dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Drewnowska

Łódź,łódzkie

114 900 zł13 m² 8 704,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż kawalerkę z antresolą o powierzchni 13,5m2 w kamienicy na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, wc i antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Biała

Rzeszów,podkarpackie

438 146 zł60 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Transakcja bezpośrednio Z deweloperem brak prowizji, brak ukrytych kosztów Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 60,02 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł57 m² 13 239,20 zł/m²

 

Piętro:6/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje + balkon + m.postojowe/ Osiedle Victoria Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56, 65 m2. Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze, inwestycji z 2017 r. Jest to ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żurawskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

350 000 zł60 m² 5 882 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane 3 pokojowe mieszkanie. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,50 m2. Zlokalizowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Położone jest w zielonej części pieczewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goleszowska

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł52 m² 13 369 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lux okazja! cudowna enklawa W nowoczesny Zapisz i zamknij M apartamentowcu przy ul goleszowskiej. Wyśmienite 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,21 m2 z dużym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

507 192 zł60 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wieliczka - Krzyszkowice, ul. Bolesława Chrobrego bez prowizji! - rynek pierwotny! 4 - pokojowe mieszkanie W stanie deweloperskim. Blisko kominikacji miejskiej. W pobliżu punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja 700-lecia

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

450 000 zł54 m² 8 256,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie z dużym widokowym tarasem w apartamentowcu w Ciechocinku Oferujemy do sprzedaży mieszkanie posiadające powierzchnię 54,5 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

362 330 zł38 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament W stanie deweloperskim kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji do biura! Szukasz wspaniałej nieruchomości z rynku pierwotnego? Chcesz zaprojektować własną przestrzeń? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogera

Lublin,lubelskie

339 000 zł44 m² 7 635,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

* kupujący nie płaci żadnej prowizji * * Dostępne tylko u Nas * Sprzedam bardzo ciepłe i słoneczne mieszkanie zlokalizowane na ul. Króla Rogera na lubelskim Czechowie. Na 44m2 mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lakiernicza

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł66 m² 10 136,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż trzypokojowe, przytulne mieszkanie z kominkiem, dużą piwnicą/pomieszczeniem gospodarczym 8,5m2 oraz miejscem parkingowym naziemnym na zamykanej posesji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

239 000 zł38 m² 6 240,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania blisko centrum gotowego do wprowadzenia za rozsądną cenę? Oferuję Państwu zadbaną gotową do wprowadzenia kawalerkę usytuowaną na parterze w kamienicy przy ul. Żeromskiego 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goleszowska

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł52 m² 13 369 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Cudowna enklawa W nowoczesny Zapisz i zamknij M apartamentowcu przy ul goleszowskiej. Wyśmienite 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,21 m2 z dużym miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Głogów, hutnik, 2 pokoje, 54m2, i piętro, sprzedaż 349 000 zł Szukasz funkcjonalnego mieszkania do wprowadzenia, w bardzo dobrej lokalizacji w zielonej części Głogowa? Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł34 m² 8 676,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Makler nieruchomości poleca Mieszkanie (34,26 m2) z komórką lokatorską (2,71m2) odebrane w marcu 2022. Mieszkanie wybudowane przez spółdzielnie mieszkaniową sim. Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zabobrze III

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 000 zł64 m² 6 234,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje rozkładowego mieszkania z balkonem. Lokal znajduje się na 2 piętrze ocieplonego bloku z zadbaną klatką schodową, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł28 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie, kawalerka 27,71m2 w nowej inwestycji przy ul. Kasprzaka w Warszawie. Osiedle Bliska Wola. Stan deweloperski. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł49 m² 6 143,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Poszukujesz nieruchomości dostępnej od zaraz ? W takim razie zapraszam Cię do 48,67-metrowego mieszkania mieszczącego się na parterze w 4-piętrowym bloku. Lokalizacja tej nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Biała

Rzeszów,podkarpackie

422 889 zł58 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Transakcja bezpośrednio Z deweloperem brak prowizji, brak ukrytych kosztów Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 57,93 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

757 188 zł66 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper: jeden z największych polskich deweloperów. Obecny jest w 17 miastach. Zdobył liczne nagrody, m.in. I miejsce w 2020 r. w Ogólnopolskim Rankingu Deweloperów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł34 m² 16 812 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie nowe, w pełni wyposażone o powierzchni 34,5m2 na Woli. Mieszkanie składa się z : - Salonu z aneksem kuchennym - Sypialni - Łazienki z wc - Balkonu Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harcerska

Władysławowo,pomorskie

514 415 zł52 m² 9 881,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli jesteś łowcą okazji, to łap okazję! Komfortowy apartament w nowym budynku, z garażem i komórką lokatorską w stanie deweloperskim. Apartament znajduje się we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł69 m² 10 479,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Podwyższony standard deweloperski Dwustronne, rozkładowe mieszkanie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Klarysew

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

573 398 zł59 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szanowni państwo, oferujemy Państwu nowoczesny, ekskluzywny 3 pokojowy apartament o funkcjonalnym układzie znajdujące się na iip. nowo powstałej inwestycji - lokal w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł74 m² 5 608,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 74m2, składające się obecnie z salonu 30m2, sypialni 16m2, sypialni 12m2, kuchni, łazienki z wc przedpokoju. Do mieszkania przynależy duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

438 765 zł54 m² 8 161,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z rynku pierwotnego W standardzie deweloperskim kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji biura Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 54,76m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

425 000 zł56 m² 7 538,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Copernicus Nieruchomości prezentuje Państwu deweloperskie, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,38m2 na 3-piętrze w kameralnym bloku z windą wybudowanym w 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rynek

Opole,opolskie

395 000 zł58 m² 6 838,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Jeśli szukasz dużego mieszkania z potencjałem w centrum Opola, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: duże, wysokie 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

330 000 zł53 m² 6 179 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa cena! 330 000 zł - do negocjacji Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53,40 m2. Nieruchomość sprzedawana jest z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilda

Poznań,wielkopolskie

480 376 zł46 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej inwestycja gotowa już W sierpniu! Udogodnienia: w pobliżu inwestycji znajdują się tereny zielone oraz lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle im. Generała Kazimierza Pułaskiego

Jarosław,podkarpackie

187 000 zł36 m² 5 194,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 36 m2 os. Pułaskiego 1 pokój 4 piętro

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Poznań,wielkopolskie

429 888 zł45 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0 % prowizji / 0% podatku pcc / rynek pierwotny Mam zaszczyt przedstawić 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na Naramowicach. * inwestycja zaprojektowana w spokojnej części Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilda

Poznań,wielkopolskie

475 458 zł44 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0 % pcc - zakup z rynku pierwotnego. 0% prowizji - wynagrodzenie biura w całości pokrywa deweloper. [M.46] Koniecznie zapytaj o aktualne upusty i promocje! W ofercie mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 m. Świetna lokalizacja we Wrocławiu przy ul. Marco Polo - Osiedle Olimpia Port. Budynek z 2014 roku, wybudowany z wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

385 000 zł37 m² 10 479 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bieńczyce - Osiedle Albertyńskie- 2 pokoje z aneksem - okazja lokalizacja: mieszkanie znajduję się w dzielnicy Bieńczyce Osiedle Albertyńskie. Jest to świetna lokalizacja dla każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

524 639 zł66 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkania W nowoczesnym wydaniu, i podatku pcc Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66,41 m2 położone na czwartym piętrze w budynku na nowo powstającym osiedlu w Centrum Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabawa

Zabawa,małopolskie

595 000 zł88 m² 6 734,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta W rezerwacji do 31.07.2022r Biuro nieruchomości Sckala - klucz do Twojego domu przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w m. Zabawa, oddalonej niespełna 2km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł53 m² 6 226,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dostępne od zaraz! W cenie do negocjacji! trzypokojowe mieszkanie Z loggią, IV piętro W budynku Z windą na bydgoskich ogrodach idealne dla rodziny! W pobliżu przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Wałbrzych,dolnośląskie

309 000 zł75 m² 4 120 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, duże mieszkanie o powierzchni 75m2 w świetnej lokalizacji jaką jest Piaskowa Góra. Lokal składa się z 2 sypialni, przestronnego salonu, jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

751 608 zł48 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prawie stuletnia kamienica została odrestaurowana z dbałością o każdy detal. Ponadczasowy, klasyczny styl połączyliśmy z nowoczesnymi technikami i materiałami, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

599 000 zł57 m² 10 441 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok mieszkanie w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie oddawane w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bieńczyce

Kraków,małopolskie

385 000 zł44 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.