dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 175 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

706 605 zł83 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera - 0% podatku - 0% prowizji Na sprzedaż duże mieszkanie 83,13 m2 na parterze w nowoczesnym budynku położone świetnie skomunikowanej dzielnicy - Mistrzejowice. Mieszkanie (1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bartodzieje małe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł62 m² 8 915,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zakupu rewelacyjnego trzypokojowego mieszkania w nowym budownictwie. Jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia komfortowego mieszkania w nowym budownictwie, dostępnego od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Słupsk,pomorskie

299 000 zł42 m² 7 035,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Przedmiotem sprzedaży jest w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,5 m2, w odnowionej kamienicy w centrum Słupska. Drugie piętro, okna od podwórka. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Luboińskiej

Poznań,wielkopolskie

548 000 zł53 m² 10 339,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja! Nowe, nowoczesne mieszkanie w poszukiwanej, rewelacyjnej lokalizacji, przy Malcie: bez prowizji pośrednika! Polecamy bardzo atrakcyjny lokal mieszkalny o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Łódź,łódzkie

447 051 zł60 m² 7 451 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera *** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** Mieszkania do odbioru w sierpniu! Spotkania możliwe w poniedziałek - piątek g. 9:00 - 19:00 oraz sobota 9:00 - 14:00 (proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł54 m² 7 814,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Copernicus Nieruchomości prezentuje bardzo ładne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,62m2 na 1-piętrze w bloku z lat 70-tych w poszukiwanej lokalizacji na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Bakalarska

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł27 m² 19 259,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

******do sprzedania nowa śliczna kawalerka 27 m2.******* Doskonała lokalizacja, obok idealna komunikacja - do centrum miasta ok. 15 minut, na lotnisko ok 7 minut samochodem. Bogata infrastruktura: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łęczyńska

Lublin,lubelskie

347 480 zł41 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w odległości 2 km od centrum miasta, przy ul. Łęczyńskiej 15. Zakończenie budowy jest planowane na II kwartał 2024 roku. Mieszkanie z balkonem, składa się z 1 pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Gdynia,pomorskie

319 000 zł34 m² 9 382,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Duża kawalerka w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w Gdyni na Działkach Leśnych, doskonale skomunikowane, 8 minut pieszo do przystanku skm, wokół przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rakowska

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł61 m² 14 638,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 61,14m 2 , położone przy ulicy Rakowskiej 14a. Nieruchomość usytuowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Rataje

Poznań,wielkopolskie

319 000 zł25 m² 12 674 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka w okolicach Malty - Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Mieszkanie w bardzo wygodnej lokalizacji kilka minut tramwajem do centrum miasta, w sąsiedztwie galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

429 730 zł61 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe już w Jesienią Trzy pokoje tuż przy granicy Wrocławia W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Redłowo

Gdynia,pomorskie

399 000 zł27 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szanowni Państwo, na sprzedaż kawalerka w Gdyni Wzgórze Św. Maksymiliana! Lokal mieszkalny o powierzchni 26,89m2, usytuowany na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł26 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, po remoncie, znajdujące się w kamienicy na osiedlu Szwederowo. Pomieszczenia: 25,5 m 2 - salon z aneksem kuchennym 15 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

385 000 zł58 m² 6 637,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Przestronne 2 pokojowe mieszkanie os Na Stoku Idealne dla rodziny lub pod inwestycje. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie os. Na Stoku powierzchni 58 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ligocka

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł20 m² 17 424,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Prawdziwa gratka - najtańsze mieszkanie na starym mokotowie W genialnej lokalizacji! Mieszkanie Do sprzedania unikatowa kawalerka w kamienicy w sercu Starego Mokotowa. Rzeczywista powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słocina

Rzeszów,podkarpackie

565 000 zł64 m² 8 788,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura Dobre Klucze oferta na sprzedaży, kompleksowo wyposażonego mieszkania na nowoczesnym osiedlu Zielone Tarasy. Idealne dla pary lub rodziny z dziećmi. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Lublin,lubelskie

339 000 zł42 m² 8 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu mieszkanie na sprzedaż: lokalizacja: lublin, bronowice, ul. Droga Męczenników Majdanka metraż i rozkład: 41,57m2, w skład pomieszczeń wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpakowa

Kraków,małopolskie

350 000 zł30 m² 11 589,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jednopokojowego mieszkania o powierzchni 3,20 m2 na Podgórzu Duchackim. Pokój z kuchnią, która usytuowana jest w specjalnie oddzielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł40 m² 17 375 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Posiadam do sprzedaży mieszkanie, które jest dla Ciebie. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w 16 piętrowym apartamentowcu z 2019 roku. Na lokal o powierzchni 40 m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróbla

Łódź,łódzkie

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54 m2 zlokalizowane na Bałutach przy ul. Wróbla. Mieszkanie znajduję się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

469 000 zł63 m² 7 398,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie W wyjątkowej okolicy , doskonałe drugie piętro! Jeśli szukasz wyjątkowej, ponadczasowej lokalizacji, gdzie chcesz mieć mnóstwo zieleń, a zarazem parę minut do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł62 m² 17 258,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Avenue Estate prezentuje czteropokojowe mieszkanie z dwoma tarasami w Miasteczku Wilanów! Możliwość aranżacji na trzy lub dwa pokoje. Opis Nieruchomości Słoneczne oraz stylowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kliny Zacisze

Kraków,małopolskie

695 000 zł64 m² 10 859,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania mieszkanie o łącznej powierzchni 64,11 m2, zlokalizowane na osiedlu Kliny Zacisze w bloku usytuowanym obok lasu. Spokojna, cicha, zielona i bezpieczna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

849 930 zł30 m² 27 875,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy wyjątkowe apartamenty z mariną. Układ pomieszczeń 30,49m2 Przedpokój 3,31m2, łazienka 4,21m2, pokój dzienny z aneksem 13,02m2, sypialnia 9,95m2, + balkon n6,09m2 Świetne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Lublin,lubelskie

279 000 zł32 m² 8 707,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Promocja tylko do końca miesiąca! Rewelacyjna oferta! Nowoczesne wykończenie! Gotowe do zamieszkania. Mieszkanie o powierzchni ponad 32m2 zlokalizowane na parterze niskiego, 4 piętrowego bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł49 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament W stanie deweloperskim kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji do biura! Szukasz wspaniałej nieruchomości z rynku pierwotnego? Chcesz zaprojektować własną przestrzeń? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cyrklowa

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł56 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w słynnym "pekinie", czyli najdłuższym budynku w Warszawie, znajdującym się na Osiedlu Przyczółek Grochowski. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cybisa

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł65 m² 10 292,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio: ciche 4 pokojowe mieszkanie położone na ul. Cybisa 8 na parterze. Mieszkanie posiada salon wraz z aneksem kuchennym oraz 3 sypialnie, łazienkę, wc (powierzchnia całkowita mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł48 m² 13 635,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atuty: -Rozbudowana infrastruktura komunikacji miejskiej. -Mieszkanie gotowe do inwestycji najmu długotrwałego lub wprowadzenia. -Duży ustawny balkon Spokojna, otoczona terenami zielonymi okolica dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł51 m² 8 471,24 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje | 50,76 m2 | Architektów | Rzeszów Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50,76m2, położone na I piętrze w wysokim bloku z windą. Do mieszkania przynależy balkon, komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chrościckiego

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł76 m² 10 513,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu unikalne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na warszawskiej dzielnicy Włochy (ul. Ks. Juliana Chrościckiego) z tarasem, garażem i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

368 790 zł39 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 000 zł61 m² 7 213,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Copernicus Nieruchomości poleca Państwu na sprzedaż przestronne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 położone w 3-piętrowym bloku z 2010 roku w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

499 000 zł56 m² 8 847,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 56.41 m2, położone na parterze wielorodzinnego budynku mieszkalnego z dwoma ogródkami (12 i 20 m2). Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

464 262 zł48 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bez prowizji i podatku pcc 2%. Oferta prosto z biura sprzedaży. Więcej informacji pod nr tel. Mam Państwu do zaoferowania bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe. Lokal będzie usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

437 900 zł54 m² 8 163,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z rynku pierwotnego W standardzie deweloperskim kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji biura Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 54,64m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworska

Sosnowiec,śląskie

180 000 zł32 m² 5 571,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Zagórze. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica Nieruchomość złożona z: pokój 10,36 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

653 568 zł68 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera! Bez podatku! Bez prowizji! Oferujemy do zakupu mieszkanie zlokalizowane na Prądniku Białym w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Pachońskiego. Prezentowane mieszkanie (12).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przechodnia

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł39 m² 18 015,50 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ścisłe centrum. W okolicy pełna miejska infrastruktura. Do stacji Metro Ratusz 7min (550m) Mieszkanie rozkładowe, 2 oddzielne pokoje, osobna kuchnia z prześwitem (możliwość zamknięcia) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglarska

Borkowo,pomorskie

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2