dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boya Żeleńskiego

Łódź,łódzkie

253 500 zł39 m² 6 461,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,23 m położone na wysokim parterze w 3-piętrowym bloku przy ul. Boya Żeleńskiego na łódzkich Bałutach. Opis mieszkania Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

1 999 900 zł132 m² 15 169 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

0% prowizji. 0% podatku pcc. Gotowy apartament na Dolnym Mokotowie z gabinetem. Idealny dla Twojej rodziny. Dwa poziomy: apartament i prywatny taras na dachu o powierzchni 139 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

519 500 zł44 m² 11 807 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trybuny Ludów

Kraków,małopolskie

415 800 zł36 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja - klucze w 2022 roku. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

382 700 zł31 m² 12 165 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł48 m² 13 998,70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w ścisłym centrum miasta- 500 m od Pałacu Kultury i Nauki, ulica Pańska przy Rondzie onz, ul. Pańska 7. Mieszkanie własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

451 000 zł37 m² 12 156 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

697 300 zł55 m² 12 678 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

779 600 zł69 m² 11 299 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

556 400 zł42 m² 13 248 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Antoniuk

Białystok,podlaskie

439 000 zł60 m² 7 365,77 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o pow. 59,6m2 w Białymstoku, na os. Antoniuk. Lokal mieści się na 1 piętrze w 11-piętrowym bloku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

734 600 zł62 m² 11 848 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

505 000 zł51 m² 9 902 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

642 000 zł55 m² 11 673 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

518 900 zł53 m² 9 791 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

389 600 zł30 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

517 000 zł42 m² 12 248 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

453 900 zł38 m² 11 920 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

949 999 zł96 m² 9 947,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Duże, słoneczne mieszkanie, znajduję się na wysokim parterze w 2 piętrowej stylowej kamienicy w sercu Oliwy. Nieruchomość składa się z: - 3 osobnych pokoi (w tym jeden z balkonem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł49 m² 13 737 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: telefon gotowa inwestycja! bez podatku pcc! 2-pokojowe mieszkanie, w inwestycji przy parku! Mieszkanie o powierzchni 48,7 m2, z balkonem, znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

599 600 zł49 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 500 zł39 m² 9 885,79 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na Osiedlu Paryskim. Lokal jest obecnie w trakcie prac wykończeniowych. W chwili obecnej ukończona łazienka , położone płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Na Groblach

Kraków,małopolskie

1 340 000 zł50 m² 26 635 zł/m²

 

Piętro:5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

552 600 zł46 m² 11 889 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024