dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

370 500 zł39 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament W stanie deweloperskim kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji do biura! Szukasz wspaniałej nieruchomości z rynku pierwotnego? Chcesz zaprojektować własną przestrzeń? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł39 m² 7 662,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie w pełni umeblowane w atrakcyjnej lokalizacji! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bydgoska

Toruń,kujawsko-pomorskie

525 000 zł105 m² 5 009,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Oferta dostępna tylko u nas! Mieszkanie na 1 piętrze kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

445 000 zł70 m² 6 357,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Copernicus Nieruchomości prezentuje dwupoziomowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 po podłodze (51m2 powierzchnia w Księdze Wieczystej) w bloku z cegły z 2004 roku który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Siennicka

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokojowe mieszkanie 48m2 + ogródek 88 m2+ miejsce parkingowe podziemne (30tys.zł) Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, przestronne mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Siennickiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Strzegom,dolnośląskie

210 000 zł43 m² 4 928,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

= rezerwacja!= oferta na wyłączność, tylko W naszym biurze! Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone na trzecim piętrze odnowionej kamienicy blisko centrum Strzegomia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogórkowa

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł69 m² 9 766,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

I speak Ukrainian, russian, english languages. Prawdziwy zadbany ogród o powierzchni niecałe 200 mkw? Do Centrum stolicy zaledwie w 20 minut? A do tego jeszcze korzystna cena zakupu?! - Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

275 000 zł47 m² 5 876,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Oferta wyłącznie W naszym biurze. Idealne piętro, blok Z cegły, dwa pokoje blisko starówki! Doskonałe pod wynajem, idealne dla aktywnych lubiących czuć miejskie życie. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trybunalska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

228 000 zł47 m² 4 820 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie położone w dobrej lokalizacji, przy ul. Trybunalskiej w Elblągu. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,30 m2, umiejscowione na 3. piętrze budynku, który przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisławowska

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł94 m² 8 004,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie o powierzchni 93,70 m2 położone we wrocławskim Muchoborze Wielkim to idealny wybór dla rodziny, która ceni sobie przestrzeń a zarazem łatwy dojazd do obwodnicy aow lub autostrady,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Pruszcz Gdański,pomorskie

400 000 zł45 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Osiedle (2 budynki) ogrodzone i zamknięte, wjazd otwierany bramą na pilota. Mieszkanie: - duży pokój 17,2m2 - Mały pokój 8,5m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bydgoska

Toruń,kujawsko-pomorskie

545 000 zł105 m² 5 200,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Oferta dostępna tylko u Nas! Mieszkanie na 2 piętrze w kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mikołów,śląskie

520 000 zł69 m² 7 525,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny apartament w zabudowie szeregowej wykończony - gotowy do zamieszkania. Brak podatku pcc! Lokalizacja: mikołów Mokre - (inwestycja poza strefą oddziaływania cpk) Ilość pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosądecka

Kraków,małopolskie

620 000 zł57 m² 10 877 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zabłocie

Kraków,małopolskie

1 464 999 zł115 m² 12 783,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera kraków-zabłocie okolice Kazimierza i Bulwarów Wiślanych prowizja 0% promocja : pakiet wykończeniowy W cenie mieszkania Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

702 900 zł76 m² 9 273,09 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy mieszkanie o powierzchni 75,80 m2 położone na pierwszym piętrze nowego budynku. Mieszkanie oddane będzie w standardzie "do zamieszkania" już w tym miesiącu!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sympatyczna

Gdańsk,pomorskie

585 000 zł53 m² 11 037,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

*Na sprzedaż, słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie 52,80 m2. Idealne dla pary, rodziny z dziećmi oraz na wynajem. Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? - Dostępne od zaraz! - Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

356 772 zł40 m² 8 906 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 29.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

319 000 zł42 m² 7 657,23 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, mieszkanie W elblągu, ulica płk. Dąbka, x piętro, 3 pokoje Z aneksem kuchennym, po remoncie. Wgn - nieruchomości biuro W Elblągu poleca w dniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

668 000 zł60 m² 11 133 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł48 m² 7 240,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecam trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku na Rubinkowie. Lokal ma powierzchnię 48,2m2, jest dwustronny i posiada oddzielne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

240 000 zł24 m² 9 876,54 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Poszukujesz kawalerki dostępnej od zaraz ? Mam coś dla Ciebie i to zlokalizowanego bardzo blisko Starego Miasta. Zapraszam Cię do ponad 24-metrowego mieszkania mieszczącego się na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

392 691 zł52 m² 7 543 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna ważna jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Derby

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł70 m² 9 397,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na osiedlu Derby Bis, mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku, mieszkanie jest po remoncie nie wymaga wkładu finansowego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

619 379 zł49 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronne dwupokojowe mieszkanie w doskonalej lokalizacji i zachwycającym widokiem na Zatokę Gdańską. Idealna inwestycja kapitału. Osiedle położone jest tylko 2 km od piaszczystej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

621 303 zł57 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zalety nieruchomości: - mieszkanie do własnej aranżacji, - rozwijająca się dzielnica, - możliwość zmian układu wnętrz oraz wykończenia mieszkań pod klucz, - 2 km do plaży. Lokalizacja Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starołęcka

Poznań,wielkopolskie

434 310 zł52 m² 8 352 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe Mieszkanie Od Dewelopera bez pcc, bez prowizji - nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji osiedla. Promocja do 29.07 W ofercie mieszkania od 27m2- 60m2. Partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

270 000 zł56 m² 4 821,43 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze budynku z windą, znajdującego się w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, przy ulicy Grodzkiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

434 910 zł40 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o projektowanej powierzchni 39,90 m2 znajduje się na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z windą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Brzesko,małopolskie

329 000 zł57 m² 5 788,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Masz już dość płacenia komuś za wynajem? Przeraża Cię fakt, że inwestujesz w czyjąś nieruchomość? Idealnie się składa! Mam dla Ciebie coś w co nie będziesz musiał wiele inwestować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

209 220 zł35 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle Parkowe to miejsce dla całej rodziny, tutaj spędzisz najlepsze chwile swojego życia! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

435 000 zł43 m² 10 092,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo funkcjonalnego mieszkania po remoncie. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

605 000 zł44 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze bloku z 2008 r. (budynek z windą z poziomu garażu). Okna wychodzą na wschodnią stronę. Powierzchnia mieszkania wynosi 43,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

306 033 zł52 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj wygodnie w wymarzonym mieszkaniu na nowopowstałym osiedlu w Aleksandrowie Kujawskim. Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokali mieszkalnych na osiedlu ogrodzonym,skrytym wśrod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

279 000 zł49 m² 5 723,08 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe W wygodnej lokalizacji na zielonej skarpie. Lokalizacja tego mieszkania zadowoli każdego, gdyż niezależnie od wieku każdy znajdzie tu coś istotnego dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

669 500 zł84 m² 7 970 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 29.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

453 841 zł57 m² 7 958 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

335 000 zł27 m² 12 284,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szanowni Państwo, przedstawiam nieruchomość znajdująca się w Gdańsku, w dzielnicy Ujeścisko- łostowice. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 27,27m2, lokal typu kawalerka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

330 852 zł40 m² 8 253 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Cena ważna do 29.06.2022 **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Iława,warmińsko-mazurskie

279 000 zł47 m² 5 937,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w ścisłym centrum Iławy. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń piekny widok blisko jeziora Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

362 140 zł38 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij