopolskie

685 000 zł120 m² 5 725,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta bez podatku pcc niepołomice - zielona, spokojna okolica mieszkanie O metrażu 119,65 m2 plus ogródek 40 M2 I balkon 8 M2 Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 119,65 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Kozłówce

Kraków,małopolskie

445 000 zł37 m² 11 962,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu mieszkanie o powierzchni 37,2 m2 położonego na parterze w bloku 4 piętrowym .Czynsz wynosi ok. 300zł + woda i śmieci w zależności od liczby osób. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Różana

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł40 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Tylko w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na Mokotowie przy ul. Różanej. Mieszkanie w cichej, spokojnej, zielonej i przede wszystkim pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szulborska

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł37 m² 14 555,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie położone na bliskiej Woli, w bliskiej odległości od Centrum. Jest to bardzo komfortowa lokalizacja, z której łatwo dostaniemy się do każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Stargard,zachodniopomorskie

290 000 zł52 m² 5 584,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Powstańców Warszawy w Stargardzie. Lokal składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Partynice

Wrocław,dolnośląskie

580 253 zł59 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 - pokojowy apartament z antresolą i dużym balkonem w cichym i zarazem świetnie zlokalizowanym położeniu. Budynek wykonany z materiałów wysokiej klasy, z wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stolema

Gdańsk,pomorskie

479 000 zł50 m² 9 522,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zalety nieruchomości: - możliwość zakupu mieszkania przez obywateli spoza ue, bez pozwolenia, również na kredyt hipoteczny - Wysoki Parter - 5 minut pieszo do przystanku tramwajowego - 5 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

536 100 zł54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice termin realizacji- zakończenia budowy sierpień tego roku! Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Oboźna

Kraków,małopolskie

525 000 zł28 m² 18 953,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Studio Nieruchomości Kraków przedstawia pięknie wykończone mieszkanie jednopokojowe w centrum - dzielnica Krowodrza, ul. Oboźna budynek i mieszkanie - kamienica z 1936 r. - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wiczlino

Gdynia,pomorskie

949 000 zł72 m² 13 169,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Komfortowe Mieszkanie 72.06m2 na osiedlu Wiczlino-Ogród w Gdyni (Chwarzno-Wiczlino) Lokal narożny, południowo-zachodni, ciepły i bardzo dobrze naświetlone, wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szara

Gdańsk,pomorskie

390 000 zł40 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

!Idealna Inwestycja! Mam Państwu do zaprezentowania, bardzo ciekawą nieruchomość w samym centrum Gdańska. Mieszkanie jak na 40m2 jest przestronne. Posiada piwnice i komórkę lokatorską.