dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 124 000 zł70 m² 15 988,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowane w samym centrum Warszawy. Kamienica z lat 50, w której znajduje się lokal zlokalizowana jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

318 000 zł40 m² 7 851,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania w nowym budownictwie, położonego na pierwszym piętrze budynku oddanego do użytku w 2010 roku. Inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł162 m² 10 493,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko: mieszkanie w segmencie - Ursynów | Wykończone w wysokim standardzie | Częściowo umeblowane | 162 m2 | 4 pokoje | oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Barbary

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

229 000 zł56 m² 4 111,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Jastrzębie-Zdrój ul. Jasna rezerwacja! - fantastyczna oferta- słoneczne mieszkanie składające się z trzech niezależnych pokoi o pow. 55,70 m2, usytuowane na drugim piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Węgierska

Kraków,małopolskie

389 000 zł30 m² 12 966,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Inwestycja skierowana jest do ludzi - którzy cenią sobie bliską lokalizację bulwarów wiślanych mieszkanie dwupokojowe Z aneksem - dzielnica stare podgórze ul. Węgierska - powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

539 900 zł44 m² 12 242,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dwupokojowe M na Gądowie Małym. Nowe budownictwo - inwestycja budowana przez Lokum. Mieszkanie pokój dzienny połączony z kuchnią, sypialnia, łazienka, korytarz, + balkon. Podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

840 000 zł91 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem sprzedazy jest apartament na bydgoskich bartodziejach O powierzchni 91m2. Lokalizacja - Osiedle położone jest w centrum miasta i charakteryzuje się największą popularnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wallisa

Bytom,śląskie

120 000 zł36 m² 3 358,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Wallisa 18/3 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł40 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż piękne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu "hubertus" na Mokotowie. Idealne dla singla, rodziny z dzieckiem bądź jako inwestycja. Lokalizacja: strzeżone 24h,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

720 000 zł89 m² 8 071,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje państwu mieszkanie na I piętrze z osobnym wejściem w kamienicy. Powierzchnia całkowita wynosi 89,20 m2 na którą składa się: duży przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chrościckiego

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł70 m² 11 313,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe, jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 69.83 m2 zlokalizowane przy ul. Chrościckiego 83 na wyjątkowym "osiedlu Chrościckiego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

519 000 zł54 m² 9 611 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Reden

Dąbrowa Górnicza,śląskie

298 000 zł54 m² 5 518,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki. Mieszkanie po remoncie. Doskonała lokalizacja. Więcej informacji pod tel. :

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Michałowskiego

Kraków,małopolskie

434 610 zł26 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Z naszą firmą uzyskasz najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów wyjątkowa oferta - mieszkanie 26,34 M2 W dzielnicy stare miasto Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł33 m² 10 731,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Gustownie zaaranżowane, nowoczesne, w pełni wyposażone, mieszkanie na drugim piętrze w doskonałej lokalizacji - bydgoskiej dzielnicy Wilczak. 2 pokoje z aneksem kuchennym na ponad 32 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gorkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

317 000 zł31 m² 10 225,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Sprzedam mieszkanie własnościowe (akt notarialny) w Szczecinie na ulicy M.Gorkiego (Łękno). 1 pokój, kuchnia, łazienka, oddzielne wc. Powierzchnia 31 m2. Piętro 4 bez windy. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł68 m² 24 264,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Narożny apartament. I przestronny taras, z którego podziwiać widok mogą wszyscy Twoi znajomi. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja piekny widok bliskość obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielna

Łódź,łódzkie

178 000 zł28 m² 6 300,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do zaoferowania mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą typu kawalerka składające się z pokoju, kuchni, łazienki z wc i przedpokojem. Usytuowane na parterze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

785 000 zł96 m² 8 195,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Funkcjonalny apartament o pow. 96 m2 I 2 poziomy, 2 tarasy, 2 miejsca parkingowe w hali garażowej I Komórka, winda I Widok z okna na trójmiejski park krajobrazowy. Dla kogo?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lindego

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł36 m² 13 972,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Marzysz o mieszkaniu z pięknym widokiem na las i świetnym dojazdem do centrum Warszawy? Jeśli tak, to mieszkanie czeka na Ciebie! Super mieszkanie na start w Warszawie jak i opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł57 m² 9 665,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Mieszkanie Lokal o całkowitej powierzchni użytkowej 56,8 m2 składający się z kuchni, 3 pokoi, łazienki, przedpokoju. Powierzchnia dodatkowa to balkon oraz piwnica. Mieszkanie obecnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Startowa

Gdańsk,pomorskie

719 000 zł62 m² 11 634,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz przestronnego mieszkania blisko morza? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - słoneczne, - przestronne, - bliskość terenów zielonych, - bliskość do morza, - dobrze skomunikowane, - piwnica +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wywrockiego

Rzeszów,podkarpackie

450 292 zł46 m² 9 803,87 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Staroniwa ul. Wywrockiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Michałowskiego

Kraków,małopolskie

474 000 zł26 m² 17 995,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łączności

Wrocław,dolnośląskie

596 000 zł57 m² 10 456,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż w pełni rozkładowe, mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 57m2, położone na 3 piętrze w cztero kondygnacyjnym bloku z lat '80 w okolicy ulicy Łączności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

445 000 zł53 m² 8 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie dostępne od zaraz! Lokal znajduje się na 2 piętrze w bloku. Całkowita powierzchnia to 53 m2 w skład którego wchodzi : Salon z aneksem kuchennym 22,6 m2 Sypialnia 16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł32 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 32 m2, 2-pokojowe z otwartą kuchnią, garderobą i bardzo dużym balkonem ok 5 m2. Zlokalizowane jest na na Pradze - Północ przy ul. Jagiellońskiej, w bardzo dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzosowiak

Częstochowa,śląskie

315 000 zł62 m² 5 080,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Woźniakowski Nieruchomości oferuje ustawne i zadbane M4 na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Wrzosowiak. Na powierzchni 62 m2 jest: - salon - 2 sypialnie - kuchnia - łazienka - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Podwawelskie

Kraków,małopolskie

585 000 zł44 m² 13 146 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

505 468 zł54 m² 9 397,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania IV Kwartał 2023 Mieszkanie z ogrodem na Sołtysowicach W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

579 500 zł26 m² 22 708 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe apartamenty od Dewelopera , bez pcc , bez dodatkowych kosztów! Niepowtarzalna inwestycja na gdańskim wybrzeżu! *** Prywatna marina z miejscami do cumowania jachtów lub łodzi motorowych ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Romanowska

Łódź,łódzkie

849 000 zł127 m² 6 685,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy Państwu ofertę wyjątkowego 2 poziomowego mieszkania w dzielnicy Bałuty Zachodnie na ul. Romanowskiej. Masz dość ścisku w małym mieszkaniu, chcesz większej przestrzeni dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

474 000 zł52 m² 9 170,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska 0% prowizji! Oddanie IV Q 2022! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,69mkw w spokojnej okolicy na wrocławskim Zakrzowie. W skład funkcjonalnego układu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Łask,łódzkie

170 000 zł36 m² 4 670,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie idealne dla singla lub pary. Ze względu na lokalizację może być doskonałą inwestycją kapitału pod dalszy wynajem. W okolicy znajdują liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Malinka

Opole,opolskie

335 000 zł61 m² 5 491,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone w Opolu na osiedlu Malinka o powierzchni 61 m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, przedpokoju, łazienki, osobnego wc oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Czarna Białostocka,podlaskie

185 000 zł50 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecam mieszkanie znajdujące się w bloku zlokalizowanym przy ul. Sienkiewicza 5 w Czarnej Białostockiej. W pobliżu urokliwy zalew oraz sąsiedztwo lasów. Odległość od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

175 000 zł18 m² 9 722 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka/studio ok. 18m2, balkon francuski, 8 piętro, wieżowiec, centrum miasta! wolne od zaraz! kawalerka/studio w bloku w samym centrum miasta! Lokal, znajduję się na ósmym piętrze co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

591 000 zł56 m² 10 534,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż świetne mieszkanie pod inwestycje, które składa się z 4 oddzielnych pokoi o powierzchni 56,10m2. Pełny rozkład. Mieszkanie usytuwane jest przy ul. Skwierzyńskiej, na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Morąg,warmińsko-mazurskie

330 000 zł47 m² 7 089,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jasne, przestronne, komfortowe - to najtrafniejsze określenie tego wyjątkowego mieszkania. Na to nietuzinkowe mieszkanie o łącznej powierzchni 46,55 m2 składają się: * salon (21 m2) * sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Kraśnik,lubelskie

245 000 zł58 m² 4 224,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

xxxxx

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

440 000 zł39 m² 11 282 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij